Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by robert_ras
Mój Galaxy S5 zaktualizował Androida do wersji 6.0.1 . Waze działa ale jest mały problem, nie potrafię wyjść z programu. Naciśnięcie strzałki nie powoduje wyświetlenia się komunikatu czy wyjść z programu. Ktoś wie jak rozwiązać problem ?
robert_ras
Posts: 44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by robert_ras
Strzałka wstecz, w każdej aplikacji działa w ten sposób że klikając ją wychodzimy z programu. W waze nie działa. Zobaczę po reinstalacji
robert_ras
Posts: 44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SebiSer
One Plus 3 T - po aktualizacji softu do telefonu - działanie nawiagacji smutne.
Fix łapie po 3-5 minut - jeśli w ogóle łapie.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by ValGavv
Dorzucę coś od siebie co przyuważyłem po ostatniej aktualizacji a co niewystępowało wcześniej. Gdy mam włączoną nawigację to bywa, że znika mi w pewnym momencie wyznaczanie trasy, tzn jadę sobie a tu nagle trasa się jakby kończyła - nieważne czy jestem w środku miasta czy gdzieś poza nim. Wystąpiło to już kilkakrotnie i w pierwszym momencie myślałem, że może zasięg sieci tracę czy cokolwiek innego ale wszystko było ok. Jednakże wystarczy wyłączyć i włączyć Waze aby wszystko wróciło do normy. Tyle, że to czasami trochę upierdliwe jest gdy korzystam z apki w dużym mieście i muszę nagle zrestartować programik aby działał. Apka działa na LG L9
ValGavv
Posts: 10
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Vooytek
Może te ikonki to wina rozdzielczości ekranu? Wydaje mi się że parę lat temu w swoim HTC miałem taką samą. Niestety, używałem na nim Waze może miesiąc nim zmieniłem telefon na Xperię S, więc nie pamiętam jak było. Zresztą, mówisz że to od paru wersji... Na 720x1280 nie było żadnych problemów przez 2,5 roku, a teraz od 2 miesięcy mam 1440x2560 (z tym że apki są w FullHD) i też się jeszcze nie zdarzyło.
Problem jest podobny do występującego w grze Ingress. Dawniej brat grał na Live with Walkman (3,2", 320x480) i było w porządku. Natomiast od kilkunastu wersji interfejs się rozsypał, przyciski są pościskane i ponakładane, nie da się w zasadzie kliknąć tego co się chce z powodu tej rozdziałki.
Stąd wniosek, że albo Xcover 3 jest w jakiś sposób niekompatybilny albo na każdym ekranie z tak niską rozdzielczością występuje podobny problem. Ja niestety nie mam jak tego sprawdzić obecnie. Dobrze że przynajmniej możesz je rozsunąć ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
GLadi83 wrote:
mousepl wrote:Co do dźwięku przeliczania to niestety się nie da.
Damn it.
W katalogu waze > sound jest plik o nazwie TickerPoints.bin. Po usunięciu pewnie pobierze się od nowa ale jeśli podstawić za niego jakiś wyciszony dźwięk, to może zadziała :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Liczy się moment w którym zaczniesz zgłaszać. Później wypełniasz co tam chcesz i wysyłasz ale zgłoszenie zostaje umieszczone oczywiście w miejscu, w którym zauważyłeś zdarzenie i postanowiłeś zgłosić :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by vvk11
Przy długich trasach również moja appka ma problemy ze stabilnością. O wydajności nie mówiąc.
Ale mam inny błąd: stojąc na światłach wyskoczyły mi powiadomienie o zagrożeniach na trasie - ale kiedy ruszyłem, nie zniknęły. Prawdopodobnie dlatego, że w momencie ruszania kliknąłem sobie coś na ekranie. Ekran z "przyszłymi zagrożeniami" został na stałe, blokując większość aplikacji - nie pomogło nawet stanie na kolejnych światłach. Konieczny był reset aplikacji.


Screenshot: pędzę jak szalony, a powiadomienie postojowe zostało.
vvk11
Posts: 19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by WojtekR
Marcin_S wrote:Ktoś sie z tym spotkał? zgłoszone prze raport drogowy:
"nie wiem gdzie dodać ten błąd ale bardzo często po zminimalizowaniu aplikacjina telefonie xiaomi mi5s GPS gubi sygnał i juz go nie łapie Trzeba restartować aplikacje. na wcześniejszym telefonie LG G3 ten błąd nie występował Pozdrawiam Piotr"
Mi kilkukrotnie WAZE zawisło po odebraniu rozmowy przychodzącej. Pojawił się napis "czekam na sieć" (czy jakoś tak podobnie) i WAZE zaliczało zwis.
ale po minimalizacji zawsze wraca bez problemu.
(galaxy s7)
WojtekR
Posts: 59
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by WojtekR
Wydaje mi się, że przestawia się to wraz z każdą aktualizacją.
Mi "giną" wszystkie ustawienia w tej zakładce (typ paliwa, preferowana stacja i sortowanie).

Zgłaszaliście to do supportu?
WojtekR
Posts: 59
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times
Send a message