Tento problem mam aj ja (mrnavy displej, zastarala aplikacia) a dufam, ze na lepsom HW a v novsich verziach je to uz prezentovane lepsie... to near Xyz pomoze, ale ten smer tam nijako nie je vyjadreny? (Vid napr. http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 80#p173694 - "medzi Aaa a Bbb".) Pretoze tebou navrhovanym sposobom (ktory by to samozrejme vyriesil, ale pomaly by nebol rozdiel medzi pomenovaniami jednotlivych usekov dialnice a najazdovych / vyjazdovych ramp) by sme sa mohli dostat do stavu, v akom su (resp. boli) dialnice v Rakusku (a co na nich (s)pacha(l) ZW4020, ak to meno niekomu nieco vravi).
Mimochodom, ako tak citam v nemeckych sekciach, minimalne (bludni) Holandania sa dali na cesty po Europe a postupne sa zahryzaju do map okolitych krajin ako kobylky. Takze ich na rodnej hrudi onedlho mozme cakat tiez
Mimochodom, ako tak citam v nemeckych sekciach, minimalne (bludni) Holandania sa dali na cesty po Europe a postupne sa zahryzaju do map okolitych krajin ako kobylky. Takze ich na rodnej hrudi onedlho mozme cakat tiez
Re: SK: Pravidlá označovania ciest na Slovensku