Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze 4.18.0.1

Post by dedii
Čo nového
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

POSTER_ID:4709578

1

Send a message
Huawei P30pro

Post by Bew1One
Potvrzuji ze na predchozi verzi me parkrat postihlo:
- okienko ktora sa zobrazuje ked prichadzate do ciela sa zobrazovalo niekedy na zaciatku trasy
jsem zvedavy jestli se toho zbavim. :)
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Mno, takže android 6.0.1 - Oblíbené obchody nemám a vyhledávání podle kategorií ano. Jako první v sekci "obchody s potravinami" aktuálně "Jazyková škola TEBURG". Super funkcionalita, fakt.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Bych to trochu poupravil - jestli to Waze zaplo pouze části uživatelů, klíč který k tomu použilo znají jenom oni sami. Možná to zapli těm co mají lichý počet bodů :) možná těm co se registrovali v sudý den. Všechno je to jenom hádání. A to "proč" bych neřešil, to stejně my a tady nevyřešíme - mohou k tomu mít spoustu důvodů.
To že to není "must have" feature je druhá věc.
VetchyKmet wrote:Jak tak sleduji dosavadní příspěvky, tím, že tu fičurku nemám jsem zřejmě o nic nepřišel.
To ale nic nemění na tom, že WAZE pravděpodobně dělí uživatele na "vyvolené" a ty ostatní.
Nemám z toho dobrý pocit, uzavřu to tím, jak pravil farář Otík v Slunce seno - nejsem hoden.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
No, je to divné, divné a divné ..
Já to tam mám a betatester fakt nejsem. Takže kdo ví, jak a komu to vlastně zapnuli.
ma5jkl wrote:preliezol som vlakno v beta fore a nikde Gal nespomenula ze by to malo byt live pre vsetkych, v prvom prispevku je veta: The Categorial Search is back for testing (opened ONLY for beta testers) and this time we hope it's much better. A nikde vo vlakne nebola negovana ta zatvorka. Takze ti, co sa tu stazujete ze nieco nemate, bude sposobene tym, ze to nemate mat.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
A vysvětlení které je hned pod tou položkou ve Waze, tj. "křižovatky bez světel s vyšším provozem" ti prostě nestačí"?
Fakt nechápu že každý by nutně potřeboval přesné definice i pomalu na to, jak si s prominutím "prdnout". Waze je dynamická navigace, takže předpokládám že i toto chování bude dynamické a jednou se křižovatce vyhne (třeba v 8 ráno) a jindy (o půlnoci) tam bude v klidu navigovat ...
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by bures
mipwa wrote:
VetchyKmet wrote:Rozumím, co mi píšeš, nerozumím tomu, že mám poslední vydanou verzi a zde uvedené obrázky a nabídku dle kategoriií tam nemám...
V té nabídce, kde to má být mám ČS, Oblíbené a Historie a jinak nic, žádné tečky..
Já to mám také tak.....
U nás doma na třech telefonech nejnovější verze Waze. A všichni, kromě mě, nabídku kategorií vidí. Asi proto, že jsem beta tester. ;)
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
Kebb01 wrote:A co se mi naopak objevilo, je položka "Oblíbené obchody"
Oblíbené obchody nemám, ale nemám ani ikony pod vyhledávacím polem (Android 7).
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by dedii
Vyhľadávanie podľa kategorie mi funguje ale tak , že dám vyhľadať potraviny a nájde mi všakovaké firmi, aj také čo už neexistuju a až potom potraviny, dokonca aj škola je v kategórii potraviny, asi školský bufet

odoslane z Honor 8 cez Tapatalk
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro