Velmi spravna poznamkaSuik wrote:pokial to nie je dopravnym znacenim urcene inak
TakSulik wrote:cize aby sa pri editovani zachoval status quo? kym sa realne nezmeni odbocenie, resp. prikazany smer jazdy?
Velmi spravna poznamkaSuik wrote:pokial to nie je dopravnym znacenim urcene inak
TakSulik wrote:cize aby sa pri editovani zachoval status quo? kym sa realne nezmeni odbocenie, resp. prikazany smer jazdy?
AM prava ti bohuzial boli odobrate. Mrzi ma to, ale kvalita a pouzitelnost mapy je na 1. miestevlado_s wrote:Ako inak zistím, kde som AM? Ja sa nikde nevidím
Vyhlasujem sutaz o najdebilnejsiu krizovatku na uzemi CR / SR. Prvu nominaciu uz mamemedik wrote:Primárně bych dal někomu, kdo ji vymýšlel facku, ale to je teďka vedlejší.
Je to na Slovensku tak znama idiotska krizovatka, ze uz sa nad nou nikto ani len nepozastavi Je to jedno z najnehodovejsich miest v BA - zle znacene, neprehladne krizenia, odbocenia proti logike.medik wrote:Tak tohle zatím vypadá na vítězefoxitrot wrote:Pridavam dalsieho adepta - Bajkalska x Pristavna x Pristavny most x D1 v BA (a vobec, preco uz niekolko mesiacov nie je kruhac? to vlavo+vlavo+vlavo+vlavo+... je katastrofa!), ale tato Liberecka krasotinka ma odo mna viac bodov.
Od posledneho upgradu routing servera dva tyzdne dozadu mi uplne prestalo hovorit ppz / plz na vsetkych zjazdoch. Spozorovali ste to este niekto?vlado_s wrote:Včera som sa nechal nachytať hláškami dsvp a dsvl ale správne sú ppz a plz.
Toto je velmi spravna pripomienka. Posunut spat k Vrakuni poprosim iba do miesta, kde sa uz kvoli plnej ciare neda do tych 2 pruhov preradit.porubcan wrote:celkovo by som vsak odbocenie na obchvat riesil ako dsvl a posunul ho o 200 m spat k vrakuni (aktualne v realite existuju 2 dlhe odbocovacie pruhy vlavo.
To jsem zkoušel a bohužel nejde, nový způsob detekce kruhových objezdů to zarazí (přitom editace na začátku března ještě byla možná)foxitrot wrote:To by trochu mohlo, pretoze segmenty budu tensie. (Aaach, Waze, preco priblizene segmenty musia byt take tlste? )
Okrem toho "plackovita" krizovatka troch Primary a jednej MajorHighway (cestu 35 nepocitam, ta je o poschodie vyssie) by aj tak skor mohla byt Primary ako MajorHighway.
Ale (kvoli tomu problemu s neuplnym kruhacom) - bude sa to dat ulozit (pri zmene iba typu a ponechani geometrie)?
Nezkoušel jsem to, ale v tom problém nejspíš nebude. Mám pocit, že waze nějakým způsobem změni routování a navigování na kruhovém objezdu, protože mě je v současné době schopen poslat zpátky, což dřív neuměl A od té doby je problém s hlasovou navigací na tomto segmentu.foxitrot wrote:Pomohlo by nejako pomenovat tie https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,104108205 prepojovacie segmenty?
OK, takže smažu prostřední kruhák a udělám nový s Walking Trail. Krásné řešení díkyfoxitrot wrote:Na severe Bratislavy tiez momentalne mame jeden "kruhac vo vystavbe", na ktorom su dva segmenty prejazdne a dva blokovane, nastastie je to len docasny stav. Navigacia tam funguje "bez problemov" (Suik vie svoje ). Pripadne tu neexistujucu cast nastavit ako WalkingTrail a zakazat routovanie? Potom bude na mape takmer neviditelna.
Tak tohle zatím vypadá na vítězefoxitrot wrote:Pridavam dalsieho adepta - Bajkalska x Pristavna x Pristavny most x D1 v BA (a vobec, preco uz niekolko mesiacov nie je kruhac? to vlavo+vlavo+vlavo+vlavo+... je katastrofa!), ale tato Liberecka krasotinka ma odo mna viac bodov.guri211 wrote:Vyhlasujem sutaz o najdebilnejsiu krizovatku na uzemi CR / SR. Prvu nominaciu uz mamemedik wrote:Primárně bych dal někomu, kdo ji vymýšlel facku, ale to je teďka vedlejší.
Re: Križovatky, odbočenia, rampy a pod.