Post Reply

Už 7 dní nebola aktualizácia kilometrov!

Post by Jakubman625
už 7 dní nebola aktualizácia kilometrov urobte ju čo najskôr už som urobil aj 200km a neviam či hovorím dobre.
Jakubman625
Posts: 4

POSTER_ID:17465192

1

Send a message

Post by GinBook
To co popisujes je v poslednich verzich.
Doporucuji uplnou preinstalaci.
Co nevidet vyjde nova verze, ktera opravuje dalsi veci ohledne dat a GPS.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
Čteš vůbec to, co bylo k tvému výkřiku napsáno dřív?
viewtopic.php?f=22&t=227945
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by likub
Do dnes, t.j. 15. 6. 2017 již nebyla aktualizace bodů 9 dní... nešlo by s tím něco udělat.. najezdil jsem už navíc cca 2.000 km a body nic. Vím, že body jsou jen vedlejší, ale podle bodů se pozná člověk, který hodně jezdí a jeho hlášení + rychlost mají mít větší váhu- tak to alespoň píšou. Nehází tam potom blbosti apod. Chci komunitě více pomáhat, ztrácím motivaci. Proveďte prosím aktualizaci bodů.. ;-)
Jinak podle mne waze není vůbec špatný nápad, jen to je náročné na server, který asi občas nestíhá.. :-((
likub
Posts: 1
Send a message

Post by LudvajsCZ
GinBook wrote:To co popisujes je v poslednich verzich.
Doporucuji uplnou preinstalaci.
Co nevidet vyjde nova verze, ktera opravuje dalsi veci ohledne dat a GPS.
Mám stejný problém a přeinstalace nepomohla.
LudvajsCZ
Posts: 1
Send a message

Post by ma5jkl
Boli casy ked sa mi vyvalcovana trasa objavila po mesiaci. Este by som nehadzal flintu do zita.
K tym chybajucim uzavierkam sa ti asi vyjadria chlapci z CZ no kludne sa mohlo stat ze to nejaky uradnik jednoducho neodoslal na JCZI a tym padom sa o uzavierkach nikto nedozvedel. Ak prezradis mesto a pripadne ulicu urcite sa najde aspon vysvetlenie.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
dbaicz wrote:Ani v diskusích se to moc neřeší, zřejmě jsou na to lidi zvyklí. Nováčkové si často stěžují, ale dostávají jen odpovědi, že mají čekat, ono se to někdy časem spraví, vždycky to tak bylo.
absolutne s tebou suhlasim, no zoberme si to z ineho pohladu na vec. waze je stale to najlepsie co mame v nasich krajinach dostupne. Navigovanie, online preroutovanie, hlasenia funguju vo vacsine pripadov velmi dobre. To ze nefunguju "socialne" ficury je sice na prd ale da sa chvilu zit bez toho. Proste waze napriek svojim chybam sa stale oplati pouzivat viac ako cokolvek ine.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by petk0
dbaicz wrote: Z hlediska off-line sestavování trasy jsou nejlepší poslední dvě možnosti, přičemž asi úplně nejlepší je letadlo. Ale i tak se Waze chová nevyzpytatelně - např. trasu, kterou jsem jel před týdnem, klidně sestaví znovu okamžitě a bez problémů, zatímco trasu, kterou jsem jel již nejméně 100x a naposledy před hodinou, znovu nesestaví ("Aj aj! Chyba při výpočtu trasy"). Tak nevím, co si mám o tom myslet.
Vyskusaj jednoducho vypnut data aj wifi, lebo inak sa waze stale pokusa kontaktovat server a potom to konci hlaskou Chyba...

Dokonca sa mi stava, ze ak necham zapnute wifi a prechadzam okolo nejakej wifi free sieti, kde je treba kliknut na reklamu, tak waze sa toho chyta a snazi sa tahat data. Ale pokial nemam odliknutu reklamu, suhlas, podmienky, internet nefunguje, len waze to nepochopi a su z toho zbytocne vypadky spojenia.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by vadox
Ahoj,

kedze uz mam na hlave korunku, body ma netrapia :lol: . Uz ani nepamatam, kedy som ich kontroloval naposledy.

Ale:
v poslednych verziach ma Waze problemy so stratou GPS a sietoveho spojenia.

Zistil som, kedy (Sony Xperia X, Android 7):

- ak zapnem GPS az po starte Waze, obcas sa mu nepodari spojit s GPS, stale vyhladava
- ak pri zapnutom Waze na nejaky cas zmizne GPS (tunel), Waze sa uz na GPS skoro nikdy nechyti ani po dlhsej dobe, stale vypisuje, ze vyhladava GPS
- ak som zastavil auto, vypol Waze (GPS ostalo zapnute), siel nieco kupit do obchodu (peso tak do 40m tam a 40m nazad), po nasadnuti do auta a zapnuti Waze obcas nevedelo presnu polohu - ukazovalo to o niekolko ulic inde, ako som sa realne nachadzal. V poslednej verzii sa mi to zatial nestalo (zeby odstraneny bug ?)
- ak strati sietove spojenie, typicky pri prechode do inej GSM oblasti, prechod na ineho operatora napr. v roamingu a tiez napriklad docasna strata GSM (tunel), tak uz sa do siete velmi casto nedostane, pise, ze vyhladava spojenie. Ostatne sietove aplikacie (mam push notifikacie mailov a niektore dalsie on-line aplikacie) sa v takychto pripadoch chytia automaticky, prakticky hned po zachyteni GSM signalu a prihlaseni sa mobilu do GSM siete.

V takychto pripadoch mne pomohlo vzdy iba vypnutie Waze a pri dostupnom internetovom a GPS signale ho nastartovat. Potom sa chyti.

V starsich verziach som to nepozoroval, ale mozno to ma suvislost s verziou Androidu, typom telefonu (a mozno aj so skvrnami na slnku a smerom vetra nad Atlantickym oceanom v mieste potopena Titanicu :? )

Dalsou vecou, ktora ma uz velmi netrapi, je to, ze v poslednych verziach dost stupla spotreba dat. Aponze su zrusene roamingove poplatky (teda aspon ciastocne) za data v zahranici.

Vado
vadox
Posts: 39
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Send a message
Samsung Galaxy A70, Android 9.0
Waze vzdy najnovsia verzia

Post by vadox
Dakujem za informacie.

Pockam na najnovsiu verziu a nainstalujem uplne na cisto.

Vado.
vadox
Posts: 39
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Send a message
Samsung Galaxy A70, Android 9.0
Waze vzdy najnovsia verzia