Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze 4.19.0.3

Post by DajtePokoj
Dnes mi prišlo. Zatiaľ sa zdá, že staré dobré Waze. Klop, klop. Okrem zmien v menu pre mňa dôležitá vec - pri zmene pripojenia sa chytá temer hneď. Zmena z WiFi na dáta, rooming, letový režim, ničím som ho neprekvapil. A vyhľadáva mi adresy v kontaktoch. Tak isto vidím priateľov na prvú. Stačí sa trochu posťažovať [emoji3] U mňa dobré.
DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times

POSTER_ID:3204712

1

Send a message

Post by Bigmen_cz
Nevím, zda se to děje jen u mě, zda je to malým displejem telefonu (Lg 410i), ale po aktualizaci cen paliva nemám u nové verze možnost potvrdit (odeslat) aktualizaci. Na Hlavním telefonu (viz.podpis) s tím nikdy nebyl problém, proto ponechávám starší verzi.
21.2.2017 zjištěno nestandartní chování při aktualizaci cen paliva. Tapnutí do kolonky s cenou, objeví se v pravém horním rohu okénka červená tečka, ale zadávaná čísla nejsou vidět.
Bigmen_cz
Posts: 49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Send a message
Poco X3 NFC, android 12; Xiaomi Note 4, android 7.0; WAZE vždy aktuální verze; Opel Zafira-nafta, Ford Focus-nafta

Post by Bigmen_cz
Tak jak to tu sleduji, problém, o kterém jsem psal 20. 2. 2017, mám asi jen já, neboť se nikdo nepřidal. Předchozí verze ale fungovaly i na tom LG 410i úplně v pohodě.
Bigmen_cz
Posts: 49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Send a message
Poco X3 NFC, android 12; Xiaomi Note 4, android 7.0; WAZE vždy aktuální verze; Opel Zafira-nafta, Ford Focus-nafta

Post by bures
Xperianeo wrote:Mne sa "strašne" páči panel počas navigovania v pravom spodnom rohu. Stále som si myslel že mám novú poštu :D A ona to je len šípka na rozbalenie....Niektoré zmeny sa príjmajú ťažšie.
Souhlas, ta šipka měla být míň agresivní. Podobně, jako je ta horní (ta taky nemá kolem sebe "tlačítko").
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by bures
VetchyKmet wrote:Stále trvá, alespoň u mne, že když cíleně sjedu z trasy, tak se, NE VŽDY, trasa po pár minutách ztratí, nutno znovu zadat cíl, poté už OK. Dříve jsem nezaznamenal, nevím, jestli jsem jen problém nezachytil nebo je to nový bug.
Já mám pravidelně problém s příjezdem do zastávky a následným pokračováním do cíle:
  1. Zadám cíl, vyberu novy a nastavím jej jako zastávku.
  2. Vyjedu.
  3. Přijedu k zastávce a navigace hlásí, že jsem tam přijel.
  4. Zastavím.
  5. Otočím se (tzn. nejedu podle Waze, který doporučuje otočit se jinde) a pokračuji k cíli.
  6. Waze nezruší trasu k zastávce a celou dobu jízdy k cíli nutí se otočit a jet zpět k zastávce.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by DajtePokoj
Teraz som sa vrátil - trasa Bratislava - Brno a späť. Po Kúty po diaľnici. Sim karta od O2. Predtým som musel robiť s Waze a mobilom psie kusy po prechode hraníc, teraz no problém. Pri ceste späť som v Lanžhote dal prepočítať trasu na diaľnicu do Ba, trochou sa zakuckal, ale do pol minúty sa Waze prebralo. Nejaká zmena asi prebehla.
DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by dedii
ikona priateľov v predošlej verzii bola lepšie umiestnená

odoslane z Honor 8 cez Tapatalk
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by foxitrot
DajtePokoj wrote:Okrem zmien v menu pre mňa dôležitá vec - pri zmene pripojenia sa chytá temer hneď. Zmena z WiFi na dáta, rooming, letový režim, ničím som ho neprekvapil.
Musim ta sklamat, v stredu som uz stihol stratit spojenie (vid ine vlakno). Inak na prvy pohlad stabilne.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Asi máš na mysli ikonku s počtom priateľov online. Obávame sa, že si to prajú všetci užívatelia okrem Waze HQ. Napriek našim protestom to spravili opt-in namiesto opt-out.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Myslím že najčastejšie sa to stáva pri akceptovaní ponúknutej trasy.

A fotka sa na mape naďalej pridá k cieľu, nie k štartu alebo stop pointu.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).