Post by libora
duky5 wrote:Apply mi už funguje v chrome. Predvčerom to ešte nešlo.
Mně to tedy zatím stále nefunguje, zkusím vymazat cache, jestli to nepomůže a dám vědět

EDIT: tak vymazání cache pomohlo
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Pokud má tato městská část vlastní značku začátku a konce obce, tak by měla být označena podle toho co je na značce. Projdi si toto fórum: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=8642, kde jsme to dost dlouho řešili a výsledek se pak promítl do české wiki (jestli ale používáte stejná pravidla i na Slovensku netuším)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Neumí totéž i iOnRoad pro Android?
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
vejpuste wrote:Pokusil jsem se u silnice 1714 pod Strážovem udelat odbocku do Hornich Nemcic a oznacit vesnice Víteň, Božtěšice a Horní Němčice.
Muze na to kouknout nekdo zkusenejsi, jestli jsem to moc nezprasil, pripadne poradit, jak vesnice oznacit lip, aby se ukazovaly na mape a slo do nich navigovat ?
Zkousel jsem je oznaci stejne jako je kousek vedle vesnice Kozi, ale asi tam jeste neco chybi.
Diky.
Libor
Libore, hoď sem prosím Tě. permalink, ať to nemusím hledat, mrknu na to

EDIT: Tak jsem to našel a mám tyto připomínky:
1. Obec se jmenuje dle mapy Viteň nikoliv Víteň (co maj´ na ceduli začátku a konce obce?)
2. Viteň je jedinečný název v ČR, takže bych obec označil jen Viteň a ne Viteň (Strážov)
3. V Horních Němčicích jsi u silnice typu Street nepovolil odbočování

Jinak je to dle mého soudu v pořádku
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
Last edited by libora on Wed Jul 11, 2012 8:03 am, edited 1 time in total.
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
vejpuste wrote:Rekl bych, ze uz na to koukal Zirland ZDE, ale nazvy vesnic se tam stale nezobrazuji. Neco mi tam nejspis stale chybi.
Libor
To bude chvíli trvat :( bohužel
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
hummel999 wrote: PS: Někdo by měl vysvětlit, že PARK neznamená PARKING, když neumím anglicky proč?
Az mi tu otazku prelozis do cestiny, mozno by som vysvetlil :-)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote: Tak som sa mrkol na Martin: segmenty, ktore spominas, zamkla "seda eminencia" MagicOfLA(3) - ak uvidis fajku na "Locked" a "Updated By: ......(3) ", tak ten segment moze upravovat len "wazer tretej kategorie" alebo miestny Area Manager.
Ja ti dam sedu eminenciu ;).

Staci zakricat, ja tu hlavnu cestu s radostou odomknem, ak ju chcete opravovat... taaak 65ka cez mesto komplet odomknuta, smelo do opravovania. :)
Ja som sa do toho nepustal a nechaval som si to na osobnu navstevu, Martin a jeho jednosmerky, to je story sama o sebe.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:
MagicOfLA wrote:
foxitrot wrote: Tak som sa mrkol na Martin: segmenty, ktore spominas, zamkla "seda eminencia" MagicOfLA(3)
Ja ti dam sedu eminenciu ;).
:P bez urazky :lol: ale medzi nami zelenacmi a niekolkymi "early adopters" je priepastna medzera ;)
MagicOfLA wrote:
foxitrot wrote:...ak uvidis fajku na "Locked" a "Updated By: ......(3) ", tak ten segment moze upravovat len "wazer tretej kategorie" alebo miestny Area Manager.

Staci zakricat, ja tu hlavnu cestu s radostou odomknem, ak ju chcete opravovat... taaak 65ka cez mesto komplet odomknuta, smelo do opravovania. :)
Ja len ze sa to veeeeeelmi divne sprava a neviem, ci mam hlasit chybu v databaze, alebo hlasit chybu editora pri interakcii so zamknutymi segmentami. Ale ak si to uz odomkol, tak sa to zvlastne spravanie asi stratilo. [...] Nie, nestratilo. Ked tomuto segmentu https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102511378 zmenim jednu cervenu sipku na zelenu a ulozim zmenu, zrazu su obe sipky zelene. Ked dam refresh stranky (napr. cez permalink), obe su naspat cervene.
Mozno ty (MagicOfLA) by si este mohol spravit moj pokus so sipkami?

Asi to nahlasim, ale potom by bolo dobre, ak by sa tych miest (napr. celej Jilemnického a pripojenych segmentov) nikto nedotykal, az kym sa tomu Support nezacne venovat. Dobre? (sunko & MagicOfLA)
Robi to i mne rovnako, po refreshe su cervene naspat. Kludne to nahlas, ja by som sa na to dnes i tak nedostal...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
oolcoo wrote:prikladam link aj na google maps http://g.co/maps/khvfe
Jezkovy voci, to ktory dopravny expert tu krizovatku navrhoval a na com frci? :shock:

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
vlado_s wrote:Mám otázku ku tým čo vytvárajú junction, kde sú segmenty zalomené a v skutočnosti tieto cesty nekreslili. Čo vás k tomu vedie?
Nebude to skor tym, ze ich zabudli vyhadzat pri editovani? Tie junctiony tam hadze sam waze pri valcovani...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message