Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

waze 4.16.0.1

Post by ma5jkl
od vcera je vonku nova verzia.

co bolo fixnute:
- po kliknuti na odbocenie v zozname, ukaze umiestnenie odbocenia na mape
- opravena nizka hladina zvuku pri nastaveni "zvuku cez BT"
- parkoviska sa pri prichadzani do ciela zmenia na modre (nezamienat s pinmi v mape), nazvy parkovisk sa zobrazuju len pre velmi velke parkoviska
- mozete si oznacit vlastne miesto kde ste zaparkovali, a pripadne odfotit si to miesto (toto nemam overene), pri prichadzani do ciela je zobrazeny nejaky parking pin aj ked sa uz navigovanie skoncilo
- mali by sa dat ulozit hlasenia (max 3) aj bez internetu a odoslat neskor.
- username a password by uz nemali byt prekryte klavesnicou pri prihlasovani
- spravy v Inboxe sa konecne daju vymazat na prvy krat (doteraz to islo iba na druhy pokus)
- stability fixes, ui fixes, blablabla
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times

POSTER_ID:16806214

1

Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
konkretne znenie k tomu BT bolo: Fixed issue with low volume on 'Play as BT phone call' setting. nie som si presne isty co konkretne to malo byt, take nastavenie velmi nepoznam.

s tym kalendarom som to uz pocul aj od ineho local champa, na to zatial riesenie asi nie je... iba ak downgrade.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Artoodeetoo wrote:
ma5jkl wrote:konkretne znenie k tomu BT bolo: Fixed issue with low volume on 'Play as BT phone call' setting. nie som si presne isty co konkretne to malo byt, take nastavenie velmi nepoznam.
Me to do repraku auta mluvi pouze kdyz telefonuju. Jinak se to nespoji. Drivejsi navigace jako treba TomTom mi hlasily informace do repraku, automaticky se mi pri tom prerusilo prehravani hudby.
mne to funugje asi takto. mam zaskrtnute "hrat do telefonu" (myslim ze cz preklad je "hrat do reproduktoru"?), telefon mam s autom spojeny a bez hovoru mi waze hovori z repraku telefonu, ked volam tak hovori cez reproduktory (myslim ze od poslednych par verzii odkedy sa waze da stisit pocas hovoru sa uz tak nedeje, logicky), ked ale pocuvam hudbu z telefonu samozrjeme spojeny je cez BT tak waze hovori cez telefon ale hudba sa pocas "hlasky" mierne stisi, ked waze dohovori tak sa hlasitost vrati na povodnu hodnotu
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
JakubJCZE wrote:Ahoj, ve čtvrtek jsem si aktualizoval Android aplikaci a hned vyrazil na cestu. S novou verzí se mi opakovaně stává, že se mi mapa z pohledu řidiče přepne do pohledu pilota (chápete, ne? :)) a je to jakési nepoužitelné. Po chvilce se to teda chytne zpět, nicméně, dříve to nedělalo. Nepozoruje někdo něco podobného?
pohled pilota velmi nechapem, akoze sa ti do velmi oddiali a potom nevidis vsetky cesticky ale iba tie hlavne? alebo stracas GPS signal a zostava ti zobrazena len taka bodka na displeji?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
dedii wrote:pri prijazde do ciela sa uz nepyta aby sme spravili foto , super
zial u mna to robi stale :evil:
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
k c si dovolim povedat ze na 100% si mal problem s gps. preskakovanie rychlosti na nezmyselne cisla, navigovanie po blizkych subeznych cestach su toho dokazom. mozes si zapnut zobrazenie polohy ktoru dostava waze z telefonu navigovanim na ##@rawgps, potom uvidis zltu sipku ktora reprezentuje raw gps data. otazkou zostava ci bolo problemom samotne gps v telefone alebo chybna komunikacia waze a telefonu. to zistis standardne pouzitim inej navigacie
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
to co si popisal nema nic s komunikaciou so serverom, ked si samozrejme odmyslim prepocitavanie trasy po kazdom chyteni gps na nejaku novu cestu.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MTB_Petik
Jen pro zajimavost, tato nova verze taky obcas zatuhne (konkretne na SGS5mini). Vcera jsem ji nechal bezet az do cile, byla zatuhla az do konce kde jsem ji musel sestrelit. Ale zaznam trasy probihal ok az do cile.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by petk0
vadox wrote:Ahoj,

vyskusal som novy slovensky hlas a som sklamany. Hovori sice pomalsie, ale vyslovnost hlavne pokynu "vlavo", teda intonacia je maximalne neprirodzena a uz po niekolkych kilometroch jazdy po Bratislave mi to strasne rezalo usi. Radsej som sa vratil ku staremu slovenskemu hlasu.
Niekam by sme mali sustredit pripomienky na novy hlas. Napriklad sem:
Nový slovenský hlas vo Waze
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by porubcan
Presne. Teraz je to naštartované. No lokalizačný tím pripravuje zaradenie tejto hlásky a nejaké ďalšie nové do obehu. Riešime teraz s nimi nový SK hlas, kde takúto hlasku mame nahrať. Ťažko povedať kedy to bude podporené v apke. CZ plechovú hubu asi nebude problém doplniť.


Sent from my iPhone using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester