v NR pod Zoborom je viacero krizujucich ulic locknutych a nie su povolene smerove sipky vo viacerych krizovatkach Hornozoborskej ulice... ulice su locknute levelom 3 (Murphy)
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
odbocky z Parkovej na obchvat su povypinane, neviem preco by ta tade mala navigacia posielat.MajklNajt wrote:Ahojte, chcel by som upozorniť na chyby na mape. Navigácia ma videla doprava na obchvat Bratislavy, je tam však rampa
Jedná sa o Parkovú ulicu, kúsok ďalej je ČS Jurki.
Ďaľšia chyba je v Petržalke - z Panónskej mi ukazuje odbočiť na Bratskú, cesta však ide hore nadjazdom a nie je tam odbočka
Toto bol môj prvý post vo fóre - sorry ak je moja požiadavka nesprávna.
z Panonskej na Bratsku (neviem z ktoreho smeru si siel ty) sa odbocit da cez "privadzaciu rampu na nadjazd" a tiez je v pohode spraveny vyjazd na Bratsku z opacneho smeru (od Tesca).
Predpokladam ze si isiel smerom od mesta/mosta SNP a ze si odignoroval instrukciu drzte sa vpravo, ktora by ta viedla na nadjazd... no mozno sa mylim.
skus blizsie specifikovat problem a idealne sprav permalink z editora so segmentom, ktoreho sa chyba tyka.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Locknute boli niektore pripajajuce sa ulice a preto som nemohol editovat turny hornozoborskej s tymito ulicami...murphy74 wrote:Priznám sa že som nenašiel jediný locknutý segment na Hornozoborskej. Zato však tam bolo na môj vskus až priveľa Restricted turns ktoré som opravil. Nezamykal som to a ani to zamykať nebudem. Po ďalšom update máp by mala na tej ulici navigácia fungovať normálne.porubcan wrote:v NR pod Zoborom je viacero krizujucich ulic locknutych a nie su povolene smerove sipky vo viacerych krizovatkach Hornozoborskej ulice... ulice su locknute levelom 3 (Murphy)
posted using tapatalk
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
niektore junctions boli locknute tymi jednosmerkami, tak som preventivne nechal na pokoji aj nelocknute.. diki za pomoc
posted using tapatalk
posted using tapatalk
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
co takto sa spolahnut na g..gle?foxitrot wrote: Niekto znaly miestnych pomerov by mohol dat vediet, kde su hranice obci Nova Bosaca a hlavne Bosaca a Zemianske podhradie - tie splyvaju
Este musim dokoncit zvysny usek Nova Bosaca - Březová (Uherské Hradiště), inak by to uz mohlo byt zjazdne.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
ono to vyzera ako cesticky a parkovisko v areali nejakeho novovybudovaneho (nie je na leteckych snimkach) priemyselneho alebo obchodneho komplexu. nepoznam vsak tu lokalitu....shalafi wrote:asi by som to nechal tak .. je v podstate slepa "ulica", nikmu to tam nebude prekazat (iba ak vizualne..)milo12 wrote:Co s tymito hrablami (vymazat, preeditovat, nechat tak)?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =151929491
Milo
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
dnes som si tuto spravil UR, v smere z vajnor ma posielala dolava na obchvat, kde je zakaz odbocenia.
pozeram vsak, ze na mape je to OK a aj dost stare. ze by pripad pre support?
pozeram vsak, ze na mape je to OK a aj dost stare. ze by pripad pre support?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
cestu dnes casto prepocitavalo. Isiel som totiz alternatvne podla seba kvoli buracke na D1.
Poslala ma vlavo v mieste zakazu.
posted using tapatalk
EDIT: live map takuto chybu nevykazuje
Poslala ma vlavo v mieste zakazu.
posted using tapatalk
EDIT: live map takuto chybu nevykazuje
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
tuto pri zjazde D1 na SC je UR, ze treba zakazat moznost otocenia do protismeru na tomto segmente
je locknuty levelom3
je locknuty levelom3
Last edited by porubcan on Fri May 04, 2012 3:45 pm, edited 1 time in total.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: SK: Žiadosti o úpravu ciest na Slovensku