Post by foxitrot
A ja mam este poznamku k odbocovacim pruhom. Uz sme niekde inde vyrabali odporucania, kde kreslit zaciatok odbocovacieho pruhu (hamba ze prave ja to neviem najst :oops:) a myslim ze sme sa zhodli na kompromise "v strede prerusovanej ciary" alebo "par desiatok metrov pred jej koncom" (ak je odbocovaci pruh straaaasne dlhy). Myslim ze nie je moc dobre pripajat ho uz niekde pri zaciatku https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,153444005
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Do frasa aj s U-turns do protismeru na svetelnych krizovatkach! To nemoze Waze spravit nejaky anti-U-turn typ segmentu, kde sa da zakazat aj konkretna trasa cez ten segment? :x
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ano, rozumny kompromis.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
[b]vlado_s[/b] on 04 May 2012, 01:22 wrote:Súhlasím. Tak isto je zlé, ak sa nejaký AM rýchlo nachytá na dátum v URku a ono meškalo a medzičasom autor URka urobil opravu. Nebudem radšej písať ak ho vyrieši, aj keď sa na fóre ozve autor URka, že by to malo byť už OK. Však XXXXXX ;)
A o necele dva dni neskor (05.05.2012 23:54) som dostal (divny) e-mail:
'Good news! The map problem you reported on Waze has been solved' wrote:Hi foxitrot,
The map problem you reported on Waze on 05-May-2012 has been solved by vlado_s; a Wazer like you, [...]
In the mean time, you can view the changes implemented by vlado_s in the Waze map editor on our website. [...]
  • Tu jazdu som zacal Apr-30, 11:23 na Mileticke, priblizne pri trhovisku a hlasenie mohlo byt asi o 10 minut neskor, cestou smerom na Racko, priblizne za krizovatkou Mileticovej a Jelacicovej. Kde do kelu sa nabral ten piaty maj? :twisted: Hej, pan Waze, implementujes zase nejake nove bugy? :evil:
  • vlado_s, "riesenie" od teba prislo pred chvilou, este by si sa mohol pamatat, ako si moje URko vyriesil? Myslim ze som nestihol napisat ziaden popis, uz sa nepamatam, ci som tam dal "chybajuci vyjazd" alebo nieco ine podobne, ale - ako ze si to vyriesil? Nikde v okoli nieje ani jeden segment, ktory by bol v priebehu poslednych troch mesiacov zmeneny :? :?:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dalsie dva "solved" URq z (vraj) 5. maja, ktore som vyrobil skoro pred tyzdnom :( :roll: uz to neriesim.

-----------

V Bratislave na Patronke je UR "isiel som rovno cez patronku od Lafranconi na Kramare, a mal som pouzit pravy vyjazd" - ide o to, ze MajorHW cesta I/2 pokracuje z Mlynskej na Lamacsku a priame pokracovamie na Kramare je "len" PrimaryStreet. Hoci je priame, Waze ho zrejme podla intenych predpisov povazije za odbocku zo zakruty vyrazne dolezitejsej cesty a hlasi Exit. Smola, co... :?

Ako na take: Solved (bez tak ziaduceho komentara), ci NotIdentified (co vobec nie je pravda)?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:
foxitrot wrote:Dalsie dva "solved" URq z (vraj) 5. maja, ktore som vyrobil skoro pred tyzdnom :( :roll: uz to neriesim.
Nie je jasné či aj tie dva som Ti odstrelil... Neriešim cudzie URka, iba sú na segmentoch čo som opravil a zatiaľ neboli aktualizované.
Obavam sa, ze je to ovela viac nez pravdepodobne.

1.5. doobeda som siel po D4 medzi D2/Exit Stupava a kruhacom na II/505 na konci VW a o 2 hodiny neskor naspat. V mieste znacky IP 22a/b, oznacujucej zaciatok/koniec "Rychlostnej cesty" smerom na spominanu MUK, som 2 x vytvoril URq - s (kryptickymi) poznamkami "cestá pre m v" a "r c" (zmenil som zoom). Ked som si uvedomil, ze URka sa na mape tak skoro neobjavia, po pamati som existujucu MinorHW "D4" rozdelil a spojnicu od toho bodu po MUK nastavil na modru Freeway.

Ked som 6.5.2012 o 11:41 a 11:42 dostal "Good news! The map problem you reported on Waze on 05-May-2012, has been solved by vlado_s; who has become active...", pozicie URiek mi potvrdili, ze som sa sekol len o par desiatok metrov (160m resp. 25m smerom od D2, k comu mi pomohlo aj to, ze tam ten moj uzol ostal - hoci netusim, naco?) Akurat editor vlado_s ten modry FW segment pol hodinu predtym (Update Time: 2012-05-06 11:14:52) zeditoval - posunul zaciatok Freeway o nejaky pol kilometer blizsie k D2.

Stale nie je jasne, ci si odstrelil aj tie dve URka?

Este dokazem pochopit, ze si mal nejaky rozumny dovod posunut zaciatok Freeway blizsie k D2 (a bol by som aj zvedavy, ze aky), mozno lebo som ho dal moc daleko od D2. Ale velmi rad by som vedel, co si z tych poznamok v URkach pochopil, kedze si ich dokazal oznacit ako Solved (hoci vysledok na mape tomu nezdpoveda)? Cital si, co pisal Fotrik a s cim si tiez suhlasil?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
BA - Landererova: tesne pred Culenovou je oranzovy UR. Ked na ten UR (General error, Apr-25, "tu navadza na Uturn") kliknem, WME ma "streli" do "Svaty Martin, Slovakia" (medzi Sencom a Senkvicami), o peknych 20 kilakov na severovychod: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 3979086874 - ponechame ho ako rekvizitu pre Support?
Originalny hlaseny problem boli asi U-turny v smeroch od Kosickej + od Dostojevskeho.

Dalsia malickost je tam nejaky osirely oolcoov segment pod Culenovou - niekto od neho odtrhol parkoviska? Terajsia Culenova je novsia: made by volt16(2). Jeho sme tu uz spominali?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
foxitrot wrote:BA - Landererova: tesne pred Culenovou je oranzovy UR. Ked na ten UR (General error, Apr-25, "tu navadza na Uturn") kliknem, WME ma "streli" do "Svaty Martin, Slovakia" (medzi Sencom a Senkvicami), o peknych 20 kilakov na severovychod: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... 3979086874 - ponechame ho ako rekvizitu pre Support?
ak by si sa s tymto obracal na support, tak mozes pridat aj toto UR, ktore je v BB (nie je mi jasne co je vlastne podstatou UR) a pri kliku hodi niekam k Hornym Lefantovciam...
Poslal som im to. To UR-ko na Landererovej uz zial niekto zatvoril. Skoda ze chvilu neostanu ako zelene...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
foxitrot wrote:To UR-ko na Landererovej uz zial niekto zatvoril. Skoda ze chvilu neostanu ako zelene...
Landererovu zatvoril oolcoo uz pred par dnami...
Presnejsie, vcera.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:
vlado_s wrote:- Podkolibská UR z 2.5.User drive (GPS trace) a Waze provided route sa dosť rozchádzajú, no nie jasné kam vodič chcel ísť.
- druhé UR vyriešené
Prisla mi sprava, ze si vyriesil moj problem (a AKO vlastne?), vraj hlaseny 5. maja - Waze ma dobry bordel v tych datumoch :roll: V kazdom pripade (ak som to aj hlasil - mozno ked som sa bol 2.5. pozriet na Krahulciu a nasledne ju zablokoval?) som tie zelene a fialove trasy tiez nepochopil, pozeral som sa na tu ikonku viac krat.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).