Partizánske
Pls. pripojit Tajovskeho k Simonovianska
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =142523198
Pls. pripojit Tajovskeho k Simonovianska
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =142523198
Dik, uz som zopar ciest poposuval, nemam ale prava na celu Prievidzu. Poziadam o AM pre tuto oblast.shalafi wrote:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =161358092
spodna cast Sportovej bola jednosmerna, ale podla GPS by nemala byt .. zmenil som to ale nechal som to pre istotu odomknute.
Inak vacsina Prievidze je asi nakreslena podl posunuteho podkladu, to by chcelo poriadne poposuvat .. trochu som poriesil aj okolie tych permalinkov, ale to ani zdaleka nie je vsetko
Ja som proti pomenovaniu Objekt+ulica, raz sme robili zakazku pre Slovnaft a oni sami priznali, ze mnohe pumpy maju problematicke ulice, niekedy sa stane, ze na jednej ceste su dva rovnake pumpy a potom ktora je ta spravna? V principe su to vsetky rovnake objekty a nie je dovod nazyvat ich aj ulicou. Ked hladas napr. Tesco tak najblizsie. Bezne navigacie tiez nezobrazuju Shell Jantarova, zobrazuju len Shell, alebo Tesco, atd.Sanicko wrote:Asi by bolo dobre vyskusat, ako sa jedno aj druhe bude chovat vo vyhladavani, ak pri hladani "Shell, Kosice" najde aj "Shell Jantarova", tak si myslim, ze davat tam ulicu (pripadoch kde je to zrejme) svoj zmysel moze mat... Skoda, ze sa im zasa zbrzdili updaty map... Dalsi az 2.-3. juna ku stavu z 28.maja... Takze to tak realne otestujeme za dva-tri tyzdne... ak vsetko dobre pojdeDiamantSK wrote:Konkrétne pomenovávať segmenty na pumpe by nebol problém, veď zvyčajne aj tak nemajú žiadne meno. Len teraz by bolo dobré dohodnúť, že ako? Že "Shell"? Alebo "Shell Jantrárová"?
PS: uz sme asi trosku off-topic (ked vezmem, k comu je tato tema urcena)
Ja som Trenciansku editoval cca. 3/4 roka dozadu kde som spravne vyznacil vsetky odbocenia. Nieco sa zmenilo ked sa to muselo preeditovat?porubcan wrote:po Trencianskej v smere na Bajkalsku je mozne odbocit vlavo cez tu prepojku. povolil som toto odbocenie a pokracovanie z prepojky do Mraziarni aj opacnym smerom po Trencianskej. znacenie z opacneho smeru som bohuzial nezachytil.guri211 wrote:Bratislava, Trencianska (pri Rozadole):
Pridavam tuto prepojku, ale treba presne okukat co tam je povolene a co zakazane. V smere od Bajkalskej tam je tusim zakaz odbocenia, ale z arealu mraziarni (na severe) sa da legalne vyuzit na odbocenie na Trenciansku. Povolil som len tie odbocenia o ktorych urcite viem ze su OK.
shalafi wrote:ahoj, je to odomknute, mozes to upravit.mrcha wrote:- Levice
- náukupné centrum City Park pri Hypernove
kvôli novému nákupnému centru sa okrem iného aj posúvala križovatka pre odbočenie k Hypernove. Prosím upraviť alebo odomknúť dotknuté cesty. https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =149994891
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku