Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by JaRoY
Tak okno pridat fotku ciela pri starte je stale neopravene.

Odoslané z MI MAX pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
Mne to ukazuje len ked je automaticky nastaveny ciel, a nerobi to vzdy.

Odoslané z MI MAX pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Překvapilo mě, že jsem neviděl přátele. I když jsem zkoušel ťukat, nezobrazila se ikona "přátelé". Možná více users ne jen já by uvítalo, aby zobrazování přátel bylo již v defaultním nastavení.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by ma5jkl
"Vylepsenia":

- zmizlo tlacitko Priatelia/Inbox a prestahovalo sa do menu. Mozete si zapnut aby sa zobrazoval pocet online priatelov spolu s ovladacimi prvkami (kompas, zoom,..) ale majte na pamati ze ten pocet priatelov sa nemeni online ak to mate nastavene na stale zobrazenie a tiez to nie je zobrazene hned po spusteni waze ale az po prvom kliknuti do mapy. snad obe veci budu opravene v dalsich verziach :roll:
- SmartLock bol vylepseny

Opravy:

- URka sa nezobrazia v editore ak su poslane z klienta offline
- Waze padalo ked sa tuklo na OK pri akceptovani priatelstva
- v ETA sa po prejdeni cez prejazdny bod sa zobrazovala vzdialenost k najblizsej odbocke a nie do ciela (toto neviem ci fakt fixli, lebo niekto sa na to stazoval aj po tomto ozname)
- stahovanie hlasovych povelov zamrzalo na 0% pri prepnuti na TTS
- Autocomplete vysledky mali velmi male pismo
- pri vyhladavani cez Kategorie sa na mape nezobrazovali piny
- nezobrazovalo nadpis a tlacidlo upravit pri uprave POI
- znova :D opravili ziadost o fotku hned pri zacati jazdy a nie pri prijazde do ciela (a uz petk0 reportoval ze sa to asi stale nepodarilo opravit)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Fri Feb 10, 2017 12:30 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
petk0 wrote:aj po zapnuti sa ikona priatelov, zoom a kompas zobrazi, len ak tuknem na displej.
https://s25.postimg.org/7cjwmiz4r/Screenshot_2017_02_10_13_14_39.png

EDIT oprava, nemal som zapnute Trvale zobrazenie ovladacich prvkov.
aj ked to mas zapnute tak sa to samo nezobrazi, iba ak na displej aspon raz tuknes. snad bude opravene v dalsich verziach
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
jaroy, NC - mali ste debug mod? odoslali ste logy? mne sa to totiz nestava tak nemam co reportovat
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ano. ale pri android 6+ mazanie vobec netreba riesit. ak aplikaciu odinstalujes tak to zmaze aj vsetko po sebe v roote. a waze ma od istej verzie na androide 6+ vsetko v roote, uz nic nenechali na sdcard
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vadox wrote:Waze: dnes mi zmizla slovencina z WAZE. Waze zacalo kecat anglicky. Dostupna je len slovensky Adka, co sa neda pocuvat. Asi bude potrebne reinstalovat waze a natahat nanovo jazyky. Teda ak stara slovencina je este v ponuke
viewtopic.php?f=22&t=214317#p1594723
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MTB_Petik
Zdravim, mam problem s Waze s jeho tuhnutim. Zda se, ze posledni verze tuhne o neco malo vice nez predchozi. Potkal jste se nekdo s timto? Telefon SGS5mini.
Pritom to vypada, ze vytuhne jen GUI, protoze i kdyz jsem ujel dnes poslednich 20 km s vytuhnutym, tak trasu to zaznamenalo celou. Co jsem si jeste vsiml, tak kdyz to vytuhlo, ja aplikaci natvrdo shodil, tak pri okamzitem spusteni cerna obrazovka. Musel jsem nejakou dobu cekat a pak uz spusteni probehlo ok, jakoby bylo neco zasekle v systemu, ktery to uvolnil az po chvili.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Ahoj, to jsem nezkousel, ted jsem vytahl stary SGS3 a na nej nove nainstaloval. Tak uvidim, jestli to bude chodit bez problemu, tak budu pak laborovat s tim S5mini.
Jinak otazka, co presne znamena odinstalovat a pak vymazat? Hlavne to vymazat. To mam nejakou slozku pak rucne vymazat? Sorry za takove otazky, ale jsem Andoroidi lama. Pripadne nejaky odkaz kde to bude vysvetlene. Diky.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message