Post Reply

Ceny paliw na stacjach

Post by GrzegorzB1
hej, jeżdżę od kilku lat w województwach Warmińsko-Mazurskim i Podlaskim. Codziennie mijam różne stacje paliw jednak nad żadną nie widzę flagi z ceną. Chciałem osobiście dodać ceny, jednak aplikacja (iphone 10.3.1, aktualna) zwraca błąd "brak stacji paliw w pobliżu". Próbowałem w różnych miejscowościach o różnych porach dnia i nocy i nic. Dokonałem edycji w edytorze wprowadzając zmiany: oznaczenie, iż punkt to stacja paliw, że można płacić kartą itd. itp. Po uaktualnieniu mapy nic się nie zmieniło.
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:17462100

1

Send a message

Post by GrzegorzB1
Sprawdziłem tą teorię - niestety dalej nie widzę dymka z zapytaniem.. a zgłoszenie zwraca 'brak stacji w pobliżu'. Może jest to wina, że domyślnie mam LPG jako preferowane paliwo?
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by GrzegorzB1
Zwracam honor - da się.
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by GrzegorzB1
Jasne. Nie mogłem zgłosić cen paliw bo raz - bylem w ruchu i dwa często byłem trochę za daleko. Niestety, choć pewnie Wam wszystko działa, w moim przypadku nie mam żadnych, ale to żadnych informacji o cenach paliw nad obiektem. Czy to przeglądając mapę, czy jadąc w trasie. Nie wyświetla mi sie ani jakie sa paliwa, ani jaka jest ich cena - może oczekuję od funkcji zbyt wiele? Zdaje mi się, że właśnie tak miało to dzialać - jadę i mogę z daleka na mapie, jeszcze przed stacją poznac koszt paliw. Więc problem nie rozwiązał się, ale nie lubie wdawać się w dyskuję typu PROBLEM - e tam, mi działa ;) No mi nie działa do końca, choć winię za to chyba preferowane LPG lub apke na iosa.
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by GrzegorzB1
A więc da się cierpliwie i po ludzku. Dzięki, łap okejkę i tak trzymaj!
Oczywiście z sugestii skorzystam ;)
GrzegorzB1
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by MarekGrz
GrzegorzB1 wrote:Zwracam honor - da się.
A co było przyczyną wcześniejszego niedziałania?
Opisz, to ktoś kiedyś, gdy będzie miał ten sam problem, będzie miał gotowe rozwiązanie.
MarekGrz
Map Raider
Map Raider
Posts: 15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times
Send a message
Pozdrawiam,
Marek Grzywa
(często mnie można znaleźć na forum.zegluj.net - tam występuję jako Maar)

Post by mareku188
Ta opcja pojawia się tylko gdy się nie poruszasz i znajdujesz się w odległości 200-300 metrów od stacji - wtedy pojawia się dymek z zapytaniem czy chcesz zaktualizować ceny paliw.
Jeżeli jesteś w ruchu dymek się nie pojawi. Musisz kliknąć na zgłoszenia i wybrać zgłoszenie Ceny paliw - Twoja odległość od stacji nie może być większa niż 200-300 metrów.
mareku188
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 452
Has thanked: 208 times
Been thanked: 68 times
Send a message
https://s.waze.tools/lcpl.png
https://www.waze.com/forum/download/file.php?id=67268https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png

Post by mll0dy
Cenny paliw na stacjach nie są Ci potrzebne 24/7 a jedynie w momencie kiedy chcesz zatankować. W takiej sytuacji wystarczy wyszukać "Stacje paliw" a aplikacja wyświetli listę najbliższych uszeregowaną od najtańszej (w zależności od preferowanego paliwa)
Dodatkowo wyznaczając trasę a następnie wyszukanie stacji paliw wyświetli podobne wyniki wraz z informacją jak daleko trzeba zjechać z trasy.

Jedyne co ja bym zmienił to przeniesienie tej opcji z pola "Szukaj" na listę ostatnio szukanych pomiędzy "Ulubione" a "Zaplanowane przejazdy" ale to tylko moja drobna sugestia.
mll0dy
Area Manager
Area Manager
Posts: 86
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by mousepl
Nie, jesteś za daleko od stacji benzynowej. Dziś sprawdzałem i wszystko działa jak należy.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by MutaFukas
No ja tez nie widzialem ani razu ''dymka z aktualna cena na stacji paliw'' pomimo tego ze zawsze mam ta opcje wlaczowa
MutaFukas
Posts: 23
Been thanked: 1 time
Send a message