Sziasztok!
Házszámokat szeretnék beállítani itt:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,177773408
Házszámokat szeretnék beállítani itt:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,177773408
Értem. Elkezdtem a a helyükre mozhatni a Helyeket, azonban sikerült eléggé összekevernem (véletlenül mentettem egyet közben). Valaki legyen szíves visszautasítani (vagy akár elfogadni) a módosításaimat, hogy újra kezdhessem. Köszi!gic78 wrote: Szia!
Pont azért került 5-ös lock rá, hogy megakadályozzuk a házszámozást.
Az oka pedig az, hogy sikerült megoldást találni a több kerületet érintő (több kerületen áthaladó) utak problémájára, ami a címre kereséskor jön elő. Ilyenkor minden egyes kerületbe ad egy nem létező, interpolált találatot is, mivel a kereső külön városokként kezeli a kerületeket.
Ha valaki figyelmetlenül választ az eredmények közül, vagy nem tudja, pontosan melyik kerületben van a keresett cím, egész máshová fogja vinni.
Szóval ez a probléma, a megoldás pedig az, hogy privát helyekként, egyesével felvisszük a házszámokat az összes ilyen úton. Ez már folyamatban van, nemrég kezdtük, de hamarosan meglesz. Amikor felkerült az adott úton az összes helyalapú házszám, töröljük a hagyományos számokat (Bp.-n egyébként minden utca meg van számozva majdnem két és fél éve). Így nem interpolál hülyeségeket a továbbiakban a kereső. Teszteltük, jól fog működni.
Az általad kért Szépvölgyi út már kész, meg is nézheted, ha bekapcsolod a Helyek réteget (a Lakóházak is legyenek megjelenítve).
Gic
És hol nincs még kész? Gyűjteném az editeketgic78 wrote: Szia!
Pont azért került 5-ös lock rá, hogy megakadályozzuk a házszámozást.
Az oka pedig az, hogy sikerült megoldást találni a több kerületet érintő (több kerületen áthaladó) utak problémájára, ami a címre kereséskor jön elő. Ilyenkor minden egyes kerületbe ad egy nem létező, interpolált találatot is, mivel a kereső külön városokként kezeli a kerületeket.
Ha valaki figyelmetlenül választ az eredmények közül, vagy nem tudja, pontosan melyik kerületben van a keresett cím, egész máshová fogja vinni.
Szóval ez a probléma, a megoldás pedig az, hogy privát helyekként, egyesével felvisszük a házszámokat az összes ilyen úton. Ez már folyamatban van, nemrég kezdtük, de hamarosan meglesz. Amikor felkerült az adott úton az összes helyalapú házszám, töröljük a hagyományos számokat (Bp.-n egyébként minden utca meg van számozva majdnem két és fél éve). Így nem interpolál hülyeségeket a továbbiakban a kereső. Teszteltük, jól fog működni.
Az általad kért Szépvölgyi út már kész, meg is nézheted, ha bekapcsolod a Helyek réteget (a Lakóházak is legyenek megjelenítve).
Gic
Köszi, megvan,gic78 wrote:Mehet!trivia211 wrote:Állítólag levették a 60-as táblát, átállítanám 90-re.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =300383882
Köszi!
Re: Unlock 5-öt kérek