Potvrdzujem, ja som sa prihlasil v oktobri 2010 a editovat mapu som zacal az v decembri 2010.foxitrot wrote:Nech mi nikto nevravi, ze tento produkt nema kod deravy ako reseto - Waze si same (ne)umyselne nici svoju mapu!
Pokial viem, milo12 bol registrovany koncom 2010... https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... s=60568445
Vedlajsie segmenty 152225842 a 146167607 nim boli editovane Sat May 19 2012 - zrejme v ten isty den.
Nie je to prvy divny datum, co vidim. Rovnako podla mna vznikaju aj mnohe nahodne cervene sipky.
Ahoj, shodou okolnosti jsem dnes na jednu neshodu narazil, hlasil jsem jako report a prislo mi zpatky od AM, ze ji prave tenhle zminovany uzivatel ponicil. Jedna se o krizovatku Gagarinova x Podlucinska (u Lidlu).Otazka je, zda je to umysl ci neumysl, protoze kdyz se na tuhle krizovatku podivam na google mapach, tak na ortofoto je patrny odbocovaci pruh doleva z gagarinovy k lidlu a naopak i vyjezd od lidlu na gagarinovu doleva. Ovsem kdyz se podivam na ortofoto v mapeditoru, tak tam jsou kreslene jen rovne pruhy, jako kdyz odboceni neni povoleno. Takze otazka je, zda dotycny jen neupravuje silnice v duchu orotofoto editoru bez znalosti skutecneho stavu. Asi by stalo zato dotycneho upozornit, at dela zmeny jen v pripade,ze si je jist skutecnym stavem.
Nokia E52, PocketLoox N560.
Ah...fakt..mail, ze je problem vyreseny prisel od Tebe. No jestli jsou to desitky krizovatek, tak to potes koste....ja se ted skrzeva waze po bratislave orientuji a rikal jsem si, co to vyvadi waze za navigacni zhovadilosti. Bohuzel..to je jedna z nevyhod otevrenych map. Najdou se kokoti, kteri maji ukojeni z toho, ze nici praci jinych. To je to stejne jak s geocachingem. Najdou se taci, kteri se registruji a pak hledaji kese a misto logu je nici..
Nokia E52, PocketLoox N560.
Guri>
trosku jsem "pomrvil" parkoviste u bratislavskeho Avionu, jsem tam jel a koukam, ze me to nejak podivuhodne vede na parkoviste i zpatky (pred hypernovou). Tak jsem si to tam okoul a vsiml se, ze u Hypernovy pribyla nejaka budova, diky niz se zmenila plocha parkoviste. Podle toho jak to tam vypadalo jsem prekreslil mapy. Zkusim to jeste sam projet, zda to pasuje, pokud me nekdo nepredbehne.
trosku jsem "pomrvil" parkoviste u bratislavskeho Avionu, jsem tam jel a koukam, ze me to nejak podivuhodne vede na parkoviste i zpatky (pred hypernovou). Tak jsem si to tam okoul a vsiml se, ze u Hypernovy pribyla nejaka budova, diky niz se zmenila plocha parkoviste. Podle toho jak to tam vypadalo jsem prekreslil mapy. Zkusim to jeste sam projet, zda to pasuje, pokud me nekdo nepredbehne.
Nokia E52, PocketLoox N560.
Včera som v Nitre opravoval najväčší kruhový objazd na Štúrovej ulici. Keď ma klient cez neho navigoval vôbec nepoužíval označenie kruhového objazdu (a do ďalšieho update mapy ani nebude). Celé je to vlastne spôsobené tým, že niekto zo stredu kruhového objazdu vymazal node a stali sa z neho obyčajné cesty do kruhu. Ešte som našiel jeden takto zbastardený kruháč v Novom Meste nad Váhom ale aj ten už som opravil. Jediná možnosť nápravy je zmazanie ciest a nakreslenie nového kruhového. Pozrite si radšej kruháče vo svojom okolí.
Area manager:Slovakia, Location: Nitra (SK)
Samsung GT-I9100 @ Android 4.0.3 @ Waze 3.2.2.2 @ Volkswagen Sharan 1.9 TDI
O editácii:
http://www.waze.com/wiki/index.php/N%C3 ... rtouche%29
Samsung GT-I9100 @ Android 4.0.3 @ Waze 3.2.2.2 @ Volkswagen Sharan 1.9 TDI
O editácii:
http://www.waze.com/wiki/index.php/N%C3 ... rtouche%29
Tak sa všetci prosím pozrite, ako to dnes vyzerá v Trenčíne. Odprisahal by som, že som to pred 3 mesiacmi dal všetko do poriadku a bolo to zelené. A znova je to tam. Je to úmysel?
https://lh6.googleusercontent.com/-0eNO ... rencin.JPG
Už nemám síl. Na live map funguje navigovanie cez segmenty v pohode. Takže to niekto pomenil až po poslednom update.
