Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
Nejde o to jak tomu říkáme, ale o to, co dávat do Waze mapy a ani jeden z Grepových příkladů tam nepatří.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Funguje.
Zdá se, že nám konečně zapnuli zadávání a editaci radarů jen pro L4+.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Tady je UR k radarům v Praze. Mrkněte na to někdo, kdo máte přehled.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Mirda55 wrote:
grepa wrote:
JimmyUl wrote:Zdravím, prosím o odstranění dvou radarů, projíždím každý druhý den a radary tam nejsou.
První
Druhý
IMHO by Mirda55 mohl před smazáním komentovat aktivaci těchto poměrně čerstvých radaru => existuje nějaká dokumentace, nebo bylo potvrzení jen na čestné prohlášení autorů?
Moje chyba, omlouvám se a prosím smazat.
Smazáno
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
grepa wrote: 3/ A to je nejdůležitější => nejsou to kamery na červenou, ale standardní zpomalovací semafory a tudíž v mapě nemají co dělat => chybně instalované, smazat :). Napíšeš do URka sám, nebo mám já?
Nedávno jsem řešil UR a uživatel tvrdil, že to tam pokutu dává, tak jsem kamery na červenou nahodil. Pokud někdo ze StreetView pozná, že ne, tak mu napište a kamery smažte. Já to nejsem schopen posoudit i když to tam znám, stejně tam více než na StretView vidět není.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
grepa wrote: Kolegovi/klientovi co se dušoval se omlouvám, ale musím smazat. K URku jsem připojil prosbu o doplnění fotografii obou záznamových kamer (pokud tam teda teď nějaké jsou).
Ta kamera je tam, co pamatuji, několik let, takže pokud jsi na StreetView nenašel, co jsi hledal, tak dost pochybuji, že to tam doplnili a uživatel ti pošle víc než je na StreetView, pokud vůbec něco.
Pro mě poučení pro příště, když něčemu nerozumím, tak raději UR neřeším a dám ti echo.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Budeme dávat tyto dočasné radary do mapy?
http://auto.idnes.cz/uzavirka-d1-o-vike ... tomoto_fdv
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
kirisek95 wrote:Tákže fejk dáváme nebo jo? =D
Fake se dává tam, kde zařízení vypadá jako normální radar, ale bezpečně víme, že se tam nevybírají pokuty.

Neplést si to s infocedulemi, které jen řidiči ukazují, kolik jede. Ty se nezadávají.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Dokud Waze nebude počítat a ukazovat průměrnou rychlost v úseku, tak je to jedno.
Pro průměr je ale rozdíl, zda je to jeden nebo tři úseky.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
jardacz wrote:Ad Strejda: Nikdo nic takoveho netvrdi, pouze zatim nejsem schopen potvrdit tvoje hlaseni. Kdyz bys dal fotku blizsi nez ze ctvrt kilometru, bylo by pravdepodobne jasno hned :-)
Bavíte se o tom samém? Strejda žádnou fotku neposlal, jen link, a jeho radar nebyl ten poslední.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message