Post by PrzemoChec
A dobry wieczór;

Warszawa i bliskie okolice, a na Waze od około miesiąca i coraz bardziej mi się podoba :)
PrzemoChec
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by przeqpiciel
to i ja się ukażę, że aktywnym łejzerowiczem jestem ^_^ szerokości koledzy i koleżanki :)
przeqpiciel
Posts: 65
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by przeqpiciel
ach, tak. kręcę się najbardziej w-wa i okolice północno-wschodnie :)
przy okazji, jest tu wątek gdzie mogę zadać pytanie odnośnie kawałka mapy, który mnie zastanawia do edycji ?
przeqpiciel
Posts: 65
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by przeqpiciel
Tylko podczas przeqpowania pamietaj o dobrej cenie bo moga zaczac MARUDZIC :)). Chwilowo brak neta @work wiec ewentualne poprawki naniose pozniej :))


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
przeqpiciel
Posts: 65
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by przeqpiciel
Witam łajzo :)

Im nas więcej tym lepiej się jeździ :)
Co do Twoich pytań, jeżeli chodzi o edycję prędkości to jeżeli masz możliwość to zmień sam, natomiast jeżeli jest informacja, że nie "dorosłeś" do zmian to utwórz nowe zgłoszenie na forum w dziale do edycji map z permalinkiem, który uzyskasz z poziomu edytora mapy w prawym dolnym rogu jest ikonka dwóch kropek. PPM, kopiuj odnośnik, otwierasz nowy temat jak wspomniałem, wrzucasz link i opisujesz w czym rzecz.
Najlepiej poprostu przejrzyj kilka tematów i będziesz wiedział jak to wygląda :)

Co do #2 - podpinam się pod pytanie.

Witaj raz jeszcze.
przeqpiciel
Posts: 65
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by psciborek
filque wrote: Łukasz z Gdyni z tej strony. Waze pierwszy raz zobaczyłem w Oslo kilka dni temu u znajomych i tak się zajarałem funkjonalnością tego systemu że jak wróciłem od razu odpaliłem u siebie. W Oslo masa ludzi ciągnie na waze i omija korki. A u nas jak na razie bardzo słabo. Trójmiasto na WAZE to czarna dziura, raptem kilka osób tu jeździ. Jeszcze bardziej załamałem się jak zobaczyłem userów którzy męczą się już 3 lata na WAZE. Cała nadzieja w Google które przejęło WAZE. Generalnie większość z tego co przejmuje Google staje się prędzej czy później bardzo popularne. I tego WAZE, userom życzę.
Cześć Łukasz!

Fajnie widzieć kogoś z Trójmiasta. Jak byłem tam w wakacje to widać, że jeszcze jest tam sporo do zrobienia. Mam nadzieję, że starczy Ci zapału i pomożesz ulepszać Waze'a edytując mapę bo tylko tak możemy sprawić by stał się on popularny (no i oczywiście zachęcając znajomych do jego używania). Jak masz chęć i trochę czasu to możesz zacząć od zaznaczenia stacji benzynowych w Twoich okolicach: http://stacje.sciborek.com/stacje/#map/ ... 5548333,10

Pozdrawiam,
Patryk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
playmode wrote: Oświećcie mnie proszę. Z jakich map korzysta Waze?
Może sprecyzuję: Waze korzysta z map, które mi robimy. One (w Polsce) nie zostały od nikogo kupione. Natomiast zdjęcia satelitarne w edytorze pochodzą od Google.
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by Puszek0kruszek
Puszek0kruszek Biała Podlaska i okolice, w promieniu ~60 km, głównie północna część.
Pozdrawiam.
Puszek0kruszek
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by PWRS85
Hej Mieszkam w Zgorzelcu i często kursuje a trasie Zgorzelec - Bogatynia
PWRS85
Posts: 29
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by PWRS85
mousepl wrote:Cześć, mamy nadzieję, że pomożesz co nieco w Twojej okolicy z edycją mapy ;)
Oczywiście tylko najpierw muszę odblokować obszary z mojej okolicy wszystkie :)
PWRS85
Posts: 29
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message