Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
uz to riesime par tyzdnov na roznych miestach... snad sa to pohne
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
to je ale standardne spravanie, ani so zapnutou vysokou presnostou by si ziadny signal v tuneli nechytil (mozno trosicku dlhsie by si mal signal po vjazde a rychlejsie by si chytil signal po vyjazde)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MaXyM_FTN
Zase budu brblat... ;)
Nova funkce, ktera byla nedavno pridana, zadavani cile (prip hlasem) primo z obrazovky s mapou.

A ted hadanka: jake jsou (statisticky) nejcasteji pouzivane cile? No samozrejme: home a work.
Tak proc tyto POI nejsou dostupne v ramci te nove nabidky?

Mimochodem, tyto POI jaky i dalsi vlastni bookmarky, jsou mely by z pravidla byt dostupne po startu. Je to prvni vec v jakou klikne vetsina uzivatelu. Nekomu to asi nedoslo. Dulezitejsi je zadavani adresy ruco... hlavne za jizdy, kdy prvnim krokem jakou app udela je odmitnuti ridice ;)
MaXyM_FTN
Posts: 55
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by pvo11
Teď jsem si všiml, že se mi aplikaci objevilo nahrávání hlasu, takže už je to asi dostupné nejen pro beta testery.
Dokonce je to se zelenám označením Nové!
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by Vadi58
U mňa taktiež padá a zamŕza, takže som sa rýchlo vrátil k predošlej verzii.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Žiaľ na GinBookovu otázku neviem odpovedať, napriek tomu, že som nemal nainštalovanú poslednú betu, lebo tak rýchlo som sa zbavil tejto verzie, že som to nestihol ;-)
Moja skúsenosť zo včerajška - po stiahnutí tejto verejnej verzie z G play, ani po vypnutí mobilu sa problémy neodstránili. Keď som si naplánoval cestu domov s meduipristátim v škôlke, tak mi adresu škôlky absolútne ignoruje a ideme akože iba domov. Po viacerých pokusoch mi Waze zamrzlo. Keď som restartoval a znovu zadal ciel s meduipristátim, tak mi obrazovka sčernela a musel som Waze vypnúť. Po chvíli a 6 pokusoch ma trpezlivosť prešla a nainštaloval som si 43.23.0.
Teraz je všetko OK.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Teraz mi dvakrát zamzla apka, po naplanovani cesty. Úplne sa Waze vyplo. Po treťom reštarte sa mi podarilo odoslať logy 7:49

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Pár metrov od cieľa prerušená navigácia, dvakrát svovolne vypnutie Waze. Na tretíkrát sa mi podarilo znovu odovzdať logy 8:19, úspešne. Mám však také tušenie, že je to zbytočné, ak sa pred tým Waze vyplo.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Nie, ešte mám 4.23.0.3. Skúsim.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by vadox
Mam nainstalovane 4.23.0.4, Android 7.0, Sony Xperia X

1. Sprava sa trochu divne. Pokial mam zapnute wifi a nezapnute GPS, tak waze vyzaduje zapnut GPS. Inak sa nespusti. Pokial mam vypnute wifi (a nezalezi, ci som v dosahu GSM data, alebo nie), ale nezapnute GPS, tak waze bezi. Nie je to idealne. Ked potrebujem naplanovat cestu, ci pozriet, kde su zapchy a som pripojeny cez wifi, preco chce zapnut gps ?
Ak zapnem GPS, spustim waze a potom vypnem GPS, waze bezi.

2. Neviem najst v aplikacii, kolko dat bolo spotrebovanych by waze. Mozno len neviem, kde hladat. Ak si pozriem cez system, kolko waze spotrebovalo, vychadza mi to o dost viac (od 1.5 do dnes nejakych 60 MB, prejdenych asi 500 km), ako bolo kedysi (v auguste 2016 po prejazdeni 3500 km cez AT, CH, FR, DE, CZ waze spotreboval 117 MB)

3. Ocenujem moznost zvolit predchadzajuci SK zvuk (aj ked som si uz na Adku zvykol :-)

4. -- Nie je to problem tejto verzie -- Chyba mi moznost zapamatat si trasu s prejazdnym (jednym, mozno aj viacerymi) bodom. Denne vozim manzelku do prace a seba do roboty. Preco musim zakazdym volit prejazdny bod "ist cez manzelka robota" ? Nie je mozne, napr. v oblubenych, zapamatat trasu "idem do roboty cez bod, kde vystupuje manzelka" ?

vado
vadox
Posts: 39
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Send a message
Samsung Galaxy A70, Android 9.0
Waze vzdy najnovsia verzia