Post Reply

Urobte už aktualizáciu Kilometrov!

Post by Jakubman625
Dobrý deň už čakám 2 dni na to koľko som najazdil. Obvykle to bolo vždy za deň. Môj kamarát sa chystá odinštalovať Waze tak prosím aktualizujte tie kilometre čo najrýchlejšie!

S pozdravom Jakubman625
Jakubman625
Posts: 4

POSTER_ID:17465192

1

Send a message

Post by dbaicz
ma5jkl wrote:Podla vsetkeho by to uz mohlo byt cca tyzden fixnute. Neviem ako to vnimate ostatni ale ja som pokusne odinstaloval a nainstaloval waze viackrat a za posledny tyzden som hned dospelak, bez dudlika.
Fixnuté to možná je, ale stejně nic nefunguje. :cry:
dbaicz
Posts: 21
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by foxitrot
Môžeme sa akurát tak ospravedlniť v mene vývojárov Waze a poprosiť ťa o trpezlivosť (viď aj iné vlákna, napr. Nemožnost měnit naladu), za pár dní (týždňov?) by to malo byť definitívne opravené (hoci v prípade Waze je to s tou definitívnosťou otázne). Ale aspoň opravené.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by hamilnes
Žiaľ, niekedy sa stane.
že body meškajú, nie je to našou vinou. Support o tom vie a veríme, že na tom pracujú.
Ak kamarát inštaloval navigáciu prioritne na zbieranie bodov tak sa minul.

Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by Jakubman625
Ahoj, kamarátju nainštaloval lebo sa mu páčila ale já som tích 160km prekonal ale on nie a tak sa naštval a chce ju odinštalovat lebo nemá synchronizované kilometre
Jakubman625
Posts: 4
Send a message

Post by JaRoY
Jakubman625 wrote:Ahoj, kamarátju nainštaloval lebo sa mu páčila ale já som tích 160km prekonal ale on nie a tak sa naštval a chce ju odinštalovat lebo nemá synchronizované kilometre
Tvoj kamarat je <invektivy sem nepatria>. :-P

Odoslanô z MI MAX pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message
Last edited by porubcan on Tue May 30, 2017 7:25 am, edited 1 time in total.
Reason: nemyslim, ze by bolo nutne sa takto vyjadrovat

Post by jirys
Komichal ja vim ze jsi vysoko hodnoceny ale tak by se nemelo odpovidat , at si kazdy sbira co chce . Kdyz to tam je melo by to fungovat . Ja si myslim ze kazdy kdo pouziva tuto navigaci je ku prospechu ostatnim ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by komichal
Jakubman625 wrote:Ahoj, kamarátju nainštaloval lebo sa mu páčila ale já som tích 160km prekonal ale on nie a tak sa naštval a chce ju odinštalovat lebo nemá synchronizované kilometre
Waze je navigace, co kdo má z toho, že to sbírá nějaké statistiky?
Pokud chce někdo něco lovit, může třeba pokémony.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
jirys wrote:Komichal ja vim ze jsi vysoko hodnoceny ale tak by se nemelo odpovidat , at si kazdy sbira co chce . Kdyz to tam je melo by to fungovat . Ja si myslim ze kazdy kdo pouziva tuto navigaci je ku prospechu ostatnim ...
Tím jsem chtěl říct, že Waze používám pro navigaci a MNĚ OSOBNĚ jsou statistiky ukulele. Kdyby ve Waze nebyly, nic by se nestalo. Pokud někoho rozčiluje, že mu nefungujou žebříčky a další věci, má přehršel jiných aplikací a her, kde se může porovnávat s okolím. Já jsem samozřejmě rád za každého Wazera, nicméně o statistikách to fakt není... s okolím se lze poměřovat čímkoliv jiným, pokud má někdo tu potřebu. Zaplaťpůh Waze je stále primárně navigační software.

Znovu opakuju, že mluvím sám za sebe. Nejradši bych z aplikace odstranil všechno sociálno, všechno sdílení, přátele, Spotify, žebříčky... z toho prostého důvodu, že už je to MOC a na mobilu je to problém, rozumně se to nevejde na omezený displej a mně už nebaví pořád se snažit hlásit ty bugy vzájemně kolidujících ovládacích prvků všech těch polofunkčních nedodělků atp. Celé je to náročný loudavý mastodont co žere energii jak lokomotiva, neudrží internetové připojení a vypadává tomu GPS. V porovnání s tím jsou statistiky kilometrů fakt sranda.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
foxitrot wrote:Môžeme sa akurát tak ospravedlniť v mene vývojárov Waze a poprosiť ťa o trpezlivosť (viď aj iné vlákna, napr. Nemožnost měnit naladu), za pár dní (týždňov?) by to malo byť definitívne opravené (hoci v prípade Waze je to s tou definitívnosťou otázne). Ale aspoň opravené.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Podla vsetkeho by to uz mohlo byt cca tyzden fixnute. Neviem ako to vnimate ostatni ale ja som pokusne odinstaloval a nainstaloval waze viackrat a za posledny tyzden som hned dospelak, bez dudlika.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»