Post by foxitrot
Od verzie V1.3.6x pribudli vo WME Ext. tools dve drobnosti: Snap distance, cize "z akej dialky vam bude prilepovat tahany segment ci uzol k vedlajsiemu" (neviem ci je to v pixloch, standardne 15) sa da upravit - velmi uzitocne pri mikroskopickom zalamovani segmentov, "Segment list" uz dokaze pridat aj stlpec s "Alt. names" (moja iniciativa :oops:).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
milo12 wrote:
vlado_s wrote:taký milo12, čo svojho času do každého zalomenia segmentu bezhlavo vkladal junction...
Vkladal som ich z dovodu, ze od urcitej verzie Waze (iPhone) zacal na mapach kreslit obluky aj v miestach kde bolo uplne ostre zalomenie zakruty (napr. na sidliskach, atd.).
O tom splinovom zaoblovani lomenych zakrut som vedel, pekne nevydareny a nezmyselny pokus zlepsit mapu na nespravnom mieste, Support to myslim slubil zrusit.

Tie pridane body vedla uzlov tomu aj realne zabranili?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:restricted turns v Papyruse nie su a v Cartouche su.
Restricted turns neber vazne, uz to nefunguje skoro rok (alebo aj dlhsie?) Vsimaj si selene a oranzove sfarbenie susednych segmentov, ked na niektory kliknes.
Ta chyba na Pionierskej je uz odstranena, UR v Cartouche sa moze zatvorit.
porubcan wrote:je mozne, ze v Papyruse a Cartouche su rozne informacie?
Niekedy ano. Problemy su napr. s jednosmernymi segmentami, ktore vznikli z obojsmernych, na ktorych koncoch boli v uzloch povolene vsetky smery. Papyrus sa tvari spokojne, ale Cartouche vykazuje povolenu konektivitu aj v smere prti jednosmerke.
Alebo sa nasli dva segmenty v BA na Kriznej, ktore vo WME obsahuju Alt.name, ale Cartouche su ich Alt.names prazdne.

Ja to chapem tak, ze tie editory inak interpretuju necakane chyby v databaze.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
shalafi wrote:EDIT: by porubcan on Sat May 12, 2012 3:46 pm - asi im nefunguje letny cas .. myslel som, ze si pisal pred hodinou, no bolo to len par minut dozadu -aktualne je 16:58
asi budes mat blbo nastavene nieco v profile: porubcan on Sat May 12, 2012 4:46 pm
Podobne aj u mna: "by porubcan on Today, 16:46".

Shalafi, napada ma, co vidis vpravo dole na stranke fora? "• All times are UTC + 1 hour [ DST ]"? V phpBB si uzivatel musi rucne a pravidelne prepinat letny/zimny cas ("Edit global settings / Board preferences / Summer Time/DST is in effect"): http://www.waze.com/forum/ucp.php?i=165
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ahojte, kto ste posledne mesiace mali problemy s cervenymi sipkami v Piestanoch a Trencine a kdekolvek inde este:

Subject: editor Papyrus a jeho užívání on 03 Apr 2012
foxitrot wrote:
porubcan wrote:Mam problem v Piestanoch - je tam kopec krizovatiek so zakazanymi odbockami (SHIFT+A) a ked ich opravim, o par minut je to v povodnom stave.
Skutocne. Vo WME ich nedokazem povolit (refresh a znova cervene), v Cartouche je konektivita povolena.

Hlasim to na Support, prosim sirsie okolie needitovat.
Subject: editor Papyrus a jeho užívání on 05 Apr 2012
foxitrot wrote:
foxitrot wrote:
porubcan wrote:Mam problem v Piestanoch - je tam kopec krizovatiek so zakazanymi odbockami (SHIFT+A) a ked ich opravim, o par minut je to v povodnom stave.
Skutocne. Vo WME ich nedokazem povolit (refresh a znova cervene), v Cartouche je konektivita povolena.

