Post by Kebb01
jumbo78 wrote:Po spuštění to po mě chce zapnout GPS, i když je GPS zapnutá.
Když kliknu na tlačítko zapnout GPS, přepne mi to systémově na Vysokou přesnost - což nepoužívám, jelikož GPS je přesná.
Když dám zpět, WAZE se vypne.

Docela mi to vadí..
Nepotřebuji vyhledávání pozice podle wi-fi ani mobilní sítě. Když následně změním nastavení zpět na GPS, funguje bez problémů.
Je to sice náročnější na klikání, ale já prostě nechci, ne a ne a ne, aby mi Waze zapínalo wifi..., takže spustím Waze, kliknu mu "OK, zapni si co chceš", pak Waze minimalizuji a wifi vypnu ručně, Waze na to nereaguje a jede si dál i bez wifi.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
JendaSpeed wrote:Dnes jsem po spuštění Waze (4.23.0.4) vypnul "vysokou přesnost" a nechal jen GPS. Po chvíli se Waze "zaseklo" a nevědělo, kde jsem. Na displeji nahoře hlášení, že chybí GPS. Mobil byl za čelním sklem auta, jako vždy. Po zapnutí "vysoké přesnosti" vše funguje.

Po této zkušenosti se mi potvrdilo, že Waze pro bezchybnou činnost vyžaduje (potřebuje) mít zapnutou "vysokou přesnost".
Otázka, zda to bylo tím, já přepínám na GPS pokaždé, když jedu a nesekl jsem se ještě ani jednou.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by ma5jkl
prosim zapnite si debug mod a po crashi pls odoslat logy a dat vediet napriklad sem, nieco sa zas nevydarilo ak to mam napisat tak neurcito
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
veru je a dufam ze ten bug s padom appky pri prijazde do ciela uz je fakt opraveny
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
jumbo78 wrote:Po spuštění to po mě chce zapnout GPS, i když je GPS zapnutá.
Když kliknu na tlačítko zapnout GPS, přepne mi to systémově na Vysokou přesnost - což nepoužívám, jelikož GPS je přesná.
Když dám zpět, WAZE se vypne.

Docela mi to vadí..
Nepotřebuji vyhledávání pozice podle wi-fi ani mobilní sítě. Když následně změním nastavení zpět na GPS, funguje bez problémů.
jedna sa o vec starsieho data a nie je to novinka tejto verzie. dovodom je ze sa vo waze kopili problemy ktore suviseli presne s tym ze GPS este nebolo spravne chytene a teda hadzalo zle vysledky, pripadne nastavenia appky neboli spravne a mnoho mnoho dalsich veci. preto sa rozhodli ze to jednoducho spravia na vysoku presnost a vyriesil sa tym kopec problemov. snad aj tu nebudu reakcie typu ale ved mne to vzdy islo dobre aj predtym a neviem co.. proste berte to ako fakt.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vadi updatol si na 4.23.0.4? mne uz ta ide relagivne ok
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vadi58 wrote:Nie, ešte mám 4.23.0.3. Skúsim.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
ta bola predsa prepadak a hned vydali 4.23.0.4, ved to tu uz pisal jaroy ci kto
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Poprosim Jendu alebo moderatora aby premenoval tuto temu na 4.23.0.4, pripadne obe verzie. Lebo je to teraz velmi matuce
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
isteze

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Takze sumar noviniek a fixov v 4.23.0.4:
- Nahravac hlasu - mozete si nahrat vlastne hlasove instrukcie (ak sa odhlasite a prihlasite - uvidite svoje nahravky, ak sa prihlasite inym uctom - neuvidite ich, ak spravite medzitym cistu instalaciu waze - neuvidite ich)

fixy:
- opravene neozbrazenie upozornenia v pripade ze mate vypnutu obrazovku, waze vam ohlasi udalost ale ked vtedy zapnete obrazovku tak tam upozornenie nevidite, takze nemozete podakovat alebo zrusit udalost
- opraveny bug s GPS, kde waze po prijazde do ciela a opatovnom zacati jazdy odtial uplne stratilo pojem o severe, nezmenilo smer sipky podla smeru jazdy a rozne ohybalo trasu.
- zoradenie cerpaciek uz konecne reflektuje preferovanu znacku
- bolo nemozne upravit POI ak bol vytvoreny bez mena
- zoznam priatelov bol zaseknuty ak bolo waze spustene offline
- v ceskom jazyku bol opravena chyba prekladu "ACCIDENT_MINOR na alternativnej trase" v sprave ktora sa vam ukaze navrchu ked si vyberate trasu.
- spotify tlacitko prekryvalo ikonky kategorii pri vyhladavani (niektori kategorie vidite niektori nie, to je ina tema)
- nejaka chyba s emailovou adresou, ze nevyhodilo chybu ked uz email bol zadany (toto som celkom nepochopil kde sa to prejavovalo)

- oproti 4.23.0.3 - opraveny okamzity pad aplikacie v case ked sa ma zobrazit okienko ze prichadzate do ciela

Snad som na nic nezabudol.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»