Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:Ta zvisla spojnica je pesi chodnik, polozeny mozno aj 5 metrov nad tou vodorovnou zasobovacou cestou okolo Billy ;)
No a? Je tam zákaz odbočenia? Tak šup, padák pod pazuchu a ide sa ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:
MagicOfLA wrote:
foxitrot wrote:Ta zvisla spojnica je pesi chodnik, polozeny mozno aj 5 metrov nad vodorovnou zasobovacou cestou okolo Billy ;)
No a? Je tam zákaz odbočenia? Tak šup, padák pod pazuchu a ide sa ;-).
(Nie "odbocenia", ale "odskocenia" :D) No ty si mudrlant! To by mozno slo. Ale este vymysli, ako to zasobovacie auto, iduce od parkoviska, zaboci dolava, akoze "ja mam povolenie - zasobovanie obchodov na pesej zone" :lol:
Vezme si väčší padák? :-D

Inak by som všetky chodníky, kam sa auto nevojde, zmazal. Samozrejme s výnimkou tých, čo sú tam kvôli číslam domu. Pešia navigácia z toho i tak nikdy nebude...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
LiborA wrote:Pokud má tato městská část vlastní značku začátku a konce obce, tak by měla být označena podle toho co je na značce. Projdi si toto fórum: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=8642, kde jsme to dost dlouho řešili a výsledek se pak promítl do české wiki (jestli ale používáte stejná pravidla i na Slovensku netuším)
Na Slovensku píšeme s pomlčkou, máme s ňou, zdá sa, dobré skusenosti ;-),

Takže Trnava-Modranka je ok...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
milo12 wrote:
vlado_s wrote:Názov "obce" je Trnava :lol: Modranka je mestská časť Trnavy ;)
Minulý týždeň som tú MÚK chcel opraviť/dokončiť (v Live Map nie je kompletná), zadal som aj URko, ale shalafi ma prebehol :cry:
Potesim ta, ze shalafi zabudol na jeden malicky segment, pred 1 min. som ho opravil. :roll:
Nenechal ho tam nahodou schvalne, aby ten nazov miestnej casti na mape ostal? ;)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
milo12 wrote:Pre dobru mapu bude treba min. 100 lokalnych AM na cele Slovensko. Doteraz sa cele usilie zamierava skor na BA a D1, pricom cim dalej od BA, tim horsia mapa. :D
Čo hovorí? Uráža nás? ;)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
guri211 wrote:Inak ja mam zase medzi Drives jazdy z roku 2031. Dobre vediet kam pojdem :D
Dobre vediet, ze sa dozijes ;-)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by medik
Suik wrote: je niekto v kontakte s grafikom?
Zavisi na tom, co by ten grafik mel udelat :-)

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
Suik wrote: tak upresnim ;), je niekto v kontakte s uzivatelom "grafik"? :D
:-D Jsem se tesil na vzorove kresleni krizovatek :grin:

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by medik
foxitrot wrote:Mam dobru spravu. V novej verzii WME editora uz zmeny farby connectivity sipiek nie su "transparentne" - zmena sipky sa okamzite sposobi zmenu selektovaneho segmentu (ak na to editor ma pravomoci) a ulozi sa donho, kto tu zmenu sposobil.

Takze dufam ze to je uz definitivny koniec "omylom" a "utajene" sposobenych zmien konektivity. :)
Bohužel toto nemůžu potvrdit v Liberci. Měnil jsem několik odbočení (před pěti minutama) a pořád je ve všech segmentech uveden původní editor s původním datumem :(
medik
Posts: 52
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by milo12
Opravim to. Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message