Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by petk0
Validator pinda na vsetky chodniky pripojene k ceste. Ako to riesite? zmazat vsetky chodniky, alebo ich odpojit?

edit:
aha, uz som nasiel, nevytvarat. Tak aj tie stare v mojej EA budem postupne mazat.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Last edited by petk0 on Tue Mar 18, 2014 11:19 am, edited 1 time in total.
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
ja som mal dost problem nahodit data prechodom cez hranice, vzdy sa mi to cele rozbije a pomaha az restart mobilu. ak sa ciele naplanuju pocas datoveho pripojenia, tak waze tam dovedie aj bez pripojenia. Dokonca ma po Prahe navigovalo bez dat, ale v casti mapy ktoru som mal natahanu cez wifi.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
foxitrot wrote:Omyl, bude fungovat na oboch. Ale blbnut. A mozno ho druhi uvidia na dvoch miestach sucasne.
ukazoval som kamosovi waze a tak som sa prihlasil na jeho mobile. Odhlasit to neslo a tak mu mesiace chodili trubenia, aj ked mal waze vypnute. A vzdy ked sa pripojil na net, tak na mojom mobile sa objavil pocet wazerov v okoli... :)
Ale nejazdil s tym, tak neviem co by to robilo.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Mam tu otazku od novacika, ktory si ulice vo svojej obci pomenoval tak ako sa mu to hodi. Kedze obec nema ziadne ulice, tak pouzil nieco v style "cesta ku krcme", "k panelakom", "k palenici" a podobne... Na jednej strane chapem ze sa v takej obci lahsie naviguje, napriklad aj koli historii zadanych cielov. Ale ako to riesit, aby to nebolo proti pravidlam? Nieco malo riesia landmarky, ale aj tak ostane vacsina segmentov bez mena.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
maxoTNS to kade chodis, ked si nasiel obec, ktora nieje na mape? :) naposledy jednu nasiel cesky turista pred polrokom, az na vychode hlboko v lese.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Vadi58 wrote:Keď iné sa nenájde, daj mu túto recenziu
https://www.svetandroida.cz/waze-4-0-na ... nze-201603
moze si vytlacit toto a ma super manual, aky by nedostal ani od HQ.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
ikonka novacika sa po par restartoch waze zmeni. Ale teraz nefunguje viacero veci, body za jazdy, prejdene trasy... blbne toho viac, tak aj ikonka mozno caka niekde vo fronte...
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
MTB_Petik wrote:Nevim cim to je, ale uz 2x se me stalo, ze jsem pustil Waze, naslo to polohu, hodil jsem mobil do batohu, ale projetou trasu to nezaznamenalo, jak jsem pozdeji zjistil.
Ak nemas zapnute navigovanie do ciela, tak waze sa na pozadi vypne.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
jazdit cez wifi hotspot je trapenie. Waze kazdu chvilu pindal na stratu spojenia, musel som spustit nejaku webstranku, google play, aby sa prenasali data a waze sa potom chytil aj bez restartu, ale nie vzdy... Ale to bolo v lete a v kazdej novej verzii pridaju nejaku "vychytavku" bud problem s GPS, alebo datami. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Jocund wrote:Dobrý deň. Chcem sa opýtať či treba manualne odosielať logy aby sa mi pripočítali body ? Môžem nasilu zavrieť aplikáciu a pripočítajú sa mi body?
Ahoj, vitaj na fore. Uvodna stranka fora zacina tu:
https://world.waze.com/forum/viewforum.php?f=22
Mame tam odpovede na tvoje otazky. Teraz si to strcil do temy starej niekolko rokov. :)
Vsetky odkazy najdes aj na stranke http://www.wazer.sk
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2