Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post by mousepl
Ja na jednym romie (Lenovo K3 note) miałem tak, że jak odebrałem połączenie to Waze się wieszało. Po zakończeniu rozmowy (Waze cały czas na wierzchu) Waze powoli zaczynało skakać, coraz szybciej i szybciej aż w końcu po ok 2 minutach działało normalnie :)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
O Sony Xperia było głośno na tym forum. Uznaliśmy wspólnie, że to chyba najgorszy telefon i współpracuje tylko po wizycie w serwisie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by nanakara
A ma ktoś coś takiego, zamiast aktualizacji cen paliw pojawia się pogawędka?

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201601 ... b4f371.jpg
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by PablozzQ
mousepl wrote:Moja żona ma taki adres miejsca pracy do dziś. Wpisuje 1 maja X, miejscowość, zapisuje i działa do restartu. Potem adres zmienia się na chińskie krzaki i lipa :/ Raz wyznaczy dobrze a innym razem kieruje na pustynie. Telefon Lenovo K3 Note.
Miałem taki problem ostatnio z lokalizacją "dom". Nagle krzaki. Włączyłem jazdę do domu z bieżącej lokalizacji i zaczyna liczyć... Doszedł do blisko 85 tys km (to chyba gdzieś na orbicie, chyba że miałem ziemię 2X okrążyć żeby do domu dojechać!) i koniec, zwiecha. Reset aplikacji pomógł. 2 raz - to samo. Musiałem usunąć dom i ustawić na nowo. Na razie jest spokój od około tygodnia.

Wysłano z tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
Hej.
Ostatnio bardzo często zdarza się taka sytuacja: ktoś udostępnia mi swój przejazd, klikam i teoretycznie powinno przenieść mnie do mapy z naniesioną trasą tego przejazdu. Tymczasem apka przenosi mnie gdzieś do Afryki, bo po scrollowaniu ekranu do góry "przechodzę"przez morz Morze Śródziemne, całą Europę południową, znajduję Polskę i wtedy po powiększeniu widać udostępniony przejazd i symbol Wazera na trasie przejazdu. Ktoś też się z tym spotkał?
Pozdrawiam
Paweł
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
mousepl wrote:Jeśli to się zdarzy kolejny raz to wyślij logi (z trybu debug) i daj nam znać. Potrzebujemy dokładną datę i godzinę wysłania logów, Twój login i login użytkownika udostępniającego trasę.
Masz na myśli opcję "Wyślij rejestr" z zakładki pomoc?


Wysłane przy użyciu Tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
mousepl wrote:Jeśli to się zdarzy kolejny raz to wyślij logi (z trybu debug) i daj nam znać. Potrzebujemy dokładną datę i godzinę wysłania logów, Twój login i login użytkownika udostępniającego trasę.
No i jest. Wysłane dziś o 15.50. Moja nazwa użytkownika PablozzQ, udostępniający to kamyk01. W załączeniu screen z apki, trasa Wrocław - Wojkowice, wzdłuż DW395 - podaję na wypadek, jeśli to coś może ułatwić.[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201704 ... dda142.jpg[/img]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
zbynak_ wrote:
Marcin_S wrote:Ktoś sie z tym spotkał? zgłoszone prze raport drogowy:
"nie wiem gdzie dodać ten błąd ale bardzo często po zminimalizowaniu aplikacjina telefonie xiaomi mi5s GPS gubi sygnał i juz go nie łapie Trzeba restartować aplikacje. na wcześniejszym telefonie LG G3 ten błąd nie występował Pozdrawiam Piotr"
Korzystam z Mi5 i Waze codziennie przy dojazdach i powrotach do pracy, aplikacja nie zawisła u mnie ani razu, zarówno przy minimalizowaniu jak i przy rozmowach telefonicznych. Mogę powiedzieć, że wyróżnia się na plus wśród innych aplikacji :)
Podejrzewam, że może to być kwestia wersji oprogramowania na telefonie, mając Xiaomi można zainstalować soft w wersji stabilnej lub beta, do tego może to być soft oficjalny lub na przykład MiuiPolska. Może autor ma wersję, która nie działa poprawnie z Waze.
Ja mam Redmi 3s. Zero problemów ze zwieszaniem. Wśród wszystkich telefonów jakie w rękach miałem ten najszybciej łapie fixa GPS, niespełna sekunda. Soft MIUI Polska.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Potfur
Wczoraj robiłem dłuższą trasę i w pewnym momencie (po zjeździe z wyznaczonej trasy) Waze zaczął się dziwnie zachowywać. W ogóle nie chciał wyznaczać trasy, mapa nie podążała za sygnałem GPS. Ostatecznie przełączyłem się na inną nawigację. Dzisiaj patrzę czy działa i adres mojego domu został zmieniony na jakieś dziwne krzaczki.

https://s16.postimg.org/6ijgtezu9/Screenshot_2016_11_14_08_47_29_751_com_waze.png
Potfur
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message