Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by fotrik
fotrik wrote:
foxitrot wrote:Všimol som si, že v Paríži mali pred 3 týždňami úlet 48k dušičiek. To už netreba merať ani s presnosťou na stovky...
Veľmi by som bol zvedavý na porovnanie s Tel Avivom, príp. s US a jihoamerickými metropolami.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Z osobních důvodů se chystám přidat Austin, Dallas a Houston, tak budeš moct srovnávat. ;-)
Pridany Austin, Dallas, Houston a Zeneva.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by fotrik
Dobrý postřeh. To se do 24 hodin opraví samo.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Niečo je na spodku stránky Board Index.

----------

Všimol som si, že aj po 5 rokoch tu chýba odkaz na štatistické grafy, ktoré boli výsledkom diskusií v tomto vlákne. Takže nech sa páči, hlavná stránka:

http://wazestats.com/active.php
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Tue Nov 01, 2016 6:16 pm, edited 1 time in total.
Reason: Odkaz na stránky štatistík
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Netrafil som sa :oops: Myslel som na web stranku, pretoze som predpokladal, ze ine info o online wazeroch ako LiveMap nie je k dispozicii.

Viem o cloveku, ktory (by) chcel taketo (mozno najprv tie o bodoch) statistiky tvorit pre cely svet - Willy0611. Ma na to technicke zazemie a bohate niekolkorocne skusenosti. Viem, ze sa uz o to pokusal, ale nestretol sa s pochopenim. Ale netusim, ci kontaktoval aj Alphu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Nocturno7 wrote:mam volne... [..] a druhe mam LG s androidom 2.2 na ktorom mam tez klienta ale toho pouzivam na to aby som si skontroloval kolko mam bodov ked som na mape.. tam som ako autobus MHD2... pod inym uctom..
Aja som myslel, ked som to videl pred par dnami, ze to ma "frajerka" na kontrolu :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:Keby vela vodicov MHD pouzivalo Waze, tak zdegraduju priemerne rychlosti na segmentoch so zastavkami...
Rovnako aj na segmentoch s vyhradenym BUS pruhom - dvaja BUS vodici by kludne mohli zlikvidovat potvrdenu zapchu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
LiborA wrote:to by bylo velmi zajímavé. Šlo sledovat "po kouskách" celé území ČR a SR?
Bolo by to mozne sledovat s pomocou len 1 uctu, alebo by bolo treba 1 na kazde policko sachovnice?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
foxitrot wrote:
LiborA wrote:Šlo sledovat "po kouskách" celé území ČR a SR?
Bolo by to mozne sledovat s pomocou len 1 uctu, alebo by bolo treba 1 na kazde policko sachovnice?
Dat sa to da, kludne aj cez jeden ucet, otazne je ale ako dlho sa to bude dat :) Tie requesty by boli totiz az moc napadne a podla mojich info uz waze par blokovani skriptov riesil.
Ved to. Asi by to bolo ekvivalentne tomu, ze by som kazdu minutu-dve na displeji telefonu popozeral celu republiku a robil to sustavne mesiace-roky?
guri211 wrote:Pocet unikatnych prihlasenych Wazerov za den: 257 (wow! A to je iba Bratislava!)
Pocet unikatnych Wazerov ktori aspon 1x za dany den jazdili: 203 (79% z prihlasenych)
:o Nevidim = Neverim! Uz tych par desiatok, co sporadicky vidim na displeji, sa mi zdalo neuveritelne hodne :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Uz ma to dlho tlacilo, tak som musel vypustit paru na strankach Mega-Wazers stretnutia v Parizi.
Mozno raz dosiahneme aj Waze podporu na vyrobu a sledovanie nejakych uzitocnych statistik?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Uz teraz to vyzera velmi slubne. A bola to bleskovka, vazeni!
Vidim, ze v ktoromkolvek case je zhruba polovica wazerov staticka - nech si Alpha konecne uvedomi, ze klient potrebuje Pause button!

Da sa krivka vyplnit (od nuly hore) "polopriesvitnou" farbou? Konkretne som myslel na zlty sucet. Hoci neviem, ci to bude uzitocne.

Asi bude na to treba riadnu databazu, ale napada ma aj pocet znamych uzivatelov, ktori sa viac ako .... tyzdnov / mesiacov neprihlasili (resp. neobjavili na sledovanom uzemi) - zrejme by to bola rastuca krivka podobne ako pocet znamych uzivatelov, preto asi spolu na samostatnom grafe?

Priemer a median "veku" aktivnych (za posledny tyzden ci mesiac?) uzivatelov? Ak budu podobne stupat, uzivatelov pribuda a ostavaju. Ak median bude rovny a priemer stupa, asi je tu par skalnych a novacikovia to "skusia a zahodia". (Mozno trepem blbosti, v statistike sa moc nevyznam :D)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).