Post by milo12
porubcan wrote:
foxitrot wrote: Niekto znaly miestnych pomerov by mohol dat vediet, kde su hranice obci Nova Bosaca a hlavne Bosaca a Zemianske podhradie - tie splyvaju :-(

Este musim dokoncit zvysny usek Nova Bosaca - Březová (Uherské Hradiště), inak by to uz mohlo byt zjazdne.
co takto sa spolahnut na g..gle?
Dik. Tu je to pekne vidiet.
http://mapy.cz/#x=17.837268&y=48.837483 ... 0546_1&t=s

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Dik, ked bude pekne tak sa preveziem a doladim to aby to sedelo.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Co s tymito hrablami (vymazat, preeditovat, nechat tak)?

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =151929491

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
porubcan wrote:
shalafi wrote:
milo12 wrote:Co s tymito hrablami (vymazat, preeditovat, nechat tak)?

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =151929491

Milo
asi by som to nechal tak .. je v podstate slepa "ulica", nikmu to tam nebude prekazat (iba ak vizualne..)
ono to vyzera ako cesticky a parkovisko v areali nejakeho novovybudovaneho (nie je na leteckych snimkach) priemyselneho alebo obchodneho komplexu. nepoznam vsak tu lokalitu....
Obchodne centrum tam nie je, jedine priemyselny podnik.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Ahoj vlado, preco si preznacil tuto cestu na PD5?
https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... =150770567
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:Lebo je tak označená ;)
napr. tu
Ok, tak ja ju preznacujem na 61 aby to bolo v sulade s oznacenim na smerovych tabuliach. Na smerovych tabuliach je oznacenie Trencin, 61.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:To nie je I/61 ale privádzač. Smerová tabuľa smeruje vodiča k ceste 61 :!:
Po správnosti by to mala byť rampa, len som si to na SK netrúfol (bola by najdlhšia :) )
Tak sa musime zamysliet :cry: ako budeme znacit cesty, kedze sa jedna o navigaciu tak maju byt oznacene podla smerovych tabul. Tam je smerova tabula Trencin, 61. Povodny exit ukazoval PD5 (v navigacii) a vodic nevie preco ma odbocit na PD5 ale vie podla smerovej tabule ze pride odbocka na Trencin 61. :cry:
Ked ma byt navig. spravna aj vizualne tak bohuzial budeme musiet preznacovat cesty podla smerovych tabul aby vodici trafili a nie podla ich skutocneho oznacenia.
Vcera ked som isiel z BA tak ma navigoval Waze na exit PD5 a preto som to preznacil podla smerovej tabule. Na ziadnom kusku toho useku som nenasiel oznacenie PD5.
Uz to vidim, z tohto bude dlhsia debata.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
foxitrot wrote:
milo12 wrote:
vlado_s wrote:To nie je I/61 ale privádzač. Smerová tabuľa smeruje vodiča k ceste 61 :!:
Po správnosti by to mala byť rampa, len som si to na SK netrúfol (bola by najdlhšia :) )
Tak sa musime zamysliet :cry: ako budeme znacit cesty, kedze sa jedna o navigaciu tak maju byt oznacene podla smerovych tabul. Tam je smerova tabula Trencin, 61. Povodny exit ukazoval PD5 (v navigacii) a vodic nevie preco ma odbocit na PD5 ale vie podla smerovej tabule ze pride odbocka na Trencin 61. :cry:
Ked ma byt navig. spravna aj vizualne tak bohuzial budeme musiet preznacovat cesty podla smerovych tabul aby vodici trafili a nie podla ich skutocneho oznacenia.
Vcera ked som isiel z BA tak ma navigoval Waze na exit PD5 a preto som to preznacil podla smerovej tabule. Na ziadnom kusku toho useku som nenasiel oznacenie PD5.
Uz to vidim, z tohto bude dlhsia debata.
Ak cestnu siet v Trencine chapem spravne, tak cesta I/61 sa tam vola aj Bratislavská, Hasičská a Gen. M. R. Štefánika. PD5 nie je I/61, je to prepojka medzi D1 a I/61. Takze 61 tam nema co hladat ani v alt. nazvoch. (A rampa to tiez nie je.)

Co sa tyka smerovych napisov na rampach z D1, to uz moze byt na diskusiu, co vodicom lepsie pomoze.
Ja vychadzam z faktu, ze ide o navigaciu pre vodicov a nie o spravne oznacenie cestnej siete v SR a preto som otvoril tuto temu v suvislosti so smerovymi tabulami. Aby sme sa ale nerozchadzali, otvoril som tuto temu aj vo fore Pravidla oznacovania ciest a mozno tam bude vhodne presunut tuto diskusiu.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Ako by ste opravili tento request. Problem je druha hlaska ktora nema byt. Odpojit bocne cesty, vyrovnat segment a pripojit cesty, len ci to pomoze?

https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:To URko som zadal, ale možno som ho už opravil, keď tam teraz nič nevidno. Nespomínaš si aký bol dátum zmeny pred Tebou?
UR bolo z 19.4. ostatne som nepozeral.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message