Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Vadi58
Na mojom Android 5.1 tiež nefunguje :-(

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
To s tou fotkou hneď po zadaní cieľa sa dnes objavilo aj u mňa.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by vargosz
Tak to já jsem asi klikař, bo mám i kategorie i "moje obchody" ale taky jsem nepřišel na to jak ty obchody mají fungovat...

Android 5.1.1

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Hehe, ta má ve Waze svůj účet, tak ať si tam pak, až to bude fungovat nacpe co chce :-)

Já bych pravda spíš ocenil fci "moje hospody", ale využití v kombinaci a automobilovou navigací by asi bylo problematické :-D

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by VetchyKmet
Podle kategorií?
V níže odkazovaném článku https://www.svetandroida.cz/cil-podle-kategorie-201701 se píše o verzi 4.18.1, já mám od předvčerejška 4.18.0.1 a nové stažení mi to nenabízí - mám automatické stahování nových verzí. Android, obchod play...
Takže někde je zádrhel...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
ma5jkl wrote:4.18.1 zatial neexistuje (a podla zauzivanej naming convention asi ani nebude existovat ani vo verzii beta). Posledna verzia je 4.18.0.1
Rozumím, co mi píšeš, nerozumím tomu, že mám poslední vydanou verzi a zde uvedené obrázky a nabídku dle kategoriií tam nemám...
V té nabídce, kde to má být mám ČS, Oblíbené a Historie a jinak nic, žádné tečky..
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Nechce se mi věřit, že by se verze 4.18.0.1 chovala na různých zařízeních různě nebo že by existovala ve více "podverzích" nebo že by byla vydávána pod novým číslem postupně.

Každopádně se mi tato verze stáhla předvčerem odpoledne a od te doby mi Obchod play nic dalšího ke stažení - co se WAZE týká - nenabízí.

Asi "temné síly"...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
No, je to možné, jsem 3,5 km od slovenských hranic a občas se mi i telefon přihlásí na slov. operátora. Dejme tomu, že se mi příště podaří stáhnout plniou verzi se zapnutými funkcemi.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Mám na to tento názor:
Podobným způsobem se začala před cca 5-ti lety chovat jistá firma, která v té době byla v popředí, co se týká uživatelské přívětivosti a úprav map v kategorii navigací. Dnes je tato firma v oboru navigací v kopru a její předražené krabičky, které neumí nic víc než Waze se v prodeji propadly ve srovnání s tím obdobím o desítky procent.
Chci vyjádřit přesvědčení, že Waze nebude se svými uživateli hrát tyto pofiderní "hry" a že WAZE bude seriozní navigací s proaktivním přístuipem k uživatelské komunitě.
Nezbývá než čekat, než nám "nevyvoleným" Waze nabídne opravdovou aktualizaci 4.8.0.1. a ne tuto náhražku, která některým z nás prakticky nic nepřinesla...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Jak tak sleduji dosavadní příspěvky, tím, že tu fičurku nemám jsem zřejmě o nic nepřišel.
To ale nic nemění na tom, že WAZE pravděpodobně dělí uživatele na "vyvolené" a ty ostatní.
Nemám z toho dobrý pocit, uzavřu to tím, jak pravil farář Otík v Slunce seno - nejsem hoden.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín