Estonia [Eesti]

Questions or problems which are country-specific should be addressed in your country forum. You will not only connect better with your local community, but you can use your native language for more convenient communication.

Moderators: Jackson, krankyd, rondesta, adriansinger, Unholy

Re: Estonia [Eesti]

Postby Citandro » Fri May 04, 2012 11:03 am

eltso85 wrote:Mul on ikka mure Tallinnas Tammsaare tee ja teatavate teiste suuremate tänavatega, mis on tegelikult eraldatud suunavöönditega. Palju peale ja mahasõite ei ole normaalselt seadistatavad selliselt, seega kõigi lahkel loal võtaksin asja ise ette, kui keegi teine seda teha ei taha :D
Näiteks siis Järvevana poolt tulles Sõpakale vasakpöörde tegemiseks peab hoidma vasakule, parempöördeks paremale, hetke seisuga on lood sellised, et tehtud on tavaline risttee, mille järgi võid ristumiskohas keerata nii vasakule kui paremale, tahaks näha kuidas keegi seal keset ristmikku vasakule või paremale keerab :D

Tammsaare-Sõpruse ristmikuni võiks vist küll joonistada Tammsaare tee kahe rajana Järvevana poolt aga ma arvan, et edasi ei oleks kindlasti mõtet kaheks teha seda Tammsaaret. Edasi läheb see tee nii, et on küll kahe suuna vahel mingid saared mõnes kohas aga seal on terve see eraldav osa kasutatud vasakpöörete ridadena, mis loeb siis nagu sõidetava osana.

http://www.waze.com/wiki/index.php/Best ... rall_Goals
A road should not be split because:
There is a curb or non-drivable media less than 5m wide between lanes of travel. This means a turn lane, even a wide one, between directions of travel, does not count because it is drivable.

Samas see osa Tammsaare teest mis praegu Järvevana poolt kuni Sõpruse puiesteeni on tehtud ühe joonega, seal ka on vasakpöörde rajad ja kahte suunavööndit eraldav maa jääb alla selle 5m mis on soovitatud kahe tee eraldamiseks. Niiet ma ei tea kas seda oleks väga vaja eraldada.

Ma ei tea milliseid teisi tänavaid sa mõtled aga paljudel tänavatel tuleks hoopis kaks teed kokku panna. Mõnel tänaval, mis kaardi peal on kaheks tehtud eraldab reaalsuses kahte suunavööndit ainult ära kulunud valge jooneke.
Last edited by Citandro on Sun Jun 03, 2012 1:59 pm, edited 1 time in total.
Citandro

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Citandro » Mon May 07, 2012 8:47 pm

raido357 wrote:Edit: Üritasin ühel teel parandusi teha, kõik on tore aga alt street-ide järjekord on vale. Sisestan küll

[101]
[12101]
Tavaline tekstiline nimetus

Pärast salvestamist aga on järjekord:

[101]
Tavaline tekstiline nimetus
[12101]

--
Raido

Kas sa sisestad kõik nimed ja siis vajutad salvestamist? Proovi nii, et sisestad ühe nime korraga ja vajutad salvestamist peale iga nime sisestamist.
http://www.waze.com/wiki/index.php/Eest ... e_lisamine
Citandro

Estonia [Eesti]

Postby Citandro » Thu May 24, 2012 7:51 am

Mõnele lihtstalt sinine värv ei meeldi?

https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... =149571321
Image
Citandro

Postby eltso85 » Mon Mar 26, 2012 12:01 pm

Tervitus,

Seda teemat vist ei jälgita küll eriti, aga jube tore oleks kui keegi kes lukustas Tammsaare tee ära, võiks selle lukust lahti teha :D
eltso85

Postby eltso85 » Thu Apr 05, 2012 6:53 am

Mul on ikka mure Tallinnas Tammsaare tee ja teatavate teiste suuremate tänavatega, mis on tegelikult eraldatud suunavöönditega. Palju peale ja mahasõite ei ole normaalselt seadistatavad selliselt, seega kõigi lahkel loal võtaksin asja ise ette, kui keegi teine seda teha ei taha :D
Näiteks siis Järvevana poolt tulles Sõpakale vasakpöörde tegemiseks peab hoidma vasakule, parempöördeks paremale, hetke seisuga on lood sellised, et tehtud on tavaline risttee, mille järgi võid ristumiskohas keerata nii vasakule kui paremale, tahaks näha kuidas keegi seal keset ristmikku vasakule või paremale keerab :D
eltso85

Postby eltso85 » Sat Apr 07, 2012 10:18 am

Sellest ei ole lugu, et asi lukus on, mina saan seda muuta, sest olen AM seal :)
Aga jah, tuleks natuke asja üle arutleda, kas on mõtet asi ette võtta, mina võtaksin, kui teised ka arvavad, et see on hea idee.
eltso85

Postby eltso85 » Sun Apr 08, 2012 6:52 pm

Nii palju kui mina olen foorumistest aru saanud, siis majanumbrite lisamisel ei ole erilist mõtet, sest waze klient ei otsi nende seast :(
eltso85

Postby eltso85 » Mon Apr 09, 2012 3:53 am

Ma arvan, et ta ei võta neid waze kaardilt vaid hoopis bingi kaardilt.
eltso85

Postby eltso85 » Tue Apr 10, 2012 11:29 am

wanavares wrote:Pigem ikka Waze'st. Enne majanumbrite sisestamist ei teadnud ta minu aadressist midagi, nüüd leiab otsimise peale üles. (Peale seda viimast uuendust)

Pean sõnu sööma, enda maja on ka kaardil leitav nüüd :D
eltso85

Postby eltso85 » Thu Apr 12, 2012 10:40 am

Ma kirjutasin otse supporti, siis tekitati :)
Hi,

Done: http://www.waze.com/forum/viewforum.php?f=260

Enjoy!

Thanks,

Ori

Community & Support
eltso85

Next

Return to Country (Language) Forums