Mně to tedy zatím stále nefunguje, zkusím vymazat cache, jestli to nepomůže a dám vědětduky5 wrote:Apply mi už funguje v chrome. Predvčerom to ešte nešlo.
EDIT: tak vymazání cache pomohlo
Mně to tedy zatím stále nefunguje, zkusím vymazat cache, jestli to nepomůže a dám vědětduky5 wrote:Apply mi už funguje v chrome. Predvčerom to ešte nešlo.
Libore, hoď sem prosím Tě. permalink, ať to nemusím hledat, mrknu na tovejpuste wrote:Pokusil jsem se u silnice 1714 pod Strážovem udelat odbocku do Hornich Nemcic a oznacit vesnice Víteň, Božtěšice a Horní Němčice.
Muze na to kouknout nekdo zkusenejsi, jestli jsem to moc nezprasil, pripadne poradit, jak vesnice oznacit lip, aby se ukazovaly na mape a slo do nich navigovat ?
Zkousel jsem je oznaci stejne jako je kousek vedle vesnice Kozi, ale asi tam jeste neco chybi.
Diky.
Libor
To bude chvíli trvat bohuželvejpuste wrote:Rekl bych, ze uz na to koukal Zirland ZDE, ale nazvy vesnic se tam stale nezobrazuji. Neco mi tam nejspis stale chybi.
Libor
Az mi tu otazku prelozis do cestiny, mozno by som vysvetlilhummel999 wrote: PS: Někdo by měl vysvětlit, že PARK neznamená PARKING, když neumím anglicky proč?
Ja ti dam sedu eminenciu .foxitrot wrote: Tak som sa mrkol na Martin: segmenty, ktore spominas, zamkla "seda eminencia" MagicOfLA(3) - ak uvidis fajku na "Locked" a "Updated By: ......(3) ", tak ten segment moze upravovat len "wazer tretej kategorie" alebo miestny Area Manager.
Robi to i mne rovnako, po refreshe su cervene naspat. Kludne to nahlas, ja by som sa na to dnes i tak nedostal...foxitrot wrote:bez urazky ale medzi nami zelenacmi a niekolkymi "early adopters" je priepastna medzeraMagicOfLA wrote:Ja ti dam sedu eminenciu .foxitrot wrote: Tak som sa mrkol na Martin: segmenty, ktore spominas, zamkla "seda eminencia" MagicOfLA(3)Ja len ze sa to veeeeeelmi divne sprava a neviem, ci mam hlasit chybu v databaze, alebo hlasit chybu editora pri interakcii so zamknutymi segmentami. Ale ak si to uz odomkol, tak sa to zvlastne spravanie asi stratilo. [...] Nie, nestratilo. Ked tomuto segmentu https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102511378 zmenim jednu cervenu sipku na zelenu a ulozim zmenu, zrazu su obe sipky zelene. Ked dam refresh stranky (napr. cez permalink), obe su naspat cervene.MagicOfLA wrote:foxitrot wrote:...ak uvidis fajku na "Locked" a "Updated By: ......(3) ", tak ten segment moze upravovat len "wazer tretej kategorie" alebo miestny Area Manager.
Staci zakricat, ja tu hlavnu cestu s radostou odomknem, ak ju chcete opravovat... taaak 65ka cez mesto komplet odomknuta, smelo do opravovania.
Mozno ty (MagicOfLA) by si este mohol spravit moj pokus so sipkami?
Asi to nahlasim, ale potom by bolo dobre, ak by sa tych miest (napr. celej Jilemnického a pripojenych segmentov) nikto nedotykal, az kym sa tomu Support nezacne venovat. Dobre? (sunko & MagicOfLA)
Jezkovy voci, to ktory dopravny expert tu krizovatku navrhoval a na com frci?oolcoo wrote:prikladam link aj na google maps http://g.co/maps/khvfe
Nebude to skor tym, ze ich zabudli vyhadzat pri editovani? Tie junctiony tam hadze sam waze pri valcovani...vlado_s wrote:Mám otázku ku tým čo vytvárajú junction, kde sú segmenty zalomené a v skutočnosti tieto cesty nekreslili. Čo vás k tomu vedie?
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy