Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by VetchyKmet
MajkiiTelini wrote:Nerozumím tomu, že byla akce EcceHomo a přitom průjezd nebyl omezen? Jakože jsi jel v době, kdy už se nezávodilo a silnice byla průjezdná pro běžnou dopravu?
Trasa závodu byla uzavřena, ale I/46 byla normálně průjezdná /i podle www.dopravniinfo.cz
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Vycházím ze vzdálenosti Bruntál Olomouc přímá trasa a Bruntál Olomouc přes Opavu a Odry.
Dále vycházím z faktu, že Waze bere ohled na kolony a zdržení jen do nějaké relativně malé vzdálenosti.
Přijde mi nelogické, že by na přímé trase mohlo vzniknout takové zdržení, navíc neindikované v klientovi a na dopravni.info.cz , že by Waze nabídlo o tolik delší trasu.

Nadnesl jsem zde 2x problém trasy Bruntál Olomouc, 2x se to vyřešilo tak, že nic a jsem dotazován, jestli se mi něco zdá nebo nezdá.
Děkuji, není třeba to řešit, prostě beru jako fakt, že když mne Waze příště pošle z Bruntálu přes Opavu, pak je třeba použít vlastní hlavu a ne slepě poslouchat navigaci.

k tomu doplňující dotaz:
Pokud když takhle funguje navigování Bruntál Olomouc, proč Waze při cestě Hodonín Liberec po D nenaviguje přes Kolín a pustí mne do Prahy, kde je čekačka více jak hodinu na Štěrboholské?
V principu je to stejná situace...

Prosím, neřešme to, děkuji...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Asi ano, cíl je trošku dál, než jsem uvedl. Omluva.
Tím je vysvětleno, proč byla v jednom případě trasa Bruntál Olomouc uzavřena.
Ještě jednou omluva.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by vitj
CyrilKubrt wrote:Ahoj, už se to řešilo cca 2 roky zpět, pak byl chvíli klid a znovu:
Trasa Bruntál - Olomouc od minulého čtvrtka, kdy jsem to poprvé zjistil naviguje přes Opavu a ani alternativně nenabízí správnou cestu přes Stenberk.
Dále trasa Lipová Lázně Javorník po I/60 navigace mlčí i tam, kde by vzhledem ke tvaru křižovatek bylo vhodné hlasit odbočení.
Při zadání cíle zámek Jánský vrch naviguje pres polní cestu, neprujezdnou pro os. vozidlo. Kdo nezná P na náměstí, má smůlu.
Poslední: osada Rejvíz má omezení na 30, klient nabízí zadání 40, waze indikuje 50.
Ted mi trasu Bruntál-Olomouc nabízí livemap přes Štenberk. Asi v dané době tam byla kolona a cesta byla rychlejší okolo.
Pokud jsou někde špatně pokyny, tak dej UR a budou opraveny. Pokud si ještě pamatuješ kde, tak pošli odkazy a podíváme se na to.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Kruháče jsou problém. Přenastavili nám, že by všechny kruháče měly hlásit odbočte na xtém výjezdu, ale cca u 10% to nefunguje. Nahlášeno, odpověď zatím žádná.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
jirys wrote:trasa Bruntál Olomouc byla nabízena opakovaně přes Opavu a Odry.

To se mi stáva často i když vyjedu z krnova a také někdy to chce do Olomouce ze Šternberka přes Štarnov
Ted vidim trasu spravnou. Zrejme v danem case byla na trase uzavirka nebo velka kolona. Pak nabidne trasu jinou. Tezko zpetne dohledavat.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message