Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze 4.21.0.0

Post by
Mame vonku dalsiu verziu. Zopar noviniek:

Novy skin mapy (nezamienat si s farebnou schemou mapy) - nove fonty, trosku viac prepracovana grafika
Snail trails - trasu ktoru ste presli zobrazuje waze bledsou farbou
Integracia Waze so Spotify - hladajte novu polozku v menu

Fixy:
- po niekolky krat opravene zobrazenie pridanie fotky hned na starte (uz sa toto aj hanbim pisat ako fix)
- policko na hladanie ciela bolo stale zobrazene a prekryvalo navigacne instrukcie
- malo by byt opravene hladanie cerpaciek podla preferencii v menu (toto sa mi nezda) tak mi to bud potvrdte alebo vyvratte
- opravene waze na popredi pocas hovoru
- opraveny pad appky pri tuknuti na push notifikaciu o zdielanej ceste
- cerpacky by uz mali byt zoradene podla ceny (ak je to vybrate v menu)
- mali by sa uz dat upravovat ceny na cerpackach priamo z popup okienka ktore sa zobrazi ak stojite na cerpacke
- maximalna rychlost prekryvala cely tachometer ak ste vosli na segment bez zadanej rychlosti v editore

snad som na nic podstatne nezabudol

POSTER_ID:16806214

1

Send a message

Post by Bew1One
Je pravda že se Waze začalo chovat místy divně - v ČR jsem taky zaregistroval pár míst, kde chtělo otáčet v křižovatce na segmentu který měl méně než 15m ...
ma5jkl wrote:mohol by si prosim poslat screenshot toho otocenia, lebo kontrolujem to v editore a veru neviem najst chybu, a neviem to ani nasimulovat vo waze. pripadne kde presne mas zadany ciel cesty?

co sa tyka 110tky tak mame tam 130 z toho dovodu, ze nam editor neumoznuje zadavat casovo obmedzene rychlosti. bola okolo toho dlha diskusia ci nastavit 110 alebo 130 a na zaklade argumentov zvitazila 130tka.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahá. No zase jsem o malinký kousek chytřejší. ;)
Eagleji wrote:Bew1one jinak otáčení na segmentu menší jak 15 m je již povoleno minimálně u segmentu street

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Buď v klidu, já mám aktuálně v aplikaci počet bodů "-1". Prostě to chvílema blbne, je třeba počkat, srovná se to. Nesouvisí to s verzí aplikace ale backendem, kde mají prostě zase problém.
MrEdDy wrote:Ahoj,
ale tak já bych byl relativně spokojen, akorát jsem místo posunu dál na nule [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by dedii
U-turn ešte nebude ? Či vôbec ? Pohnalo ma do susednej dediny aby som sa otočil :-(

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
Ďakujem, tak potom preto ma prehnalo cez ďalšiu dedinu. Myslel som niečo ako ma IGo , ze mi hneď zahlási aby som sa otočil do protismeru.

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by Eagleji
Bew1one jinak otáčení na segmentu menší jak 15 m je již povoleno minimálně u segmentu street

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by foxitrot
MaXyM_FTN wrote:Ohledne zpozdene notifikace u vjezdu do zony: objekt pohybujici se rychlosti 80km/h ujede za 2 sek 44m. Neni to malo.
Ja chapu, ze je treba v brat potaz presnost GPS, zpozdeni zpracovani apod. Jen ze jinak Waze je docela presny (treba pozice sipky vuci POI). Mne to vypada jako delay v samotne zvukove udalosti. Protoze sipka uz davno projela vedle ikony radaru.
Nie je to problém s presnosťou, ale s oneskorením. Nevhodná implementácia vo Waze spôsobuje, že všetko zobrazenie je voči realite oneskorené asi o jednu až dve sekundy. Mapa, rýchlosť, radary, križovatky - všetko.

Niektoré aplikácie to ale robia správne :-)

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Nejaká diskusia s hlavným vývojárom, vrátane screenshotov, sa nájde aj na izraelskom subfóre ;-)

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
JaRoY wrote:Vyzera to tak ze uz asi na piaty krat konecne opravili zobrazenie pridat fotku ciela pri starte. Uz sa to nezobrazuje.
Nebud smutny, neopravili, este to mozno par krat uvidis ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by JaRoY
Vyzera to tak ze uz asi na piaty krat konecne opravili zobrazenie pridat fotku ciela pri starte. Uz sa to nezobrazuje.

Odoslané z MI MAX pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message