Post Reply

Hláška pri vjazde do zóny s meraním priemernej rýchlosti

Post by Miro_Ke
Zdravím,

ospravedlňujem sa, ak sa to tu riešilo, ale nenašiel som podobný topic. Chcel som sa spýtať, či je možné niečo robiť s anglickou hláškou označujúcou začiatok zóny merania priemernej rýchlosti, alebo proste preklad nie je a preto musí byť v angličtine. Používam slovenský hlas, skúšal som aj prepínať na iné a späť.

Vďaka
Miro_Ke
Posts: 14
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:16843462

1

Send a message

Post by JakubJCZE
Ahoj, využiju tohoto vlákna a zeptám se na dva související dotazy:

1.) Někde jsem tu při zavádění této fičury četl, že se má zobrazovat průměrná rychlost v daném úseku. Měl jsem nějaké bludy? Nebo to umí jen portrait zobrazení?

2.) Ví se o problému, že se hláška objevuje i při vjezdu do úseku tak, že neprojíždím počátečním bodem, tedy je pro mě ona hláška irelevantní?
JakubJCZE
Posts: 9
Has thanked: 8 times
Send a message

Post by ma5jkl
1. to bolo len nase prianie ale zial rychlost ti to momentalne nezobrazi.

2. usekovka sa v editore nastavuje tak, ze vsetkym segmentom v danom useku nastavis ze su sucastou usekoveho merania, avsak kazdy segment je v tom sam za seba teda kazdy si mysli je ten prvy ak nan prichadzas zo segmentu s nenastavenou usekovkou. ci je to bug neviem posudit, no aktualne nastavovanie to inak neumoznuje jedine ak by sa vsetky segmenty zoskupovali do akehosi jedneho logickeho prvku ktory by mal definovany zaciatok a koniec, ale ocakavat to je aktualne v sci-fi rovine
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by mipwa
Tento týden mi Waze místo anglické hlášky při vjezdu do úsekového měření jen cinkne. Někomu dalšímu to dělá také?
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Gongu se mi už podařilo zbavit. (Začal se ozývat po instalaci waze na novém telefonu místo anglického hlášení vjezdu do úsekového měření)

A to tak, že jsem se nechal navigovat trasou přes úsekové měření s hlasem English - Amy. Místo gongu se ozvala správná anglická hláška. Po přepnutí na český hlas už tam anglická hláška zůstala.

Je mi to mnohem příjemnější než ten gong.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by Miro_Ke
Ďakujem za info, aspoň viem, že nejde o problém na mojom prijímači
Miro_Ke
Posts: 14
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by vitj
Bohuzel hlaska je zadratovana natvrdo v kodu, tak nelze zmenit. O problemu se vi.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, po reinstalaci jen cinka, casem se dotahne anglicka hlaska.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message