Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by olco_107
Tie tvoje odkazy mi hadzu nejake divoke trasy :) ja pod pojmom uplna uzavierka rozumiem uzavierku 3 mostnych objektov (estakada) v oboch smeroch. Inak by bolo povedane iba ciastocna uzavierka v smere z.... Kukni to teda a uvidime. Ked tak skusim nieco pohladat este o tom projekte a uvidime
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
toto hlasi Pluska
http://www.pluska.sk/regiony/stredne-sl ... -juna.html

a toto hlasi Pravda
http://spravy.pravda.sk/hlavny-tah-cez- ... egiony_p09

mal si teda pravdu. bude to tak nejako ze estakada bude fungovat ale iba s jednym jaznym pruhom. A vsak co polemizovat, ked tadial pojdes (rasp niekto) tak to odsleduj :)
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
porubcan wrote:
milo12 wrote:Bratislava, Prístavná (zamknuté Level 3), pls. pripojit
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =160301583
poziadavka na pripojenie je stale platna, akurat som tam dokreslil dalsie segmenty kvoi jednosmernosti.
na hlavnu cestu a z hlavnej cesty je mozny vyjazd/zjazd z oboch smerov.
pripojene, jednoduchsie ma to uz nenapadlo. ak ma niekto nejaky navrh povedze
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
vlado_s wrote:taká drobnosť. Je tam možné sa aj otáčať? Nie je tam ani poriadne značenie (ktoré by to zakazovalo).
ja by som tam otacanie nedaval, aj ked smerom od J&T by sa teoreticky dalo pretoze otacanie mas hned TU
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
foxitrot wrote: Podla OSM a Googlovskych map je tento segment Spojovacej jednosmerka JV smerom na Nabrezie. Moze to niekto miestny/znaly vyvratit/potvrdit/opravit?
navigon ukazuje obojsmerku, aj routuje v oboch smeroch (NAVIGON Q3/2011)
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
foxitrot wrote:
vlado_s wrote:- na Vajnorskej je podľa hlásenia slepa ulica. Nemá niekto cestu okolo a skočil by to overiť?
Uz su tam dve UR-ka (zo 7.5. a 15.5.) vedla seba, obe navrhovane trasy sa zbiehaju do Magnetovej smerom na Roznavsku - usudzujem ze spolu suvisia a ta "zaslepenost" bude tam niekde? Ale na fotkach (aj tych spred 2-3 rokov) nic take nevidiet. Treba veru mobilneho dobrovolnika.
z Vajnorskej som bez problemov presiel cez ulicu Pri dvore na Magnetovu potom na Roznavsku. bola tam sice tabula slepa ulica ale ziadne obmedzenie na vjazd tam nebolo (jedine, ze by som bol taky zaujaty URkom, ze som si nevsimol nejaku pripadnu znacku zakaz vjazdu :P )
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
vlado_s wrote:Bratislava
Potrebujem odomknúť tieto segmenty na Dolnozemskej ul., aby som mohol upraviť moje URko - zrušiť druhú hlášku + korigovať segmenty podľa gps points.
konaj :)
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
vitaj. pokus sa sem vzdy pozriet pred editaciou. myslim, ze sa tu dost casto ukazes lebo vcelku vela tebou editovanych segmentov som nasiel (a tie sa za jeden den zvladnut nedaju :) )
foxitrot wrote: Co sme to tu preberali o AM volt16? :roll:

Vsimol som si JZ segment kruhaca: Created By: murphy74(3), Updated By: volt16(2), Update Time: Tue Jun 15 2010, ID: 90383713 - ten datum bude asi nejaka chybicka, nie? Alebo volt16 je uz stary harcovnik so zaciatocnickymi chybami? :|
je to chybicka ako vidis: volt16; Posts: 1; Joined: Wed Mar 07, 2012 10:58 pm
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
vlado_s wrote:
porubcan wrote:
shalafi wrote:ohladom olcovho UR si niesom isty .. co by to tam malo hlasit a co by malo hlasit ak by som sa na tej krizovatke stocil este viac dolava? Odbocte vlavo / odbocte este viac vlavo :(
mozno by to chcelo povely 2:
pre odbocenie na zahradnicku by to bolo OVL, potom DSVP
pre odbocenie na kriznu by to bolo OVL, potom DSVL
Tú križovatku som upravoval pred pár mesiacmi, ale na tak krátkom úseku nie je vhodné dať také množstvo pokynov. Skôr by to chcelo hlášky ako uviedol shalafi ;)
Všimol som si povolený U-turn. Nepozdáva sa mi ako vhodný :?
Niekto pred porubčanom nevhodne pomenoval tento segment ako Špitálska. Opravujem.
podla mna by bolo vpohode keby to hlasilo odbocte vlavo a potom sa drzte vpravo/vlavo
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
porubcan wrote:kusok nizsie pri americkom namesti je olcove UR.
takto by to snad mohlo fungovat spravne, vas nazor?
americke namestie.jpg
(135.27 KiB) Downloaded 589 times

este som si vsimol, ze ked pojdete po mojej trase az sa dostanete na krizovatku zahradnicka x karadzicova tak pozerajte aku to tam hodilo hlasku :? vidim ale, ze shalaty :lol: to uz snad opravil.
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message