Post by Carchelon
Tak se mi neukazují logy z 23. a 24.12. :(
Když se dívám na Status, netuším proč. Jak to máte vy?
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by Carchelon
Carchelon wrote:Tak se mi neukazují logy z 23. a 24.12. :(
Když se dívám na Status, netuším proč. Jak to máte vy?
Tak musím pochválit - už to asi na centrále rozhýbali. Mám radost, když vidím dnešní logy. Jen aby to dlouho tak vydrželo ;)
Carchelon
Area Manager
Area Manager
Posts: 57
Has thanked: 15 times
Send a message
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi

Post by ChoseS
mne tiez trasy v poslednej dobe nabiehaju takmer hned...

ale obcas sa mi stane ze niektoru trasu mi neulozi :o
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by dzefer
cize ked mi to nepripisuje body, iba kilometre pribudaju na tej grafickej liste, je to kvoli tomuto? Stale mam nula bodov, aj ked som uz presiel tych 160 km, aj policajtov som hlasil, aj som presiel po bodkovanej ceste...
dzefer
Posts: 1
Send a message

Post by fotrik
Hlavni problem Drives v Papyru je, ze nezobrazuje u tech rout vyvalcovane kilometry. Odmitam prochazet 20 projetych cest, abych mezi nimi nasel jednu, kde jsem najezdil nejakou novou cesticku. Dokud to neopravi, budu doeditovavat svoje nove cesty jen pokud na ne nahodou narazim v mape.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by fotrik
Carchelon wrote:Poslední trasy, které dnes vidím jsou z 13.11. - 5 dní zpoždění. :roll: Bodování ale (zdá se) funguje bez zpoždění. Jak to máte ostatní?
http://status.waze.com/a-few-updates
* POINTS AND DRIVING SESSIONS (INTL + NA SERVERS) *

There's a problem with the server that causes failures in uploading driving sessions to the server and therefore these drives are not available in the editor and points for these kilometers / miles don't get updated.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Vsimol som si to aj ja. Ani WME ani Cartouche nezobrazuju moje vcerajsie cesty (3.4.2012), predvcerajsie (2.4.) vidim. Kedze mam Symbian a vy mate ine platformy a verzie, asi to nebude klientom.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
pleswi wrote:...a ted kdyz koukam na status tak jeste chvili nebudou.
Tak to som velmi zvedavy, ako sa tento (plany?) slub
Shirli wrote:The light at the end of the tunnel is that starting from the next process, we'll implement an improvement in the process which should shorten it significantally.

So hopefully (if everything works as plan) starting from next week we'll have new map tiles much more often.
bude bit s Drorovym konstatovanim (s ktorym na seba dal cakat peknych niekolko mesiacov)
krankyd wrote:seems like we will need to rebuild the tiles - which will take a little more than a couple of days (probably 2-3 weeks).
Po doterajsich skusenostiach slubu "However, we'll make sure that it doesn't affect [...] client tiles" moc neverim.
pleswi wrote:Jsem zvedavej jestli nekde vystouraj ty vcerejsi pripadne dnesni jizdy, jinak se k tomu vcerejsimu useku zas chvili nedostanu a to ho chci opravit uz pekne dlouho :D
Predpokladam ze ano. Akurat nech ta neprekvapi, ak sa vynoria s niekolkodnovym oneskorenim, mozno budu zle zatriedene a budu oznacene ako Today alebo Yesterday :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dnes by som skor cakal problemy :( Aspon od obeda som zaregistroval minimalne dva vypadky, jeden asi 1/4 hodiny (vtedy aplikovali "3 majstrov" z predosleho tyzdna do klientov a mapy) a jeden ooovela dlhsi (mozno mal nieco spolocne s tym, ze pocas neho pribudli na mape kraslice a zajkovia) - vypadky su pekne vidiet aj na statistickych grafoch. Pocas vypadkov sa bud nedalo spojit so servermi, alebo neboli vidiet ziadni wazeri na mape, alebo ani len hlasene udalosti, alebo hopsa routing servery boli fuc... Takze vela jazdenych tras z poobedia asi nebude ulozenych :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Jazdené trasy pomaly pribúdajú, ale s veľkým oneskorením a mnohé chýbajú. Teda aspoň do včera, dnes neviem. Ale iná vec ma zarmútila. V stredu sa počas druhého výpadku na mape objavila veľkonočná nádielka. Po pár hodinách sa stratila a neskôr sa zjavili len zajkovia, kraslice boli fuč - niekto (mi) ich všetky naraz zožral a zajkom je smutno :P Je tu niekto, kto na mape vidí vajíčka?

Pekné sviatky a "veľa vody"!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).