Tak čo Trenčania, dáte si to do poriadku?
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102233326
https://lh6.googleusercontent.com/-0eNO ... rencin.JPG
Už nemám síl. Na live map funguje navigovanie cez segmenty v pohode. Takže to niekto pomenil až po poslednom update.
Tak čo Trenčania, dáte si to do poriadku?
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102233326
Area manager:Slovakia, Location: Nitra (SK)
Samsung GT-I9100 @ Android 4.0.3 @ Waze 3.2.2.2 @ Volkswagen Sharan 1.9 TDI
O editácii:
http://www.waze.com/wiki/index.php/N%C3 ... rtouche%29
Samsung GT-I9100 @ Android 4.0.3 @ Waze 3.2.2.2 @ Volkswagen Sharan 1.9 TDI
O editácii:
http://www.waze.com/wiki/index.php/N%C3 ... rtouche%29
Viete co je skoda? ze do waze sa nedaju dat stale znacky alebo kolecka.. teraz ako si vravel ze mysliet ako vodic a pomoc ostatnym.. pokial by to bolo problemove miesto niekde.. skoda ze tam nejde namapu nechat niaky odkaz na stalo.. aj ked..... landmark?
AM: Tade kade behám
Asus Transformer Pad TF300TG
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Volvo Irizar PB, autobus Student Agency
Citroen Picasso C4
https://i62.tinypic.com/23sf287.jpg https://i61.tinypic.com/bgpul4.jpg
Asus Transformer Pad TF300TG
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Volvo Irizar PB, autobus Student Agency
Citroen Picasso C4
https://i62.tinypic.com/23sf287.jpg https://i61.tinypic.com/bgpul4.jpg
To uz su cisty curaci. To uz nie je nahoda ze zle klikol. Vypnut celu ulicu chce trochu casu. Ja nepochopim ludi ktory sa drbnuto smeju hahahaha teraz som vam dal svine. Nechapem
AM: Tade kade behám
Asus Transformer Pad TF300TG
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Volvo Irizar PB, autobus Student Agency
Citroen Picasso C4
https://i62.tinypic.com/23sf287.jpg https://i61.tinypic.com/bgpul4.jpg
Asus Transformer Pad TF300TG
Samsung Galaxy Tab - 3.0
LG GT540 - Waze 2.4.0.26
Volvo Irizar PB, autobus Student Agency
Citroen Picasso C4
https://i62.tinypic.com/23sf287.jpg https://i61.tinypic.com/bgpul4.jpg
tak tak, v tomto update tam kruhac nieje (pred hodkou otestovane) cize to hlasi doprava, dolava, doprava...vcelku zmatokfoxitrot wrote:Dobre ze pises - zabudol som ho prerobit na Primary street.guri211 wrote:V BA pri Digital Parku som nasiel to iste - na moju ziadost to opravoval Foxo.
Kedze dnes sme dostali nove mapy, predpokladam ze dalsie nove o par tyzdnov budu ku dnesnemu dnu - takze potom dalsich par tyzdnov budeme moct testovat cerveny kruhac. Medzitym ho premalujem, takze o este par dalsich tyzdnov budeme moct testovat tmavozlty kruhac. Jasne, nie?
(Kedze nema ziadne poulicne pomenovanie, asi by jeho typ nijako nemal ovplyvnit hlasenia - ale jeden nikdy nevie, preto tento test.)
vsimol som si, ze sa problem opravil (kto vie ale ako, mozno nejaka chyba v databaze) dokonca sa mi stalo, ze Papyrus vypisal, ze sa mu zmeny nepodarilo ulozit a ked som refreshol stranku tak boli ulozene.sunko wrote:Nahlas to pls. Len pre istotu som ten spominany segment https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =102511378 editol, savol, reloadol a potvrdzujem, ze zmeny sa neulozilifoxitrot wrote:Asi to nahlasim, ale potom by bolo dobre, ak by sa tych miest (napr. celej Jilemnického a pripojenych segmentov) nikto nedotykal, az kym sa tomu Support nezacne venovat. Dobre? (sunko & MagicOfLA)
netusim ako to je s nejakou penalizaciou ale stacilo by podla mna pri takychto parkoviskach vyuzit nejaky podobny system ako pri parkoviskach pri nakupnych centrach, osobne by som to mozno tiez takto nakreslil, ale ak neprehanat, tak postaci prvy a posledny vjazd a nejaky v strede. alebo teda radsej ziaden?shalafi wrote:ehm .. som za detailne mapy, ale nie je toto uz trochu moc? Aka je penalizacia za jednu krizovatku, +5 sekund? Cize to je +1 minuta pre 162 metrovy usek. Nehovoriac o tom, ze ak aj odbocim na parkovisko, taky kratucky usek nedonuti Waze "odlepit" ma od hlavnej cesty a tak ci tak na nej vyrobim zapchu ak si nevypnem Waze.]
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy