Post by milo12
Je to divne, v Cartouche je to v poriadku a cez Papyrus to blbne. Sipky zmenim na zelene, ulozim a ked kliknem znova a spravim zoom, zmeni ich na cervene. Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
porubcan wrote:
oolcoo wrote: co sa tyka pomenovania ulic - uz som videl McDonalds, LIDL, Kaufland, TESCO a pod. ako nazvy ciest na parkoviskach... a mne osobne sa to celkom paci... ked navigacii zadas ako ciel Kaufland Trnava, tak to bude vediet najst...
Teraz je to uz zbytocne, ked das landmark a oznacis ho ako Lidl, Billa, atd. tak ta v pohode teraz odnaviguje k nemu, ked takto oznacis ulicu tak sa vygeneruje ulica s nazvom obchodu pricom takato ulica realne neexistuje, este prednedavnom waze nedokazal navigovat na landmark a vtedy to malo zmysel, teraz uz nie.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
foxitrot wrote:Ahoj milo12, chcel by som ta upozornit, aby si needitoval uplne vsetko, co ti pride pod ruku. Ta zvisla spojnica https://world.waze.com/editor/?id=&coun ... ,147605692 je pesi chodnik, polozeny mozno aj 5 metrov nad tou vodorovnou zasobovacou cestou okolo Billy ;)
BILLA Znievska Jantarova_.jpg
Sorry, ako som nieco pokaslal, uz si nespominam preco som to editoval, len sa mi nieco mari, ze som opravoval nejake veci po vlado_s, ale nie som si uplne isty. Nesedia mi tam levely ciest, na to by som si dal bacha, je to divne. Oprav to pls. tak aby to bolo v poriadku.

Prijemne sviatky
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
shalafi wrote:ach jaj, pan Waze by namiesto posunutych leteckych snimok mohol zobrazovat holy ... ach. User Cvoky krasne nakreslil cele Nove Zamky, aj spojenia vyzeraju byt dobre, aj pomenovane, ale asi si nezapinal layer GPS Points, cele je to nakreslene presne podla podkladu posunuteho o 15 metrov, aaaaaaarrrgh :cry: tieto snimky su asi vsade v okoli Nitry +- 25 km .. murphy74 ma dost skusenosti na to, aby sledoval aj GPS Points, ale vsetci ostatni tam kreslia krasne podla snimok. Pan Waze by aj vo WME mohol implementovat funkciu "Move multiple segments".
Ked si inac zapnete GPS Points tak sa daju pekne dokreslit mnohe cesty ktore nie su vyrolovane. A obcas aj stara cesta je mimo GPS points... :-)

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
porubcan wrote:caute, nenasiel som na wiki, tak sa chcem spytat. existuje nejake pravidlo pre pomenovanie primestskych casti? pravdepodobne milo12 alebo volt16 (tito dvaja maju posledny edit na vacsine ulic) pomenovali takmer vsetky ulice v Modranke ako Trnava-Modranka (zopar im ich ale uslo, tak tam teraz svietia dve obce Modranka aj Trnava-Modranka - napr. tento segment, jeden dalsi som uz upravil na nove pomenovanie Trnava-Modranka. prave na tomto starom segmente je vidno, ze povodne oznacenie bolo iba Modranka, rovnako Live map zobrazi iba Modranka)
ked si zoberiem take Vajnory, tak tie nie su separatna obec ale iba BA, Devinska Nova Ves je oznacena ako obec, bez prislusnosti k BA, Hrnciarovce nad Parnou (pri Trnave v podstate maju rovnaky status ako Modranka) su tiez oznacene ako obec bez prislusnosti k TT, Harmonia pri Modre je tiez samostatna obec bez prislusnosti k Modre... ako to teda robit spravne?
Je to cast Trnavy a preto Trnava-Modranka. Predtym to bolo pomenovane len ako Modranka a preto som menil na T-M.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
To iste je aj v okoli Trencina, na tabuliach je Trenčín-Opatová, Trenčín-Kubra, Trenčín-Kubrica, Trencianska Tepla-Dobra, je to samozrejme bez pomlciek, vsimol som si ale, ze dost casti je pomenovanych s pomlckami a preto som zvolil tento styl.
Druha alternativa je dat nazov bez pomlcky.
Chcelo by to ale vyskusat navigaciu ako sa zachova.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
shalafi wrote:na odlahcenie temy:

Klik: Moo!

:D :D :D
Super, nema to chybu, prijemne prekvapenie.
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
MagicOfLA wrote:
LiborA wrote:Pokud má tato městská část vlastní značku začátku a konce obce, tak by měla být označena podle toho co je na značce. Projdi si toto fórum: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=8642, kde jsme to dost dlouho řešili a výsledek se pak promítl do české wiki (jestli ale používáte stejná pravidla i na Slovensku netuším)
Na Slovensku píšeme s pomlčkou, máme s ňou, zdá sa, dobré skusenosti ;-),

Takže Trnava-Modranka je ok...

M.
Vratim sa este k teme Trnava-Modranka. Vcera som sa tadial previezol. Smerove tabule naviguju len na Modranku ale obec je na tabuliach oznacena ako Trnava-Modranka. Takze najazdy by sa mali znacit ako Modranka ale nazov obce je T-M.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
vlado_s wrote:Názov "obce" je Trnava :lol: Modranka je mestská časť Trnavy ;)
Minulý týždeň som tú MÚK chcel opraviť/dokončiť (v Live Map nie je kompletná), zadal som aj URko, ale shalafi ma prebehol :cry:
Potesim ta, ze shalafi zabudol na jeden malicky segment, pred 1 min. som ho opravil. :roll:
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
MagicOfLA wrote:
milo12 wrote:
vlado_s wrote:Názov "obce" je Trnava :lol: Modranka je mestská časť Trnavy ;)
Minulý týždeň som tú MÚK chcel opraviť/dokončiť (v Live Map nie je kompletná), zadal som aj URko, ale shalafi ma prebehol :cry:
Potesim ta, ze shalafi zabudol na jeden malicky segment, pred 1 min. som ho opravil. :roll:
Nenechal ho tam nahodou schvalne, aby ten nazov miestnej casti na mape ostal? ;)

M.
Ked tam zostane tak na mape bude svietit aj Modranka, waze vie vyhladat aj takto zlozene nazvy, bez problemov najde Opatova, ktora je kompletna oznacena ako Trencin-Opatova.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message