Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by petk0
Dnes mi zase vyskocilo Pridat fotku, este pri starte. Vychadzal som z podzemnej garaze a chvilu ma motalo, kym nabehol fix.
Dalsi problem. Zamrzlo mi to na dialnici a zbadal som to asi po desiatich kilometroch. Aj mi bolo divne, ze idem stale rovnakou rychlostou a nemam tempomat a potom idem kliknut na ikonky a nic...
Kratko pred tym som pisal zopar komentov do hlaseni, hral sa so zoom mapy a hladal reakcie v hlaseniach. Mozno mi niekto odpovedal a namiesto zobrazenia spravy to zamrzlo. Ale neskor reakcie prisli.
Idem uvolnit pamat, zatrepal som ju nahravanim videi a ostalo len par desiatok MB. Neviem kolko waze potrebuje aby to islo bez problemov.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by Pgregy
Ahojky,
U mne vznikl problém po teto aktualizaci. Od pátku do neděle jsem najezdil kolem 600 km, ale v editoru map mezi trasami není nic zaznamenáno. Je pravda, že Waze běželo na pozadí, ale to by nemělo vadit. V pondělí kdy už běželo jen Waze tak to trasu zaznamenalo. Setkal se s tím už někdo, nebo co se s tím dá dělat. Díky
Pgregy
Posts: 10
Send a message

Post by VetchyKmet
Mám jiný problém než fotky:
Do aktualizace jsem nikdy neměl potíže, od te doby je GPS pozice v klientovi přibližně 1,5 vteřiny za skutečností.
Před křižovatkou je to v pohodě, tam zpoždění nevadí, ale přijde mi divné, že mi říká odboč, když už jsem v křižovatce nebo už odbočení dokončuji. Dříve jsem si toho nikdy nevšiml nebo ten problém nebyl.
Kolegovi v práci, který má Waze teprve asi týden se to chová stejně na jiném typu telefonu.
Mám zkusit přeinstalaci? Pokud ano, co všechno po normální odinstalaci ručně smazat?
Má někdo podobný problém?
Díky za radu.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
U mne vznikl až po teto aktualizaci, před tím nikdy jsem to neregistroval.
A není to, že by hlásil křižovatku pozdě jen někdy, kdy by neměl telefon např výhled na družice, je to od aktualizace pořád. Před tím ne.
Pro mne nový problém, docela nepříjemný.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by vitj
Ano, je to hlášená chyba, časem by jízdy měli být k dispozici.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by Yombie
Toto je aktuálne problém všetkých verzii, nie len 4.20.0.1 ;-) Robí to aj na starších verziách. U mňa ale napr. lišta sama nezmizne ani po polhodine (testované na 4.9.0.2 a 4.20.0.1). Pre zmiznutie boxu treba vždy vyhľadávaciu lištu rozkliknúť a manuálne sa vrátiť späť. Naposledy s tým experimentovali niekedy koncom decembra (viewtopic.php?f=22&t=214332). Otravnú fíčurku našťastie po pár dňoch experimentovania automaticky vypli..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by Yombie
ma5jkl wrote:ako spominal vitj, je to chyba u vsetkych, minimalne vikend je rozbity, dokonca som pocul datum ze uz od 15.3.
ako bolo spomenuté NC v susednom vlákne.. od 15.3. mešká evidencia, to potvrdzujem..
osobne mi chýba myslím len 20.3. ráno + večer.. doobedie aj poobedie 20.3, ako aj všetko ostatné, mám už zaevidované..
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 337
Has thanked: 35 times
Been thanked: 70 times
Send a message