Wazeopedia Revamp is live! read the post and join the advanced editing webinar on Dec 4th
Post by petrjanik
netuším jestli byla nějaká změna, ale během dne se mi rovněž silnice nezobrazovaly .. nyní ale již vše zase běží ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by petrjanik
stačí vyměnit dva soubory (případně jen jeden pro denní zobrazení) .. zde je k tomu pokec https://wiki.waze.com/wiki/Color_schemes .. nejlepší je to vyměnit místo schématu v adresáři 'day/8' .. označeném mezi schématy jako 'Map Editor' / 'Úprava map', pokud se mění i noční, ten se zaměňuj v adresáři 'night'
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
tak jsem zkusil v tom polském scriptu změnit jednu WMS službu - vložil jsem WMS od ČUZK pro hranice katastrů a služba se v pohodě načetla :) .. u služeb WMS od ŘSD bude třeba ověřit funkčnost
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
GinBook: musí se vyměnit min dva řádky - adresa služby WMS a pak seznam či min název dané služby, jinak to nepoběží .. a to právě u ŘSD zatím nemůžu nikde najít .. u ČÚZK to lze najít lehce .. např. řádek 114 - služba WMS a pak řádek 289 název vrstvy či vrstev ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message
Last edited by petrjanik on Fri Oct 24, 2014 5:24 pm, edited 1 time in total.

Post by petrjanik
tak upřímně úplně celý jsem nečetl, ale určitě mne zaujal víc než číst vlákno jako celek .. je dost dlouhý :)) .. ale určitě kratší než pročítat celé vlákno .. možná trochu roztřídit do sekcí/bloků a rozlišit třeba tučným nadpisem "kategorie" popisovaných otázek ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
.. snad bude čas na to kouknout .. vypadá to dost dobře ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
v ČR se snímkuje co 3 roky .. aktuálně východ republiky je z loňska (ČUZK je již má ve svých vrstvách), zbytek zatím z 2012, Google co vím přebírá starší mapy, tj. aktuálně je asi z roku 2009 ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
teda teď nám v tom děláš "nepořádek" .. cestu jsem smazal já, takový výtvor bys smazal taky .. k bodu jsem cestu nedělal .. tak teď nevím jestli tu novou myčku u Alberta vrátit na plochu nebo ji nechat jako bod, který jsem z ní udělal .. https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 17.6010250
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message

Post by petrjanik
to jo, ale právě proto jsem tam nechal bod a smazal zbytek - plus změnil myčku u Alberta na bod, taky byla plošně .. ale pravdou je, že na Dvořákově je to docela silný orientační bod ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Send a message