Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Szili17
Bocsi Szata! Intézzük.
Parkolót kötöttünk be, kész.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message
Last edited by Szili17 on Mon Jan 18, 2016 11:46 pm, edited 1 time in total.

Post by Szili17
zharkanyi wrote:Sziasztok!

Sebességhatárokat állítanék be Pusztaszabolcson, de 4-es lock van a Adonyi úton, én meg csak 3-as szerkesztő vagyok.
Ezeket a szakaszokat érinti 40-es sebességkorlátozás (Street View alapján ellenőrizhető), amit beállítgatnék: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,144950401

Kérem ehhez valaki tegye át 3-as védelem alá az érintett szakaszokat.

Köszönöm.
Mehet! :)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Becq74 wrote:Sziasztok!

Szegeden kérném szépen a 43-asra rákötni a másodrendű védtöltés szervízútját
Köszönöm!
Szia! Rákötöttem, ~ szemben van a becsatlakozó úttal, én inkább arra kötöttem, hogy ne legyen annyi apró szegmens.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Becq74 wrote:Sziasztok!
Balra tarts bemondás kérés érkezett a Baross térre
Nem tudtam meggyőzni, hogy nem szükséges.
:)
Kérlek, vigyétek tovább az ügyet, nekem átmenetileg megszűnt arra a szerkesztési jogosultságom...
Köszönöm!
Szia!
1., Igaza van. Gyakran jelent hasonlót. :lol:
2., Én annyira nem érzem, nem is szeretném (persze ha valaki átállítja nem fogom másnap visszaállítani, amíg nem panaszkodik rá valaki hogy rossz az új), szigorúan véve nem is kell. Ha a Kerepesi felől jössz, akkor "egyenesen mész tovább", tehát semmi közöd a jobbra kanyarodóhoz, ahhoz meg van utasítás.
3., Mindegy melyik irányból jössz, de a Rottenbiller felé mennél tovább, azt mondja tarts balra, bemegyek a belsőbe és... és 3 sávon át kell kiverekednem magam. Kicsit extrém, de az hogy nem tudják melyik a főútvonal, hát ami lényegében egyenesen megy, a sok sávos, min "irányváltoztatás nélkül" tudsz továbbmenni, ráadásul így "visszafordulva" alapból a belső sávban kötsz ki, onnan csak egy irányban tudsz menni.

Ez nem tiltás, ez csak az én véleményem.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Becq74 wrote:Sziasztok!

UR alapján kérném az 510-esre a 40-es korlátozás beállítását a Dél felé (B--->A) haladó sávra - és az UR zárását...!
Köszönöm!
Szia! Azon a rövidke szakaszon csak? Mondjuk no offense, de ha azt írta volna le mettől meddig 40 jobban örültem volna, mint annak hogy mit nyomott meg merre ment. :roll:
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Becq74 wrote:Izé... Bocsánat, a jelentőnek előbb írtam meg, hogy javítottam, minthogy feltűnt volna a 4-es zár. Elnézést!
Gondoltam, azért hezitáltam lezárni, de hát kérted, aztán nem írtam bele, mert te már megígérted hogy kész, minek ismételgessük. :roll: (Saját szakállamra tükröztem a másik irányból a 40-et, ilyenkor így szokott lenni.)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Becq74 wrote:
Becq74 wrote:Szia!
Szándékosan vagy véletlenül lett egyirányúsítva?
:)
@Szili17, @Szata76 - sziasztok!
Tudom, nem nagy horderejű, de emlékeim szerint a Vízmű központ behajtója/parkolója nincs egyirányúsítva!
Szia! Én őszintén szólva nem emlékszem ki volt, de valami 1-es emberke egyirányúsította (emiatt nem írnék neki, azt se tudja mi az a revcon) én meg azt javítottam. Nem gondoltam, hogy rossz, ha ilyen ninja módon beállította, csak ismeri valamennyire. Persze ha szeretnéd lehet kétirányú felőlem. Meccseljétek le az ifiúrral (akinek nem tudom a nevét). :)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Vadameredeti wrote:Szeretném a szerkesztést befejezni, Dunakeszi Decathlon parkolójánál a bővítés miatt új út készült. Az utakat beszerkesztettem, de nem tudom összekötni a meglévőkkel, mert 4-es szintűek.

A hely:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ueFilter=0

Vadameredeti
Feloldottam neked a kapcsolódó utakat, kösd be, meg figyelj, hogy a kanyarodásokat engedélyezd ahonnan szabad, minden szegmensnél (amit módosítasz). Hajrá! ;)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
dmstr wrote:Kész, de a vasúttal összekötés perpill nem sikerül.
Deee, sikerült az. ;) :ugeek:
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
haggyma wrote:https://www.waze.com/hu/editor/?env=row&lon=19.09412&lat=47.52269&layers=4069&zoom=7&segments=102019844&problemsFilter=false&update_requestsFilter=false&mapProblemFilter=0&mapUpdateRequestFilter=0&venueFilter=0

Hali!

Egyszerűbb ha már arra jár egy négyes és már javítja a hibát, mint fel-le loockkolni.
Erről a szegmensről csak balra lehet menni hivatalosan, és nem lehet a Nagy Lajos király útja felé felmenni. sajnos.
Szia! Hmm még az utcaképen is látszik ilyen tábla. Vagy megint van tábla? Mindegy, javítottam. Köszi!
Viszonzásul ezt tudom ajánlani az aláírásba: http://goo.gl/c7J4Vm
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message