Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pvo11
Dawin-CZ wrote:V Chotěboři už jsou nainstalované kamery a měli by údajně už i měřit a posílat pokuty..

Můžete je prosím zavést do mapy?

http://jihlava.idnes.cz/usekove-mereni- ... -zpravy_mv

případně v uterý tam jedu a můžu poslat souřadnice těch usekových radarů? připadne jak se zadává
pevné usekové měření do mapy?
Tak z toho článku polohu nepoznám, až tam pojedeš, tak buď v místě začátku a konce udělej UR, případně to zadej sám.
Zadává se to zaškrtnutím položky úsekový radar v příslušném směru na všech segmentech úseku. Pokud to je zamčené na vyšší level než máš, tak jen pošli do žádostí permalink a buď požádej o odemčení nebo popiš, ve kterém směru je potřeba to zadat, pokud v obou, tak zda mají stejné začátky a konce nebo se liší.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Úsekový radar jsem zadal.
Co se týká potvrzení ikon, tak podle dohodnutých pravidel se ikony používají jen tam, kde se měří okamžitá rychlost. Předpokládám, že toto jsou čistě úsekové radary, takže ikony tam být nemají.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Dawin-CZ wrote:
pvo11 wrote:Úsekový radar jsem zadal.
Co se týká potvrzení ikon, tak podle dohodnutých pravidel se ikony používají jen tam, kde se měří okamžitá rychlost. Předpokládám, že toto jsou čistě úsekové radary, takže ikony tam být nemají.
tak dneska jsem jel zpět domů a waze nehlásil nic o usekovém měření ? kde se stala chyba? nebo se to musí nějak schválit či co?
Zadával jsem to 5.7. a poslední update mapy byl sice 6.7. ale k 4.7., takže stačí ještě chvilku počkat.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Dawin-CZ wrote:
Aha tak to jsem nevěděl že se to takto dodatečně "integruje do mapy" jinak město Chotěboř chce mít více těchto kamer .. je to luxusní přivýdělek pro město i když 45 % jde spřátelené firmě co kamery instalovala .. Takže jakmile se objeví nové dám vědět..

Code: Select all

http://jihlava.idnes.cz/chotebor-radar-usekove-mereni-rychlosti-mesto-presun-pft-/jihlava-zpravy.aspx?c=A170704_2336960_jihlava-zpravy_mv

Code: Select all

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2172157-chotebor-chce-merit-rychlost-na-vice-mistech-musi-presvedcit-policii
dle tohoto článku by měli zmizet z blízké obce Dobkov přes tuto vesnici nejezdím a nevím zda-li to zmizelo?
V Dobkově jsem úsek smazal a nechal tam komentář, aby byla jasná poloha, kdyby je vrátili zpět.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
DaV_003 wrote:Zdravim,

Nejak zmizely radary na Horomericke. Alespon si myslim, ze tam byvavaly (jezdim tam tak dvakrat do roka). Je tam usekove mereni v obou smerech.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =318754603
Presne souradnice neznam, ale z mapy jsou alespon v jednom smeru videt.
50.1050956N, 14.3564183E
Úsekové měření je tam zadané.
Úsekové radary se v mapě nezobrazují, ale hlásí je to při průjezdu, takže předpokládám, že jsi jen koukal do klienta a na základě toho napsal svůj příspěvek.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Dawin-CZ wrote:Nove radary v obci VSECHLAPY meri usekove oba dva smery
muzete prosim potvrdit?

jedna se o:
Vytvořeno: 28. září 2017 uživatelem wazik2000(1)
ID: 15177628
a
Vytvořeno: 28. září 2017 uživatelem petrwww(1)
ID: 15178996

prosim o potvrzeni dekuji
Byly tam už od 27.9., jen jsem upřesnil konce.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
olejnikfilip wrote:Chlapci poradí mi někdo jak nahlásit radar do mapy? Samozrejme uz jsem nekolikrát nahlašoval přímo za jízdy, ale pořád v mapě není zaveden. Je to funkční radar na vjezdu/výjezdu do/z obce Čechtice. Radar je opravdu funkční, už mi prišla pokutka a sousedům taky. Jedná se o radar na vjezdu/výjezdu v ulici Smetanova. Díky za odpovědi.
Radar musí někdo z L4+ potvrdit.
Bohužel z klienta se jich hlásí tolik a z 99% nesmysly, že je nikdo bez dodatečného upozornění a informace zda jde o samostatný radar nebo úsek nepotvrzuje.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Koukal jsem na to do editoru. Je tam úsekový radar, na kterém se hodně dlouho nic neměnilo, jen 8.12.2018 se tam přidaly ikonky, které v mapě do té doby vůbec nebyly.
Od té doby se neměnily ani ty ikonky.
Co je tam špatně? Zkus to upřesnit.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
lubo1987 wrote: Wed Nov 03, 2021 7:28 pm ja ked prechadzadzam rakuskom tak tu mi vzdy namiesto radaru hlasi  policajnu hliadku

 
Používáš TTS hlas nebo nahraný?
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by rad2222
Dnes niečo robili s radarom pri HORNEJ STREDE
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message