Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by MartinOstravak
Mám podezření, že přerušení trasy nastane při tel. hovoru, když netečou data - a pak po ukončení hovoru nedojde k obnovení záznamu trasy. Dnes jsem jel z PRAHY do OSTRAVY a z celkových cca 360 km mám zaznamenaných asi 250 km a rozkouskované na různé vzdálenosti, i když mám WAZE zapnutý non-stop. Ale měl jsem během cesty spoustu hovorů, a proto mám podezření, že to má souvislost...
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
ma5jkl wrote:No jasne ze to ma suvislost.... aj vsetky tie jazdy predtym na ktore si sa stazoval boli poznacene telefonovanim?

4G a telefonovanie nejdu dokopy, je to zial ficura samotnej siete a nie mobilu (pravdaze pokial uz nahodou nevolas cez VoLTE) no o tom zatial silne pochybujem.


já jsem si totiž i všiml, že když mám dlouhý hovor,WAZE mi vyhodí nahoře upozornění " vyhledávám síť " a po ukončení hovoru, musím někdy vypnout a zapnout WAZE, aby se zas chytil datového připojení...
otázka je, jestli se to tak chová i ostatním, nebo mám problém s telefonem ( HONOR 8 )
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
pvo11 wrote:
MartinOstravak wrote: já jsem si totiž i všiml, že když mám dlouhý hovor,WAZE mi vyhodí nahoře upozornění " vyhledávám síť " a po ukončení hovoru, musím někdy vypnout a zapnout WAZE, aby se zas chytil datového připojení...
otázka je, jestli se to tak chová i ostatním, nebo mám problém s telefonem ( HONOR 8 )
To, že během hovor nemá datové spojení je normální, a to, že pak není zaznamenané trasa, je důsledek. Společně hovor i data uměly jen 3G sítě.
Zas tak často netelefonuji, ale nikdy jsem si nevšiml, že by se síť po skončení hovoru opět nechytla. To jsem spíš míval problém, když jsem se doma rozjel na Wifi, tak mi Waze pak mobilní síť nenašlo, i když jiné aplikace data měly, ale už se mi to slouho nestalo.

Tak to mně právě někdy dlouho po ukončení hovoru ještě WAZE píše "vyhledávám síť" .... dělá to i někomu jinému ????
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by Max_SK
hmm tak teraz pozeram spätne posledny tyzden a waze si uklada len casti tras bez nejakej logiky. napriklad cesta do prace namiesto trasy z bodu A do bodu B v ramci bratislavy je ulozena ako 2 nezavisle trasy a medzi nimi cast trasy chyba. hmm nieco tu smrdi :)
Max_SK
Posts: 19
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Beta Tester :)

Post by Max_SK
EfendiM9 wrote: V BA sa mi to ale standardne nestava (ako operatora mam Telekom) ... skor pri dlhsich jazdach alebo jazdach v oblastiach, kde je horsie pokrytie datovym signalom.
Pri strate signálu to chápem, ale trasa sa nemení, operátor tiež nie, aj čas je plus minus rovnaky. a deje sa to posledný cca mesiac
Max_SK
Posts: 19
Been thanked: 3 times
Send a message
Waze Beta Tester :)

Post by medoo72
Ja nemam body uz druhy mesiac... ani za jazdy, ani za hlasenia.
medoo72
Posts: 1
Send a message

Post by Mefisto8
řešil jsem to samé , 5.12. se my zapsali jen dvě jízdy a potom 13 dní ani tuk. Začaly se opět objevovat až po mém dotazu na podporu Waze od Google. Sice nakonec napsali ,že to mohlo být způsobeno špatným spojením (což je nesmysl- pochopil bych nějakou jízdu a navíc telefon na pozadí ukládal trasy do google map). Po jejich kontrole se vše rozběhlo a jede jako dříve a trasy jsou tam během pár minut.
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
komichal wrote:Poslední verze obsahuje bug, některým uživatelům se vrací dudlíková nálada. Vydržte, vše bude vyřešeno.
To už jsem si všiml také. Tuhle se my objevil v puse dudlík ale na hlavě zústala koruna :D .Docela zajímavá kombinace:-)
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MilsaNick
Ja mám iný problém. Trasu prejdem, len som mimo signálu internetu (mám 4ku a dáta len v ich sieti) a z cesty vidím len úseky, kde sa telefónu uráči prihlásiť do 4ky. Časti, kde som bol offline, ale som ich skutočne najazdil nevidím. Čo s tým? Internet od iného operátora si kvôli tomu dávať nebudem.
MilsaNick
Posts: 12
Send a message

Post by Mirasss01
Zdravím,
Taky mám poslední záznam 19.Dubna na androidu. Mám to hlásit ještě jinde nebo to tady stačí.
Předem děkuji za odpověď.
Mirasss01
Posts: 1
Send a message