Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

waze 4.16.0.1

Post by
od vcera je vonku nova verzia.

co bolo fixnute:
- po kliknuti na odbocenie v zozname, ukaze umiestnenie odbocenia na mape
- opravena nizka hladina zvuku pri nastaveni "zvuku cez BT"
- parkoviska sa pri prichadzani do ciela zmenia na modre (nezamienat s pinmi v mape), nazvy parkovisk sa zobrazuju len pre velmi velke parkoviska
- mozete si oznacit vlastne miesto kde ste zaparkovali, a pripadne odfotit si to miesto (toto nemam overene), pri prichadzani do ciela je zobrazeny nejaky parking pin aj ked sa uz navigovanie skoncilo
- mali by sa dat ulozit hlasenia (max 3) aj bez internetu a odoslat neskor.
- username a password by uz nemali byt prekryte klavesnicou pri prihlasovani
- spravy v Inboxe sa konecne daju vymazat na prvy krat (doteraz to islo iba na druhy pokus)
- stability fixes, ui fixes, blablabla

POSTER_ID:16806214

1

Send a message

Post by Artoodeetoo
Zvuk pres BT = "Prehravat zvuk do reproduktoru"? Me to pres bluetooth do repro nejde. :(
*
Mam dotaz k "Planovane jizdy":
uz ve verzi 4.15 jsem mel problemy s kalendarem. Vetsinou to ukazovalo jen Facebookove udalosti, data z google kalendare to ukazalo obcas, neprisel jsem na to, cim se to najednou aktivovalo. Ted po aktualizaci koukam do te zalozky a je uplne prazdna. (sync kalendaru mam samozrejme zapnuty) HTC One M8
Artoodeetoo
Posts: 62
Has thanked: 10 times
Send a message

Post by Artoodeetoo
ma5jkl wrote:konkretne znenie k tomu BT bolo: Fixed issue with low volume on 'Play as BT phone call' setting. nie som si presne isty co konkretne to malo byt, take nastavenie velmi nepoznam.
Me to do repraku auta mluvi pouze kdyz telefonuju. Jinak se to nespoji. Drivejsi navigace jako treba TomTom mi hlasily informace do repraku, automaticky se mi pri tom prerusilo prehravani hudby.
Artoodeetoo
Posts: 62
Has thanked: 10 times
Send a message

Post by bures
JendaSpeed wrote:Zdravím! Za sebe mám k verzi 4.16.0.1 jednu připomínku. Hlášení "Rychlostní radar" je v angličtině, bylo by fajn, kdyby to bylo česky. Tohle by mohli, kluci šikovný, opravit. Díky, Jenda
Hláška je natvrdo v aplikaci. Kluci toho moc neopraví, protože takové hlasové pokyny pro češtinu nejsou nahrané. Doplněno: Hlášky jsou nahrané, ale není to aktivované.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message
Last edited by bures on Wed Dec 14, 2016 9:31 am, edited 1 time in total.

Post by dedii
pri prijazde do ciela sa uz nepyta aby sme spravili foto , super
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by foxitrot
dedii wrote:pri prijazde do ciela sa uz nepyta aby sme spravili foto , super
Ale taktiež jeho fotka zmizne ešte skôr, ako má šofér šancu sa po ňom poobzerať.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by JakubJCZE
Ahoj, ve čtvrtek jsem si aktualizoval Android aplikaci a hned vyrazil na cestu. S novou verzí se mi opakovaně stává, že se mi mapa z pohledu řidiče přepne do pohledu pilota (chápete, ne? :)) a je to jakési nepoužitelné. Po chvilce se to teda chytne zpět, nicméně, dříve to nedělalo. Nepozoruje někdo něco podobného?
JakubJCZE
Posts: 9
Has thanked: 8 times
Send a message

Post by JakubJCZE
Ano, oddálilo se to a navíc se změnil úhel pohledu na 90° vůči zemi. Takže spíše "pohled satelitní družice" :)

A teď se mi ještě opakovaně stalo, že se mi zrušilo navigování. Řeklo to dva pokyny a potom nic (zmizela i trasa), musel jsem znovu zadat cíl.
JakubJCZE
Posts: 9
Has thanked: 8 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Zdravím! Za sebe mám k verzi 4.16.0.1 jednu připomínku. Hlášení "Rychlostní radar" je v angličtině, bylo by fajn, kdyby to bylo česky. Tohle by mohli, kluci šikovný, opravit. Díky, Jenda
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Zdravím! Nedělám to rád, ale musím si postěžovat. Současná verze 4.16.0.1 fakt zkouší mé nervy.
a) aplikace zničehonic přestala reagovat, aniž bych se dotknul displeje. Po ukončení a spuštění pak už zase fungovala
b) v Olomouci, asi 300 metrů od cíle, došlo předčasně k ukončení navigování
c) dnes ráno byl klient celkově zmatený. Vyjel jsem v 7.15 h. Waze se rozhodla, že mě povede cestou necestou, tedy spíše necestou :-) Mapa na displeji se točila prapodivně, tu chcíli doleva, tu doprava. Pak mě vedla do pole, pak zase zpět, ukazatel rychlosti byl též zmatený. Zobrazoval 4, 8, pak 15 km/hod., přitom jsem jel padesátkou. Takový Waze já neznám

Když už mi (nám) ježíšek nepřinesl novou verzi, snad to brzy napraví někdo jiný.
Já byl přece celý rok moooc hodný... opravdu :twisted:
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Attachments
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Díky za odpověď. Raw gps jsem zapnul. Mohlo by jít o výpadky komunikace mezi klientem a serverem?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version