Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by hummel999
foxitrot wrote: Zmena sipiek (halooo, shalafi! zial pozitivne otestovane na D1) je momentalne plne anonymna! :twisted:
Hmm to je blbý. Každopádně zajímavá sabotáž, jak uklidnit minimálně nějaký průjezd v ulici :)
To, že někde je blbě šipka do malé uličky, se může stát. Ale když jsou zavřený primárky, je to na prd :(
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
Zkoušeli jste někdo kdo jste z Prahy nad Prahou Shift+A?

Je to docela hrůza, už sem našel tolik zabloknutejch hlavních silnic - normálně rovná silnice žlutá a uprostřed jen tak jedním směrem červená šipka :(
V mnoha případech je tím řešena jednosměrka, místo toho aby byla dána jako jednosměrka. Docela je to na některejch místech fakt ošklivej pohled :(
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
BTW stává se vám, že najdete dvě ulice na sobě? Našel sem takhle dvě dlouhé hlavní pod sebou za Kocandou směr Říčany, tedka v Dolních Břežanech. Jsou uplně přesně na sobě, že nejsou vidět. Ale jedna má třeba zakázané pokračování přes křižovatku.
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
shalafi wrote:Je prilis jednoduche dat si Shift-A nad nejakou komplikovanou krizovatkou a poklikat na cervene sipky az kym vsetky zmiznu. Save a Sodoma Gomora ..
Probůh, všechno kontroluju vůči gmaps nebo seznam, složité křižovatky jsou jasné, to neřeším. Ale obyč uličky mezi domy a v podstatě neprůjezdné, protože tam je asi 100 červených šipek a to je docela nářez. Ale jak říkám, někdy jsou tím řešené jednosměrky.

Tool je to úžasnej, hlavně se tím snadno objeví právě zablokované hlavní tahy
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
Poradte co s tímto :((

Koleje už tam jsou a někdo jí nahraje znovu přes tu původní

(Praha Smíchov)

https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
guri211 wrote:
Suik wrote:Opravene, zaroven napisany vrely email na support. :x
Idem aj ja sa pridat.
aj ja som jim pisal :)
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
Ahojky,

nevíte jak je to sa zamykáním křižovatek? Děje se ohledně toho něco? Nějakej šašek permanentně mění Anděl a jeho okolí, furt otvírá odbočky, kde je přikázanej směr atd. S každou aktualizací mě mapa tlačí někam kam to nejde, opravím, nebo nahlásím a s další aktualizací přibude něco nového jinde a tak pořád dokola. Už sem snad 10x zavíral odbočku u ženských domovů. Tedka když chci do Lidické tak mě tam táhne přes zákaz vjezdu a pěší zonu objetím celého anděla i přesto, že jsem 10m od ní :)
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by hummel999
Tohle sem právě objevil na D1 kousek od křížení s novým okruhem. Zablokovanej průjezd D1, to zamykání křižovatek je fakt urgentní :(
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message
Attachments

Post by hummel999
Mě štve, že vymejšlej kraviny a něco tak důležitého jako zamykání křižovatek stále nikdo neřeší. Pokud se to neprojeví do livemap je to ok. Ale třeba Anděl kde sem každej den s každou aktualizací někdo pokurv... a strašně rád bych tam ty křižovatky zamknul, furt někdo otvírá místa kde je zákaz odbočení atd. A věřím, že takových míst bude víc jen se tam někdo musí často pohybovat aby si toho všimnul. Poslední aktualizace mě začala nutit jezdit přes přímý zákaz vjezdu, abych se vyhnul ulici "Průjezd zakázán" :D
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message