Post by rad2222
foxitrot wrote:
rad2222 wrote:
guri211 wrote:Tak ma napadlo ze by niekto mohol natocit video jazdy po dialniciach v oboch smeroch. Podla toho by sa dobre zapisovali a kontrolovali nazvy exitov.
Takto nejak?
Ano, presne takto nejak! Pecka!
(Mozno trochu (20°-30°) natocit kameru doprava?)
JJ nabuduce aj kameru musim lepsie nastaviť. Neviem preco delila videa....
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rad2222
oolcoo wrote:
vlado_s wrote:rad2222, pekné, ale myslím, že by postačovali aj fotky (jednotlivé snímky) tabúľ
predstavujes si to nejako takto ;) (ja viem, ze screenshot z videa)
http://image.shutterstock.com/display_p ... 978668.jpg

rad2222, mna este zaujima ta estakada v ziline ktoru sme tu rozoberali. cistou nahodou ju, resp. obchadzku okolo nej natocenu nemas?
Iba toto:



Mostná-Nemocnicná a na pôvodnu trasu som sa pripojil pri Tescu. Späť sa ide normalne....
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rajo
Suik wrote:Opravene, zaroven napisany vrely email na support. :x
Co s tym bolo? A "kto" s tym bolo? Ja som k tomu prisiel uz neskoro...
rajo
Posts: 25
Send a message
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone

Post by Sanicko
shalafi wrote:Cele Nove Zamky su krasne zmapovane .. podla posunuteho podkladu :cry: :cry: :cry:
Ako k takemu comusi dojde? :o

Ako tomu predchadzat?
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
porubcan wrote:bud to bol docasny problem, alebo to niekto akurat opravil. skusal som livemap.
prvy pokus dopadol presne ako si pisal - po R1 dlhsie o 2 hodiny, po kombinovanej trase 65+R1 ok. tu je screenshot
teraz ma vsak uz posiela v livemap po R1 so spravnou ETA.

EDIT - ono sa to aktualne sprava divne, z poslednych 10 pokusov o navigovanie uvedenym smerom mi livemap 9x dalo dobru ETA a 1x prehnanu o 2 hodiny...
Na dnes je avizovany update map... ci to nemoze byt sposobene aj tym...
Pred tyzdnom som siel do BA, tiez to bolo nejako v case ked sa updatovali mapy. Od Rimavskej Soboty cca az po Zvolen mi niekolkokrat Waze prestal vykreslovat mapu... Skratka ako keby pre neho v tej chvili, v tom useku mapa koncila... Pocas tych vypadkov aj nanovo trasu routoval a chvilkami mu vychadzali riadne haluze....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
pleswi wrote:Trochu doufam, ze nyni se zase trochu rozjedou update map, protoze nekteri stale nepochopili ze kdyz je zmena provedena na konci cervna a posledni map update byl na zacatku cervna tak ze to v mape asi nebude a proto tam nekdo poslal UR i kdyz uz to je opravene a vesele prekresluji spravne nakreslene :(
Toto považujem za hlavný problém súčasných dní :-(

-= Odoslané z Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by sano77
caute, ked som si precital toto forum trosku som sa zhrozil, pretoze vcera som ako kazdy novacik chcel pomoct (naozaj s dobrym umyslom) a skusal som si nejake veci na krizovatkach ktore boli oznacene s chybami - a to v Bratislave na vajnorska+bojnicka / jarosov+racianska / kukucinova+jarosova / ruzinovska cesta..
Snazil som sa vsetko vratit do povodneho stavu, tak dufam ze nebudu z toho nasledky, umysel bol pomoct :) Sorry again, aspon som sa priznal :) :idea:
sano77
Posts: 6
Send a message

Post by sano77
guri211 wrote:
sano77 wrote:Sorry again, aspon som sa priznal :) :idea:
Vitaj :) Ziadny problem, dal si vediet, tak to vieme rychlo skontrolovat a pripadne opravit :) Este nejake krizovatky si menil, ci to by malo byt vsetko?

Ahoj, myslel som ze ma viacej date "dole" - tak dik, to uz bolo vsetko, snazil som sa vacsinu vrati back, lebo som to chcel pochopit ze ako to vlastne funguje, aj som pochopil, ja som si potom skusal pri nasich bytovkach nejake upravy ciest, a teraz cakam 2-4 dni ze ako to dopadne :))
Waze je super.. kazdy napad/projekt kde tvoria obsah samotni ludia z celeho sveta ma skvele vysledky, vid wikipedia, facebook, etc.. :) Ok ale back k teme..

Nasiel som tento navod, je to OK ? (Aj ked to je Cartouche)... http://www.waze-navigace.cz/zakresleni- ... cartouche/

Vdaka :)
sano77
Posts: 6
Send a message

Post by shalafi
Ja sa dnes pustim do Petrzalky. Rozumne asi bude ist od najvyssieho levelu, takze Freeway - Major Hwy - Minor Hwy - Primary street. Cize ako si napisal, zacnem obchvatom (vratane ramp) a potom sa pustim do petrzalky.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Tak sa pridam s troskou do mlyna:
  • D1 od Pristavneho mostu po Lafranconi (vratane ramp a obludnej krizovatky s kruhacom na zaciatku Bajkalskej): 20.12.2001 15:50
  • Viedenska cesta s krizovatkou s Einsteinovou pri Inchebe: 20.12.2001 15:50
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message