Hlasim to na Support, prosim sirsie okolie needitovat.
Dostal som odpoved zo Supportu, ze je to znamy problem a je uz opraveny v novej verzii editora, ktoru uvolnia "za niekolko tyzdnov":
Unholy wrote:This issue is known and the good new it was fixed already.

On the next version of the WME, which we are about to release in the weeks to come, this problem will no longer take place.
Takze, bud par tyzdnov pockajte, alebo sa zatial trapte? :?
Subject: editor Papyrus a jeho užívání on 13 Apr 2012
foxitrot wrote:
porubcan wrote:
foxitrot wrote:keby ste to niekto skusili s rovnakym vysledkom, nahlasim to Supportu.
uplne identicke spravanie tuto - povolil som jednu sipku z tohto segmentu na ul. Urbankova a vyzelenila sa aj sipka pokracujuca na Tatarku a tie sipky z toho vedlajsieho segmentu ul Tatarku na Urbankovu aj na moj povodny segment.
Fajn, hlasim.
----
[Edit] Ako som to spisoval, napadlo ma: mozno maju v databaze v tych uzloch nejaky chaos. Naucili WME "vsimnut si to" a ten pri akejkolvek zmene niektorej sipky v takom "pokazenom" uzle "resetne" konektivity vsetkych segmentov cez ten uzol na zelenu (a tym opravi ten chybny chaos v DB). Od toho okamihu je uz mozne nastavovat jednotlive sipky na zelenu alebo cervenu aj samostatne.

Spytal som sa, hadam nieco rozumne odpovedia.
Pozrite si prosim odkazy na uvedene dni a preskumajte oblasti, v ktorych Vam editor robil problemy. Ja som sa tam zbezne pozeral, ale ziadne cervene sipky mi uz problemy nerobili. Vcera sa mi ozval Support, reku ze ci uz ten problem aj my vnimame ako odstraneny a mozu to uz odklepnut?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Skontroloval som tam niekolko krizovatiek, pri dvoch z nich sa pri prvej zmene cervena->zelena a ulozeni uzol najprv "resetoval" (a aj ostatne cervene sipky v nom zozelelenali), ale nikde som nenasiel povodny problem, ze po ulozeni zmien a reloade stranky by povolene sipky boli znova cervene.
(Kedze tu lokalitu nepoznam, vsetky cervene sipky som nechal v povodnom stave.)

Niekto iny niekde inde?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:Ahojte, vsimli ste si vo WME novinky pri vyhladavani adries?
1. Pri vyhladani niektorych adries napr. "Pri starom letisku, Bratislava" doplni aj PSC.
EDIT: Asi s tym prave experimentuju, PSC uz prestalo ukazovat
Tak veru, je to prec, nezbadal som.
Odkial to beru, od nas to nemaju?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
foxitrot wrote:Skontroloval som tam niekolko krizovatiek, [...] ale nikde som nenasiel povodny problem, ze po ulozeni zmien a reloade stranky by povolene sipky boli znova cervene.
vyzera, ze ten bug, ktory som hlasil v piestanoch je odstraneny
Vdaka za potvrdenie, poslem hlasku hore.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Niekedy predvcerom spustili novsiu verziu. Pod archivom "My places" je zbierka video navodov "User's Guide".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
porubcan wrote:
foxitrot wrote:Skontroloval som tam niekolko krizovatiek, [...] ale nikde som nenasiel povodny problem, ze po ulozeni zmien a reloade stranky by povolene sipky boli znova cervene.
vyzera, ze ten bug, ktory som hlasil v piestanoch je odstraneny
Vdaka za potvrdenie, poslem hlasku hore.
:( Ale objavuje sa zase v Nimnici a vedla v kupeloch (vid <shift><a>). Riesim to s Yonatanom zo Supportu, tvrdi mi, ze mu to funguje, ale podozrievam ho, ze po Save nedal page reload... Deravy softwer...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).