Post by EfendiM9
ma5jkl wrote:
Suik wrote:K postam a konkretne otvaracim hodinam by som mal este podotazku. Ako sa postavime k "docasnym obmedzeniam" otvaracich hodin, ktore su dostupne napr. priamo z ich webu?:

Code: Select all

http://www.posta.sk/subory/313/obmedzenia-prevadzky-post.xls
Kedze su podaktore dost dlhe z hladiska dlzky trvania, tak otazka znie, pouzivat len "klasicke" otvaracie hodiny, alebo sledovat aj tieto zmeny v obmedzeniach a podla potreby aktualizovat danu postu?

V pripade, ze by boli v platnosti nejake docasne otvaracie hodiny, tak by sa to mohlo uviest do policka Popis, ze su docasne a s datumom od do, aby to pre wazera bolo viditelne (pripadne mu to da hint, ze ked pojde najblizsie na danu postu, tak mozu byt uz zmenene naspat na "klasicke").

Napady? Usmernenia? :) chapem, ze toto ma velmi nizku prioritu, ale aspon vas nazor by ma zaujimal :)
uprimne.. ja si nemyslim ze niekto bude mat tolko casu aby podobne veci neustale zadaval do mapy. za mna je to neudrzatelne a preto zbytocne
Na druhú stranu ... ak sa Suik podujme to udržiavať, tak prečo nie? ;)
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by EfendiM9
ma5jkl wrote:
EfendiM9 wrote: Na druhú stranu ... ak sa Suik podujme to udržiavať, tak prečo nie? ;)
pochopitelne tomuto sa nebranim, no mozno by narazil na problem pokrytia vsetkych post v SR
To sa dá vyriešiť požiadavkou na fóre.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by hamilnes
...a ktorá z nich je tá pani? :D
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Chcem upozorniť na novú stránku na SK wiki Združené križovatky. Popisuje novú funkciu aktuálne použiteľnú len pre L5+.
Pripomienky vítané. :lol:
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Chcem upozorniť, že na SK wiki boli pridané nové pravidlá, ako označovať Pošty.
Poštových úradov je neúrekom, takže je tu ďalšia príležitosť pre bodychtivých editorov. :)
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
jj a na mape v klientovi je to pekne krátke, nie roztiahnutý názov pošty cez celý displej :)
Odkaz na zoznam SK pôšt na wiki máme.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Prekopal som stránku na SK wazeopédii Parkoviská podľa súčasného stavu. Ak je ešte potrebné niečo doplniť/upraviť píšte!
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Príspevok od Cestovatela spolu s odpoveďami prosím presunúť do Nováčikovských otázok.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by Horizon911
Ahoj,
Kopiruji z jine diskuse, kde jsme zavadili o cislovani baraku. Pri hledani ve wazeopadii jsem narazil na to, ze informace ohledne jednoho tematu jsou rozptylene po cele rade ruznych mist a nejsou uplne 100% konzistentni, takze udelat si jasny obrazek je trochu slozite. Mozna by stalo zato je nejak skonsolidovat... (Ano mam info o tom, ze cislovani as aktualne resi na LC levelu.)
  1. Mista (kde se resi orientacni=ano vs. popisna=mozna)
  2. Tipy a triky (kde se resi cislovani baraku)...
    1. Ten text muze byt trochu out-dated, konkrente:
      Problém nastane, když např. mezi existující čísla 4 a 6 potřebujeme přidat číslo 1
      ... Plati to jeste? Narazil jsem jedine pri pokusu o 'uchyceni' cisla jinam nez k nejblizsimu bodu segmentu.
    2. Resi se vyhradne cisla orientacni(=ano).
  3. Koncept cisel domu...
    1. Tady se pise, ze popisne=ano, evidencni=ne, o orientacnim ani zminka.
  4. Hledani ve waze
    1. To je mozna take trochu out-dated...? Ci ne?
      Většina obcí nemá ulice pojmenované. Proto je zatím lepší navigovat podle výsledků z Google.
    2. Dale je tu (mozna zasadni) statement...?
      Lidé a firmy uvádí někdy čísla popisná a jindy orientační podle místních zvyklostí, nebo náhodně.
Horizon911
Posts: 513
Has thanked: 279 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by Horizon911
Ahoj,
Nas aktualni artikl o parkovistich rika toto. Pri navsteve jine zeme jsem si vsiml, ze jako parkoviste zasadne nezakresluji mista v jedne rade podel beznych ulic. (At jsou podelna, sikma nebo kolma.)
Par prikladu: zde, zde, zde, zde, zde, zde nebo zde

Takovehle parkovaci nudle nepomahaji navigaci vubec nijak. Prijde mi rozumne se jich zbavit. (Mozna jedine s vyjimkou verejnych mist v jinak rezidencnich zonach.)

Co vy nato? Nechat? Eliiminovat? ...? :)
Horizon911
Posts: 513
Has thanked: 279 times
Been thanked: 26 times
Send a message