Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Szikra
vequalsdividedt wrote: Nem kell oda semmi, mert nincs is ott semmi! Ami a jelzőlámpánál (gyalogos ill. közlek) van és a járdára van irányítva, az tuti nem piroslámpa figyelő, max gyalogos érzékelő automata váltás miatt.
De ha lenne, akkor is 50 a határ és abban a pozícióban, ahova fel lett véve nincs lámpa (kicsit arrébb van).
Meggyőztél! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
dmstr wrote:Sziasztok!
Érkezett az egyik Shell-kúthoz frissítés (kép), de 5-ös lock van rajta, kérem valaki oldja fel, vagy fogadja/utasítsa el:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 705.118116
Köszönöm!
utóbbi és kész! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
old-guy wrote:Sziasztok,
most jártam a Csévéző utcában és észleltem, hogy a Móra Ferenc és Riedl Frigyes közötti szakaszon félpályás útlezárás ide-oda lámpával csatornaépítés miatt, de még nem vagyok jogosult feltenni a térképre. Kérem a profikat, tegyék ki:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =102462029
:roll:
Ez nem unlok téma, de amúgy mire gondolsz, hogyan nem vagy jogosult feltenni? Mit? :shock:
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message
Last edited by Szikra on Sat Apr 11, 2015 6:34 pm, edited 1 time in total.

Post by Szikra
old-guy wrote:
Szikra wrote:Ez nem unlok téma, de amúgy mire gondolsz, hogy nem vagy jogosult feltenni? Mit? :shock:
Azt írta vissza, hogy csak 5. szintűek nyúlhatnak hozzá ehhez az útszakaszhoz, én még csak 1. szinten vagyok.
:roll:
Azt én értem, hogy nincs jogod, de ha lenne, akkor mit akarnál "feltenni a térképre"? Én ezt nem értem! :?
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
old-guy wrote: Ahogy írtam feljebb, a félpályás útlezárást akartam jelezni, amit nem engedett, vagy én bakiztam el valamit.
:roll:
Nem a miért a kérdés továbbra sem, hanem a hogyan? Ezt szeretném kihúzni belőled végre és megtudni, hogy hogyan jelölöd a szerkesztőben a félpályás lezárást?
4 év szerkesztéssel a hátam mögött, még nem jöttem rá, hogyan lehet ezt megoldani, ezért kérdezem!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
old-guy wrote: Hűha, én kijelöltem az útszakaszt (a két utcai kereszteződéses végpontjával), és kerestem (volna) a menüben az akadályok között, de nem jutottam tovább. Innen adtam fel.
De már tárgytalan, olvasom, hogy felkerült, és most már a térképen is megjelent. (Reggel még nem volt a térképen.)
:roll:
Erre voltam kíváncsi! :D Egy kicsit valóban kekeckedés volt, de meg volt az okom rá!
Méghozzá ez, tehát legközelebb ne a térképszerkesztőben keresd a "figyelmeztető" jelzést, hanem az FTW oldalán! Egy rövid reg. után, Te is be tudod küldeni és amint jóváhagyja egy bennfentes, láthatóvá válik a jelzés! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
worldchamp wrote:Sziasztok!
Az M0/M5 -nél jelenleg gondok vannak. Engem is (és úgy látom még sokan másokat) nem arra tervezve vitt fel az autópályára.
:arrow: A probléma röviden: Vecsés felől az M0-n érkezve, 3 féleképpen is tud az M5-re vinni, de egyik sem az M0/M5 csomóponton keresztül, megnéztem a Waze Live Map is így tervez sajnos.
Meg tudná nézni valaki, hogy mi lehet a gond?
Köszi! ;)
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... 065&zoom=3
Le volt tiltva egy kanyarodás! :o
Javítva!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
worldchamp wrote:
Szikra wrote:Le volt tiltva egy kanyarodás! :o
Javítva!
Igen, mostmár minden működik! Mi lehetett az oka, hogy elromlott? Valaki át állított valamit?
Mint írtam, "valaki" letiltotta véletlenül a tovább haladást! Nehéz volt észre venni, mert takarásban volt! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
vequalsdividedt wrote: Csak azért említettem meg, hogy ő is tudjon róla.
Szikra! Figyelj oda, hogy miket engedélyezel! Tudod, nem ez volt az első. ;)
Mivel nem lehet feloldani a kamera lockokat, csak törölni engedi, ezért nem fogok többet engedélyezni kamerákat!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Idézet a magyar wikiből:
"Megállapodás szerint a radaros sebességkijelző, "LASSÍTS!" feliratot villogtató táblákat nem vesszük fel a Waze-be, csak azokat, amik valóban fényképeznek. A forgalomszámlálási célú, vagy bírságolási célra alkalmatlan (rendszámot nem rögzítő) térfigyelő kamerákat esetleg "Ál kamera" (Dummy) jelenthetjük be, hogy később a tévesen beérkező jelentéseket így könnyedén ignorálni lehessen. A kliensben tévedésből néha rendőri sebességmérést is telepítettként jelentenek be, ezeket megfelelő helyismeret birtokában nyugodtan törölhetjük."
Az én személyes véleményem pedig, hogy a térfigyelőket, a "LASSÍTS" mérőket teljesen felesleges és értelmetlen felvinni, de...!
Vannak olyan "LASSÍTS" sebesség mérők, amik össze vannak kötve a forgalomirányító lámpákkal, így befolyásolja a gyors továbbhaladást! Ha gyorsan mész, pirosra vált! Na ezeket szvsz érdemes jelölni!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message