Hlavne velkyho bacha pri pouziti na basemap se softturns.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Casti se zakazem vjezdu oznacuji cele jako Private road a v posledni dobe se to snazim jeste podporit zakazanym "odbocenim" smerem dovnitr na obou koncich.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Delam to u zpevnenych lesnich cest, ktere maji zakaz vjezdu bez vyjimky ci dokonce zavoru.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Mam tu jedno velke varovani na podivne chovani editoru. Bohuzel jsem nevysledoval, zda jde o pouziti JNF nebo odstraneni prebytecne junction uprostred segmentu mezi obcemi. Minimalne trikrat se mi za posledni tyden stalo, ze po pouziti JNF+smazani junction jsem pote nahodou objevil zakazane nektere turny na nekterem konci opravovaneho segmentu, prestoze s jistotou vim, ze pretim tam byly vsechny turny povolene. Prisel jsem na to jen diky neustale zapnutemu Shift-Z a dusledne celkove kontrole editovane oblasti na konci pred ulozenim. Jednou jsem dokonce primo videl, jak se ty cervene sipky z niceho nic rozsvitily po editaci na opacnem konci.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Podle oficialni kategorizace je to silnice III. tridy cislo 28730, proto je tak i v mape oznacena.wazz wrote:Dotaz: teoretické členění silnic znám http://www.waze.com/wiki/index.php/Zna% ... _republice
Ale co když to vůbec neodpovídá skutečnosti? Např. tyto primary streets https://world.waze.com/editor/?lon=15.2 ... ,178233186 jsou podle Seznamu zařazené dobře, Google už to vidí trochu reálněji a v praxi to jsou horské silničky, které se v zimě jen pluhují a i v létě se tam sotva vyhnou 2 auta. Normálně bych se nad tím nepozastavil a udělal z toho street, ale schválně jsem vybral úseky od L5 editorů upravované v roce 2012, takže teoreticky vědí, co dělají. V praxi k nám pak do hor jezdí vyprošťovací kamion a tahá ty nešťastníky, kteří uvěřili navigaci, ze škarpy.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Sakra, co je s editorem? Zniceho nic mi prestal ukazovat sipky na jednosmerkach, dokud segment nezvolim.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=40907
Tak porucha neni na mem prijimaci, nikde na INTL editoru nejdou symboly jednosmerek, unknown-smerek a kruhacu a k tomu ani city layer. Muj postreh je, ze to zacalo blbnout zhruba v dobe, kdy dokoncily novy update map, takze je mozne, ze tam neco neprobehlo spravne a posral se z toho i editor.
Tak porucha neni na mem prijimaci, nikde na INTL editoru nejdou symboly jednosmerek, unknown-smerek a kruhacu a k tomu ani city layer. Muj postreh je, ze to zacalo blbnout zhruba v dobe, kdy dokoncily novy update map, takze je mozne, ze tam neco neprobehlo spravne a posral se z toho i editor.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Kolego, brzdi. S Jardatrekem jsem v primem spojeni a vim, ze svou praci dela dobre. Nahod konkretni priklad a dotaz, co menil, a neosocuj hned, ze honi body.pschneeweiss wrote:Vzhledem k mnozstvi Tebou "zmenenych" objektu soudim, ze prave body jsou pro Tebe vsechno. Jaky jiny duvod pro totu cinnost muze byt?Jardatrek wrote:Tak takhle to hrotit by me teda fakt mohlo .....GinBook wrote:
Idealni postup je: ber to jako extrem
1.den: nakreslit novy segment
2.den: udelat obosmerne cesty ci upravit jednosmerky
3.den: pojmenovat
4.den: routing(sipky)
Nedoporucuji !!! Neco takoveho provozovat!!!!
Body nejsou vsechno,rad udelam neco gratis
Rad bych se mylil, a pokud tomu tak je, tak se omlouvam a zaroven bych chtel znat presny duvod techto Tvych radoby zmen.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Prvni, co jsem tam uvidel, je tvoje editace tohoto segmentu, ktery byl stoprocentne spravne zeditovany mnou a hlavne mel ode me zakazane "odboceni" na most, pred kterym je zakaz vjezdu a tusim tam byla i nejaka zabrana.pschneeweiss wrote: Priklad treba Brno-jih. Zacni napriklad od Olympie a postupuj na sever do centra mesta a okoli. Posledni zmeny vzdy jardatrek.
Nejde mi o to, ze nekdo neco meni, naopak, to je v poradku. Zarazi me jen to, ze nektere objekty jsem zakresloval i ja a jsem si naprosto jisty, ze na nich jardatrek zadnou zmenu neudelal.
Popravde je mi uplne jedno co dela, jen mi vadila ta posledni veta co napsal, tak jsem takto zareagoval.
EDIT: Tech segmentu, ktere byly vytvorene pred rokem i dvema mnou a ted jsou naposledy menene tebou, tam vidim daleko vic, coz me pri tvych vycitkach zarazi, ale primarne predpokladam, ze vysledkem je lepsi mapa a kdyztak se nejdriv zeptam pres soukromou zpravu a pripadne poradim, co by slo lepe. Az kdyz to nevede k lepsimu a vim jiste vinika chyb, pisu na Tabuli hanby. Tohle vlakno neni k nejakemu pranyrovani urceno.
Last edited by fotrik on Thu Mar 14, 2013 11:42 pm, edited 1 time in total.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Re: editor Papyrus a jeho užívání