Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Szili17
Jujuapika wrote:Sziasztok,

Itt kérnék feloldást sebességkorlát pontosítás végett, amennyiben érdemes, ugyanis útjavítás miatt van, nem tudom meddig lesz érvényben. Ha úgy gondoljátok, hogy erre itt nem szükséges, akkor nem.

Egyben kérdezném, hogy mi a követendő eljárás a waze wslm alkalmazás használatakor? Ugyanis, ha a táblánál nyomom meg a gombot, akkor jó helyre kerül a jelentés, de csak később látom meg, hogy nem kellett volna, mert jól van beállítva a sebességkorlátozás, nincs mit javítani. Ha viszont megvárom, míg kiderül, hogy jól van-e a térképen, és akkor nyomom meg a gombot, akkor már jóval odébb kerül a hibajelentés.

Ha olyan helyre kerül így jelentés, amihez nem kellett volna, akkor hogy zárjam le, hogy nem azonosított, vagy hogy megoldva?
Szia!
Persze, ha hosszabb ideig tart (van ideje meg értelme befrissülni akkor segít természetesen), csak meg kell jegyezni hol mi volt, hogy vissza lehessen állítani ha készen vannak. Illetve újra be kell állítani ha változik valami.

Előírás nincs, ésszel, mint a sima jelentést. Ez egy segítség, amivel gyorsan fel lehet vinni a határokat. Ha mindig nyomod a táblánál az elég lazy, de cserébe remélhetőleg pontos megoldás. Ha nincs elfogadott sebességhatár akkor szerintem ez nobrainer. Viszont mivel Gic mester már megcsinálta országosan így ilyen kevés van.

Én azt mondanám, hogy ha ismered az útvonalat, akkor ráhagyhatod azt a késést (amíg meg kéne jelennie) és (ha tényleg hiányzik, akkor) visszamenőleg akár az utcakép alapján is be tudod lőni. Ha szerinted ez nagyon kényelmetlen, akkor jelentsd őket a táblánál és aztán max már érvényes lesz (a határ és feleslegesen jelentettél), viszont azt hiszem erre is működik az hogy nem lehet ontani a jelentéseket mint a fene, mert akkor spamnek érzékeli a rendszer és meggátol a jelentésküldésben (egy időre). (Az egyik srác aki nagyon belelendült belefutott ebbe, hogy nem jöttek meg jelentései, persze kérdés mitől volt, ez csak tanács.)
De ha sokat jelentesz akkor igyekezz őket hamar megcsinálni (szóval ne legyen ott hetekig), az semmiképp sem jó.

Mehet megoldva, hisz tudjuk mi volt a hiba és már nincs. Tehát be tudtuk azonosítani a (vélt) hibát és megszűnt. Ugyanez a kategória a többször észlelt, ám még nem frissül hibák jelentései, hogy igazuk van és javítva van. :) Én azt szoktam csak nem azonosítottra zárni, ahol nem válaszol a jelentő vagy user erroros, de igazából nem nagyon számít ez, azt befolyásolja hogy milyen üzenet megy ki a zárásról kábé. :)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Mit csinálunk ezzel? Ha PUR, azt Gic szerintem már rég jóváhagyta. :lol:
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
albandy wrote:
Szili17 wrote:
Mit csinálunk ezzel? Ha PUR, azt Gic szerintem már rég jóváhagyta. :lol:
A hely frissítésre várt.... de minek egy parkolót 4-re lockolni?
A tököm tele van már ilyenekkel , szeretnék már 5-ös szerkesztő lenni mert a saját AM területemet nem tudom szerkeszteni ilyen lockolások miatt!
Bocsi ez olyan Szili-s kirohanás volt :P
Én ilyen miatt sose dühöngtem. :D Csak azért ha valaki gyíkságot művelt azzal amit én beszerkesztettem jól.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
VazeZolee wrote:Sziasztok!

Budapest Kőbányai útról kanyarodást kellene engedni a Gép utcába.
Célforgalom mehet innen.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... st=6505728

Kapok egy feloldást? :)
Szia!
Mivel tábla tiltja a kanyarodás (legalábbis nem oly' rég még tuti tiltotta és csodálkoznék ha ez másképp lenne): nope. Azért van tiltva, mert tilos és nem azért mert a Gép utca félforgalom.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
VazeZolee wrote:Sziasztok!
Egy parkoló bekötése miatt kérnék egy feloldást itt:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... %2F3240919

Köszönöm előre is, Zolee :)
Szia! Csapassad! :)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Jani61old wrote:Sziasztok!

Szeretnék kérni egy feloldást a Lórév-Adony révátkelő nevét javítanám Lórév-Ercsi Kopm -ról, Lórév - Adony Komp -ra.

https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =143422150

Köszönöm: Jani
Szia!
Mehet!
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
tothja wrote:
gic78 wrote:
tothja wrote:Szervusztok.

Szeretnék kérni feloldást hibajelentés javításhoz, a 6-os főút Budapest vége táblautáni szakaszára, sebesség határ módosításhoz.
Permalink: https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =315921362

Köszönöm
üdv.: tothja
Mehet!
Módosítást elvégeztem, zárható.

Köszönöm

Üdv.: tothja
Sziasztok!

KRESZ tanulmányozáshoz szeretnék felkérni valakit, aki szerint a sebességkorlátozás táblát oldja a lakott terület vége tábla. (Mert amúgy nem.*) Tehát jól volt ott beállítva a sebességkorlátozás, kéretik nem piszkálni. Köszönöm!

*Ha szerinted igen, akkor kéretik a KRESZt részletező rendelkezésekből idézni. Köszönöm! A "mer az oktató ismerősöm (ami mindenkinek van ugye) azt mondta", nem elfogadható válasz.

Tisztelettel,
Szili17
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Taybore
Erre kéne egy unlock (3-asra), hogy lekössem, mert nem is igazi utca
link

Amúgy Toolbox csak nekem nem megy? Teljesen eltűnt minden funkciója... :cry:
Taybore
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 97
Has thanked: 21 times
Been thanked: 22 times
Send a message
https://aranykopesek.com/logo/waze_forum_signature2.png
Samsung Galaxy S8 (8.0) @ Ford Focus II

Post by Taybore
Szata76 wrote:
Taybore wrote:Erre kéne egy unlock (3-asra), hogy lekössem, mert nem is igazi utca
link

Amúgy Toolbox csak nekem nem megy? Teljesen eltűnt minden funkciója... :cry:
Kész!

Az editor frissítésével sok script megszűnt működni. A toolboxot nem használtam mostanában, de más scripttel így jártam.

Tapatalked by my G3
Köszi! És azt honnan lehet tudni, hogy mik az újdonságok az editorban? Az UR kezelést észrevettem. (De pl az automatikus map problem-ekkel mit lehet kezdeni? Ott van, hogy xy lezárta, de a térképen megjelenik a felkiáltójel, csak nem lehet semmit se kezdeni vele.)
Taybore
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 97
Has thanked: 21 times
Been thanked: 22 times
Send a message
https://aranykopesek.com/logo/waze_forum_signature2.png
Samsung Galaxy S8 (8.0) @ Ford Focus II

TomTailor
Posts: 20
Has thanked: 8 times
Send a message