Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

CB radio chat

Post by zdenusoun
Nedávno jsem objevil takovou bezvadnou věcičku na telefony s androidem která by se dala perfektně využít jako doplněk k sociální síti WAZE jedná se o velmi kvalitní a spolehlivou virtuální vysílačku samozřejmě že je zapotřebí intrnetové připojení ale funguje skvěle i na pomalé grps připojení autor aplikace uvádí průměrná spotřeba 10 mb za hodinu provozu, možnosti využití tohoto programu jako náhradu za klasické CB jsou nedozírně krásné ba i o mnoho větší - nepotřebujete anténu , dosah nastavitelný dle libosti jen je potřeba to trochu zviditelnit , zde je odkaz na video bohužel jen v angl.
zdenusoun
Posts: 14

POSTER_ID:1454089

1

Send a message

Post by duky5
Mať to zapnuté nie je problém...
Ale ako do toho niečo povedať? Asi každý má v popredí navigáciu, hento by bolo na pozadí. Chceš niečo nahlásiť, zhodíš Waze, otvoríš cb a matláš displej kým hovoríš. Potom minimalizuješ a zase dáš hore Waze....no môžem to okakať :)
A čo by sa tam vlastne hlásilo, aký som mal obed? Lebo hlásiť zápchu do éteru je nič, kto hlásenie nepočul o ňom nevie, kdežto priamo vo Waze ostáva dlhšie...

Mne sa to nejak nepozdáva, ale keď sa tomu nájde využitie možno to skúsim :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by FenCZ
Jako hodně velkej mazec bych to viděl až tu bude FUP nastavený na nějakou normální hodnotu. Zatím je to jenom na sváteční použití.
FenCZ
Posts: 87
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Send a message
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)

Post by FenCZ
zdenusoun: FUP 200 MB s touhle aplikací bych měl dosažen asi tak za 10 dní. :o/
FenCZ
Posts: 87
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Send a message
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)

Post by foxitrot
Velmi zaujimavy napad :D Ale tu "kvalitu" zvuku by som toleroval len ako optional "Nostalgic sound" checkbox. Radsej by som bral nejaky +20-30% narast dat.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by JaRoY
myslim si ze dobra vec. Ja by som to pouzival stale v pozadi. Skoda ze nieje na symbian.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
zdenusoun wrote:Na symbian by to mělo být také zkus pohledat jinak FUP - no já mám třeba měsíčně 200 mb a stím si myslím, že by se na jízdu dalo použít docela slušně pač vývojář garantuje max 10 mb za hodinu což je opravdu slušné jinak pořád nevím jak tomu udělat publicitu asi budu muset začít sám! takže až pojedu tak info ode mě bude na zemském kanále CS podkanál 10 :D doufám, že se nás tam sejde hodně
hladal som na symbian a nic. nespravili.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by jirys
LEDdiodak - jak to dopadlo stím CB ???

sice je to staré ale možná pokročil ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Tak jsem to dnes znovu nainstaloval , ani zivacka na cz a sk kanale ... :D
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by LEDdiodak
A pokud by to mělo být úplně dokonalý, tak to ve velkých městech protlačit i do éteru opravdového CBčka a naopak. A bylo by to pěkně komplet.

Preferoval bych ale klasické CB, cokoliv co je závislé na sítích někoho třetího je potencionálně nespolehlivé. Nezatracujte vysílačky jen proto že dneska je třeba mít ty tablety a všechno na nich. Proč si nenechat službu, která neni závislá vůbec na ničem, je spolehlivá a nic nestojí.

Zkusim se zamyslet jak by to s tim propojenim slo... Sice si myslim že by to šlo, ale asi by to narazilo na předpisy pro dané pásmo. Mam dojem že na CB nejsou automatické stanice vůbec povoleny...
LEDdiodak
Posts: 2
Send a message