Post by komichal
Ono se tedy taky zatím nerozseklo, zda dělat MHD a BUS jako dva separátní body - výhody a nevýhody jsme nakousnuli ve fóru odkazovaném výše.
komichal
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 323 times
Been thanked: 291 times

Post by krizecek
Máme ve wiki streetview v editoru? Bohatě by stačilo https://wiki.waze.com/wiki/Street_View#Street_View jestli ne tak bych doplnil.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 73 times
Been thanked: 42 times

Post by krizecek
bures wrote:
krizecek wrote:jestli ne tak bych doplnil.
Založil jsem ti prázdnou stránku. Jak to budeš mít, tak pískni.
sakryš, jsem to špatně formuloval :-D no myslel jsem to, jako téma pro Vás, co bych doplnil. Protože včera jsem o streetview říkal třem lidem a dokonce i L2. Na Wiki si machr tak do toho se ti určitě montovat nebudu.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 73 times
Been thanked: 42 times

ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 629 times
Been thanked: 715 times
Last edited by ma5jkl on Thu Jun 02, 2016 9:44 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»

Post by ma5jkl
tak som teda pridal dlzen
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»

Post by ma5jkl
Suik wrote:K postam a konkretne otvaracim hodinam by som mal este podotazku. Ako sa postavime k "docasnym obmedzeniam" otvaracich hodin, ktore su dostupne napr. priamo z ich webu?:

Code: Select all

http://www.posta.sk/subory/313/obmedzenia-prevadzky-post.xls
Kedze su podaktore dost dlhe z hladiska dlzky trvania, tak otazka znie, pouzivat len "klasicke" otvaracie hodiny, alebo sledovat aj tieto zmeny v obmedzeniach a podla potreby aktualizovat danu postu?

V pripade, ze by boli v platnosti nejake docasne otvaracie hodiny, tak by sa to mohlo uviest do policka Popis, ze su docasne a s datumom od do, aby to pre wazera bolo viditelne (pripadne mu to da hint, ze ked pojde najblizsie na danu postu, tak mozu byt uz zmenene naspat na "klasicke").

Napady? Usmernenia? :) chapem, ze toto ma velmi nizku prioritu, ale aspon vas nazor by ma zaujimal :)
uprimne.. ja si nemyslim ze niekto bude mat tolko casu aby podobne veci neustale zadaval do mapy. za mna je to neudrzatelne a preto zbytocne
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
EfendiM9 wrote: Na druhú stranu ... ak sa Suik podujme to udržiavať, tak prečo nie? ;)
pochopitelne tomuto sa nebranim, no mozno by narazil na problem pokrytia vsetkych post v SR
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by komichal
https://wazeopedia.waze.com/wiki/Czech/ ... A1_doprava
MHD
Zastávky MHD mohou být společné pro více dopravních prostředků. Vytváří se jen jeden bod. Název zastávky se uvádí bez jména obce a případných oddělovačů mezi obcí a názvem zastávky. Pokud je zastávka společná se zastávkou meziměstské dopravy, má v názvu přednost tato zastávka a název MHD se uvede do alternativního názvu.

Do políčka určeného pro alternativní názvy je vhodné zadat typy dopravných prostředků (autobus, tramvaj, trolejbus atp.), které na daném místě zastavují.
To červené se mi nezdá. Fakt do Altu? Nemělo by to být spíš do popisu? Nacházím dost míst, kde v altu je slovo "tramvaj" nebo "autobus" a uniká mi smysl.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
pvo11: přemítám, proč by řidič auta s navigací potřeboval hledat nejbližší zastávku MHD. Dokážu si představit, že bude hledat nějakou konkrétní zastávku MHD (např. zavolá manželka, že zůstala trčet na zastávce "Optátova" a ať pro ni přijedu), ale další smysly mi unikají
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
jo no, možná "název MHD v altu" nebyla nejšťastnější formulace. Bylo myšleno název zastávky MHD s MHD prefixem, ne tramvaj, bus, trolejbus... :D
komichal
Area Manager
Area Manager