Post by PetrJanik
tak upřímně úplně celý jsem nečetl, ale určitě mne zaujal víc než číst vlákno jako celek .. je dost dlouhý :)) .. ale určitě kratší než pročítat celé vlákno .. možná trochu roztřídit do sekcí/bloků a rozlišit třeba tučným nadpisem "kategorie" popisovaných otázek ..
PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by PetrJanik
.. snad bude čas na to kouknout .. vypadá to dost dobře ..
PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by PetrJanik
v ČR se snímkuje co 3 roky .. aktuálně východ republiky je z loňska (ČUZK je již má ve svých vrstvách), zbytek zatím z 2012, Google co vím přebírá starší mapy, tj. aktuálně je asi z roku 2009 ..
PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by PetrJanik
teda teď nám v tom děláš "nepořádek" .. cestu jsem smazal já, takový výtvor bys smazal taky .. k bodu jsem cestu nedělal .. tak teď nevím jestli tu novou myčku u Alberta vrátit na plochu nebo ji nechat jako bod, který jsem z ní udělal .. https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 17.6010250
PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by PetrJanik
to jo, ale právě proto jsem tam nechal bod a smazal zbytek - plus změnil myčku u Alberta na bod, taky byla plošně .. ale pravdou je, že na Dvořákově je to docela silný orientační bod ..
PetrJanik
Area Manager
Area Manager
Posts: 72
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by phoexander
Ahoj wazeráci, mám dotaz ohledně zobrazování údajů na mapě.
Všem v mém okolí ve waze funguje, že vidí všechny wazeráky na cestě a spousty dalších ikonek.
Já mám iPhone 5S, iOS 9.2 a vidím jen sám sebe, mapu a to je vše..
Kontroloval jsem nastavení zobrazení a mám vše zapnuté.
Nevíte v čem by mohl být háček?
phoexander
Posts: 6
Send a message

Post by phoexander
No právě že bydlím kousek od Brna a nezobrazí mi to nic a přítelkyně s Androidem tam má kupu věcí a spoustu wazeráků.. Vše mám v nastavení zapnuto.
phoexander
Posts: 6
Send a message

Post by phoexander
Nevidím ani přidané přátelé na waze.. zkoušel jsem aplikaci odinstalovat a znobu nainstalovat, ale potýkám se pořád se stejným problémem
phoexander
Posts: 6
Send a message

Post by phoexander
Přidané přátelé na waze nevidím a nevidím prostě nikoho :)
phoexander
Posts: 6
Send a message